Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 27.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема "Най" приятелката се обясни на желания от мен мъж?нови  
Автор Lady Likes Sex (фенка на мъжете)
Публикувано03.08.04 13:57



Дойдох в този клуб да питам следното:

Да й вярвам ли?

Скоро се влюбих жестоко в един мъж който и двете с най-близката до мен жена и приятелка (т.нар. най-добрата) познаваме от 13-14 години и сме една семейна компания. Нея я знам от векове, от деца. Наистина сме много близки и няма нещо, дето да не сме споделяли двете. Рядко сме харесвали едни и същи мъже и то по различен начин тоест не сме се конкурирали за мъже никога.

Досега.

Тя е харесвала този мъж преди 9 години за кратко време и силно. Казвала ми е това като интересна тема, тъй като аз не го възприемах като секс обект никак, а тя да, бил и секси тогава. Казвала ми е, че веднага й е минало и отзвучало след две седмици. И двете много го уважаваме и харесваме като личност.

Между нас с него стана химията преди три месеца, аз му го казах преди един месец, досега той се въздържа по други причини (двамата сме женени и семейни приятели) но знае колко го желая.

Тя ме разбра колко го искам и аз не го скрих, но се разбрахме да не му казва, че го знае от мен, той много държи на дискретност. Тя знае че съм му признала колко много го желая. При разговор с него го е подпитала за нас дали има нещо между нас тъй като го вижда по мен. Той я е питал дали не съм се разкрила пред нея, и тя му е казала както се разбрахме. НО ЗА ДА СЕ ОБЯСНЯЛА ЗАЩО НЕ СЪМ Й СПОДЕЛЯЛА, МУ Е ПРИЗНАЛА, ЧЕ Е БИЛА МНОГО ВЛЮБЕНА В НЕГО НАВРЕМЕТО, АЗ СЪМ ЗНАЕЛА ЗА ТОВА И "МОЖЕ БИ ЗАТОВА НЕ Й СПОДЕЛЯМ СЕГА". Това и нейната версия.

За пръв път не й вярвам. Мисля че подсъзнателно, не нарочно, е искала да му привлече вниманието по женски. Тоест да го привлече към себе си някак.. Да "вампирства" от нашата химия с него.. Много е лошо, но така мисля наистина. Тя отрича бясно и гневно, доста по-гневно от друг път, и казва, че нещо е трябвало да му каже защо не й споделям (което не е и истина ама това друга тема). Казах й че може да отговори просто "НЕ ЗНАМ ЗАЩО ТЯ НЕ МИ СПОДЕЛЯ".

Какво мислите, че прави тя?



Тема Re: "Най" приятелката се обясни на желания от мен мъж?нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор High Carbon Steel (1.1%)
Публикувано03.08.04 14:17



Лъже те. Подлива ти вода. Смятам, че приятелството ви е било дотук, но не и го показвай открито. Сега вече нямаш шансове да имаш нещо с въпросния мъж без да се изложиш на риска тя да те изнудва дълго време.
За чий хуй ти е трябвало точно на нея да и го казваш? И то след като тя ти е казвала, че го е харесвала. Старите чувства никога не умират. Особено неконсумираните.

*Гнусотник Беснеещ, Трупогризец, Дупелюбец, Войнствуващ*


Тема Мно-о-о-о-го сложно станало...нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор titi g (наивна)
Публикувано03.08.04 14:27



На вълка му бил дебел врата, щот си вършел сам работата...


Ами щом и приятелката ти харесва същия мъж и то първа го е забелязала, може би и тя сега се пита дали да ти вярва?



Тема Re: Мно-о-о-о-го сложно станало...нови [re: titi g]  
Автор Lady Likes Sex (фенка на мъжете)
Публикувано03.08.04 15:47



в какво дали да ми вярва??? Аз не й го отнемам в момента - тя твърди че е било за две седмици преди 9 години - тоест това ли не е верно? Смяташ че още го иска и затова го е направила?

Ужас... сега като премислям, ме попита дали имала "пръст" в това че го искам - тоест тя ли ми била обърнала внимание че е мъж и половина? Отговорих и истината - никак даже с нея няма общо - той просто много узря и възмъжа последните години..



Тема Re: Мно-о-о-о-го сложно станало...нови [re: Lady Likes Sex]  
Авторasd (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 17:08



Е, не можеш да и се сърдиш, ако още го харесва.
Пък там кой какво бил казал - голямата работа.
На мен ми звучи като от мухата слон.
Навремето и аз така с близка приятелка от детинство деляхме ПО ЕДНО И СЪЩО ВРЕМЕ един мъж (момче т.е.) - и през ум не ми е минало да и се сърдя.
Защо ли? Защото я знам, че ме обича каквото и да става. И обратното. Факт.



Тема шахматнови [re: Lady Likes Sex]  
Авторбpaмбop (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 19:27



тц, тц, тц



Тема Re: шахматнови [re: бpaмбop]  
Авторбpaмбop (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 19:42



Черната царица страстно желае да плени чуждия цар, а па бялата не си го дава.

Кво ли прави другия цар, сигур си играе с пешките, модерно семейство !



Тема Титко тоя е менте т.е.мъжнови [re: titi g]  
Автор Бивш Cтapeц (омайник)
Публикувано03.08.04 22:12



Титко имаше негово изказване (на автора на темата)"жената която обича секс"абсолютно в мъжки род.Според мен е провокация и не са хаби съкровището ми.Какво става във Варна?Отводнихте ли се?

Ако ти се доработи легни и се наспи!Ще ти мине!


Тема Вали, вали... [re: Бивш Cтapeц]  
Автор titi g (наивна)
Публикувано03.08.04 23:17



Вали, ама като видиш чужденците как притичват от магазин на магазин в дъжда, драго да ти стане

А пък какъв пол е автора на тази объркана история, да ти кажа, няма кой знае какво значение за мен. Аз май от цялата работа разбрах, че няколко приятелски семейства си се менкат...



Тема Re: Титко тоя е менте т.е.мъж [re: Бивш Cтapeц]  
Автор High Carbon Steel (1.1%)
Публикувано03.08.04 23:22



Щом казваш нека и мъж да бъде. Ще и метна бележка да се посмеем. Този път смеха ще е за твоя сметка, но ти не се обиждай. За разлика от теб, аз съм говорил с въпросната дама. От такъв мъжки глас знаеш ли какво ще ти щръкне? Няма пък да ти кажа

*Гнусотник Беснеещ, Трупогризец, Дупелюбец, Войнствуващ*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.