Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 29.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Прашки или бикини ?нови  
АвторMoмичe (Нерегистриран)
Публикувано15.08.04 23:17



Аз съм едно 22 годишно момиче.
Приятелят ми много иска да нося прашки, но аз предпочитам бикини.
Мнението ми е че прашките не са по-удобни от бикините и са малко курвенски.
Старомодна ли съм ?



Тема Re: Прашки или бикини ?нови [re: Moмичe]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано15.08.04 23:29



не не си



Тема Re: Прашки или бикини ?нови [re: Moмичe]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано16.08.04 00:35





Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait...


Тема Re: Прашки или бикини ?нови [re: Moмичe]  
Автор SEXPATROL (лидер)
Публикувано16.08.04 01:12



Ако жената има повече килограми наляти в дупето си,в никой случай да не носи бикини(грозно е)...а да ги замени с прашки,така ще съсдаде алюзия за сексуалност.
Савета ми към жени над 50кг. е винаги да ходят с прашки(поне от прашките да я докарват)А за тези слабите,ми те квот да сложат са си супер и всичко им ходи,аммм..

All rights reserved


Тема Re: Прашки или бикини ?нови [re: alexbg67]  
АвторMoмичe (Нерегистриран)
Публикувано16.08.04 01:17



Колко лесно се опитвате да се измъкнете. На въпросите на които не Ви отърва
просто не отговаряте , а ?
Ти бе отворко, с какви посрани гащи още ходиш ? Или май не ти се чува че всъщност прашките са си мъжки гащи. Ама ако те видят приятелчетата с такива гащи ще те вземат за бизик(дупе на турски, ако не знаеш).
Колко пъти си си прал посраните гащи и скъсаните миризливки дето овоняха Нета? Или си мислиш, че майчето ти ще ти пере лайняните гащи докато те грабне другата робиня жената. Ти си просто един жалък мухльо с каквито е пълно в Нета. Поне веднъж да си прал ЖЕНСКИ гащи или ти имаш достойнство, а такива като нас нещастните нимфи нямаме.
Вярно че някои нещастни пуберки си бръснат п-----е, но това го правят , единствено за да угодят на мухльовци като теб. Дамите никога не си бръснат
п-----е. Която има пари се епилира, а пък и с космите си е хубава. Стига да се къпеш по два пъти на ден - ама ти май беше от ония дето още си честитят банята. Пък и твоето мнение не ме интересува. То е дежа вю. Ако изобщо знаеш какво е това.
Хайде скрий се, да не ти се смеят гаргите, илитерат(те това пък изобщо не знаеш какво е) нещастен.
Първо изучи българския език, че колкото грешки ти намерих, учителката по български ще се отрече веднага от теб.
Сори, но просто не си ми от класата.
Единственото с което можеш да ми отвърнеш ще е някоя от поредните ти простотии.
Просто те съжалявам.



Тема Re: Прашки или бикини ?нови [re: Moмичe]  
Автор BR (новак)
Публикувано16.08.04 01:26



не си старомодна, но защо не опиташ?



Тема Re: Прашки или бикини ?нови [re: Moмичe]  
Автор Aelan ()
Публикувано16.08.04 01:29



И аз намирам прашките за неудобни въпреки че понякога си заслужава неудобството ако искаш да то изненадаш приятно.

Друг компромисен вариянт е тип прозрачни бикини. Не зная в БГ какво се продава от тях но в западна европа има такива които са страшно секси без да изглеждат като турски кич. В момента тук много ги носят и на мен ми харесват въпреки че не са удобни като памучните бикини за всеки ден. На теб обаче може да ти се видят 'курвенски' . Вариянт 3 е много 'икономични' бикини с по една лентичка от страни. Те са много удобни и за всеки ден, памук и ликра или полиестер. От тях има някои които също са много секси.

Май се поувлякох извинявай . Принципно мисля че такова нещо като 'старомоден' не съществува. Трябва ти да се чувстваш добре и комфортно който те обича би искал точно това независимо за какво става въпрос бикини или всичко останало...



Тема Re: Прашки или бикини ?нови [re: SEXPATROL]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано16.08.04 01:29



ти си болен бе човек
50 килограма ти можеш ли да си представиш ми ние по снажните как ще изглеждаме с 50 кг ??




Тема Re: Прашки или бикини ?нови [re: SEXPATROL]  
Автор Aelan ()
Публикувано16.08.04 01:35



За да е под 50 кг. жената трябва да е доста ниска, болезнено слаба или с много тънки кости. Повечето високи жени (което включва почти всички манекенки) са над 50. Мерси за съвета



Тема Re: Прашки или бикини ?нови [re: Aelan]  
АвторMoмичe (Нерегистриран)
Публикувано16.08.04 02:06



Пробвала съм почти всички варианти. Включително и еднодневни прашки, но
определно не се чувствам комфортно в нито един от вариантите.
Аз също предпочитам памучните бикини.
И при Вас ли проблема е във формата(бикини-прашки) и съдържанието(памук-ликра-коприна) ?
Моля, да ми отговарят само Дами,




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.