Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:14 27.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема следообедно момиченови  
АвторУличницa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 17:21



реплика дочута от съдържателката на хотел в който ходим да правим любов...свикнах да се приемам за любовница..но понякога една думичка ме връща в реалноста...а уж корена на думата бил съдържал ЛЮБОВ...съдържа го да.-..ама....сега пък ми се дорешаваха едни уравнения...в който аз съм съм тази за изваждане и делене....някак си не се виждам цяла...а в триъгълника съм най-малката страна...тази най-нестабилната която от полъха на вятъра даже се събаря...и се сещам много красиви думи с който да се опиша пачавра курва никаквица лека....е къде е любовта тогава...и да не ехидничат нещасктни съпруги в темата....може пък да пиша от позицията на съпруга ...знае ли човек...аз не се зная в този момент...знам само че ако обичаш някого не би следвало да го огорчаваш...а на мен мми горчи...ужасно



Тема Re: следообедно момиченови [re: Уличницa]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано23.08.04 17:30



дали ще звучи по-различно "сутрешната свиркаджийка" преди той да се прибере при жена си ?



Тема Re: следообедно момиченови [re: Bълk]  
Авторyличницa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 17:36



е нали сутрин идилично се събужда до съпругата...може тя да събира , мойте следобедни лиги



Тема Re: следообедно момиченови [re: yличницa]  
Автор story_ (непознат)
Публикувано23.08.04 20:53



Може, я! Особено ако човекът няма навик да се къпе в делничните дни



Тема Re: следообедно момиченови [re: yличницa]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 22:50



a moje bi ti sabirash neinite sutreshni..............



Тема Re: следообедно момиченови [re: Уличницa]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано24.08.04 02:06



"...знам само че ако обичаш някого не би следвало да го огорчаваш...а на мен мми горчи...ужасно"

значи не те обичат



Тема Re: следообедно момиченови [re: Уличницa]  
АвторAelan (Нерегистриран)
Публикувано24.08.04 02:14



Хич да не ти дреме за репликата--в България можеш да чуеш и далеч по-неприятни работи и даже не е нужно да ходиш с любовник в хотел :)))))

и се сещам много красиви думи с който да се опиша пачавра курва никаквица лека....е къде е любовта тогава...

Виж това вече е проблем--ако се питаш къде е любовта най вероятно е изчезнала от хоризонта и е време да я потърсиш. Късмет.



Тема Re: следообедно момиченови [re: Уличницa]  
Автор Aннa (светулка)
Публикувано24.08.04 09:45



Аз бих се запитала - ако съм следобедното момиче, кое ли е предобедното.
Ако не го обичаш вече, просто режи и хвърляй. Това е твоят живот.



Тема бе!нови [re: yличницa]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано24.08.04 10:43



Исках да ти напиша нещо, обаче ти с тази реплика предизвикваш сама хората.
Хем ти е обидно, хем хапеш. Не че това не е нормално в живота, но обикновено го правим на най-близките хора. За съжаление. Сигурно защото те ни прощават.
Вече не ми се пише.



Тема Re: следообедно момиче [re: Уличницa]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано24.08.04 11:05



мисля,че мястото ти просто не е там,ти сама си стигнала до този извод,върви по пътя си свободни мъже бол




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.