Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Готварство и мъжетенови  
Автор Ragga (enigma)
Публикувано04.08.04 23:03



Имам нужда от помощ.
Какво готвите на гаджетата си за пръв път?И изобщо хващате ли се на предложението им "хайде да си сготвим,но аз не мога да готва.Нали скъпа ти си навита "?!!!!
Много ми е гадно не съм опитна в тази насока,но се има желание да се провжам пред този мъж!
Дайте идеи моля



Тема Re: Готварство и мъжетенови [re: Ragga]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано04.08.04 23:13



хум тва е мн трудно според мен може би защото самата аз не мога да готвя
съветът ми е да питаш майка му (ако това е възможно) щтото нали знаеш вица... ако я познаваш лично и ако се престрашиш тя даже ще бъде поласкана какво обича как да го приготвиш така че да му хареса любимите му подправки...



Тема Re: Готварство и мъжетенови [re: Ragga]  
Автор Aзyми (безмилостна)
Публикувано04.08.04 23:20



Ако искаш мога да ти дам една наистина много лесна и приятна рецепта, стига твоя човек да не се отвращава от чесън. Вчера я правих и още ми витае образа на чудесното пиленце ...



Тема Re: Готварство и мъжетенови [re: Pisunqk]  
Автор Ragga (enigma)
Публикувано05.08.04 20:29



Ti puk sega maika mu nqma da se jeni me s nego,A ii maika mu e v Kupur



Тема Re: Готварство и мъжете [re: Aзyми]  
Автор Ragga (enigma)
Публикувано05.08.04 20:31



Mersi za retzeptat problema e ,che shte se gotvi y tah i ne znam s kakvo razpolaga.No shte q probvama y doma
Mislq dda se otkaja ot gotveneto nqkak si mi se stuva ,che e tvurde ranno da se izlagam :))))



Тема Re: Готварство и мъжетенови [re: Ragga]  
Авторjulto (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 21:07



sled kato niama da se jenite s nego za kakvo tie da se prestaravash za neshto deto ne umeesh..a ti pitala li si se kato ne stavash za gotvachka muja ti kat se vzemete shto shte chini chovechetsa po tsial den gladen li shte maxa iz ulitsite...maika mu bila v kupir ti purvo sa nauchi da gotvish puk posle se nauchi da se ebesh niama da ostanesh ne naebana



Тема Re: Готварство и мъжетенови [re: Ragga]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано06.08.04 00:02



виж ся ти казваш че имаш желание да се пробваш за този мъж пък после няма да се жените аз какъв извод да си направя пък и не можеш да идеш у тях и да импровизираш (още повече че нямаш опит в гптвенето) с наличните 2 яица и бутилка натурален сок в хладилника
иначе като цяло сготви нещо не особено претенциозно гьовечета всеки може да готви без мн подправки да не земе да се окаже че не обича или че е алергичен....
успех пък ако наистина няма да се жените занимавайте се с друго вместо с готвене




Тема Re: Готварство и мъжетенови [re: Ragga]  
Автор korvet (ентусиаст)
Публикувано06.08.04 02:20



Аз мисля, 4е е по- добре в твоя слу4ай, да вземеш нещо вкусно от ресторант и после само да го затоплиш, като добавиш свещи и бутилка добро вино , вси4ко ще е ОК.Успех !



Тема Re: Готварство и мъжетенови [re: Ragga]  
АвторKekeмe (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 09:06



Щом това ти е предложил явно има нещо впредвид или може би е повод да те покани у дома и се сещаш. Така че не залагай на сложни рецепти, ами по-добре му предложи да отидете да хапнете някъде навън, а след това да си приготвите домашни коктейли. Така няма да се налага да пържиш, задушаваш или каквото там следва. Ако все пак държи мога да ти предложа една много лека сметанова торта. Необходими са около 0,5 кг бишкоти, 2 кофички по 250 г заквасена сметана, захар на вкус и един компот. Бишкотите се потапят в сока от компота и се заливат със сметаната, предварително разбита с миксер и подсладена на вкус. Ред бишкоти, ред сметана и отгоре се украсява с плодовете. Лесно, удобно и за кратко време и изключително апетитна. Пък и сметаната може да се използва не само за украса на тортата



Тема Re: Готварство и мъжетенови [re: Ragga]  
Автор Aзyми (безмилостна)
Публикувано06.08.04 11:15



А иначе по повод на готвенето и мъжете ... радват се горките като им сготвиш нещичко, без значение дали имат намерение да се жените или не
Аз започнах да готвя на 20. Дотогава дори натякванията на баща ми, че от мен "няма да излезе домакиня" не успяваха да ме накрат да поискам да готвя. Първия път, когато клекнах пред фурната, за да наблюдавам творението си бях убедена, че ще е хипер-провал, но се оказа, че ми идва отвътре готвенето.
Сега даже ми харесва. Приятно ми е да обърна кухнята с главата надолу и да напълня мивката с чинии, но накрая да гледам как приятелят ми се слюнчи над храната Кара ме да се чувствам жена




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.