Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:35 10.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема важен въпроснови  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 15:41



Абе хора на 17 год съм и имам сериозна приятелка. И двамата сме девствени...та да ви попитам като хора с опит за съвети за секса с девствени момичета. Имат ли значение позите, как да я възбудя максимално, тя ми е казвала че е по-тясна и не знам как да постъпя и всичко каквото можете да кажете по въпроса...то тоя въпрос е по-скоро към мъжете, ама нищо и вас да питам
благодаря мнооого :)))

Айде живи здрави
Още веднъж thanks на всички
Тончо от Варна:)))



Тема Re: важен въпроснови [re: toni]  
АвторHlGHLANDER (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 16:01



Ааааа, не знам. Мен ме дефлорира опитна жена. Май така е най-добре! Учете се взаимно, ама не се шашкай, ако не се получава като по ония канали, сещаш се. Те създават мнооооого погрешна представа за нещата! Чукай смело! А!!! И използвай презерватив. Мама нали ти е казала!



Тема Re: важен въпроснови [re: toni]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано19.07.04 16:28



няма правила тука не планирай какво кога и как и като се случи спонтанно е най хубаво нито позите са от особено значение(правете каквото ви хрумне) нито някакви особени ритуали към любовната игра най вече опознай тялото й за да постигнеш това максимално възбуждане(то май за всичко това по добре питай нея самата не нас) НЕ БЪРЗАЙ не пренебрегвай интродукцията ако те помоли направете пауза и наистина не разчитай на споменатите по горе филми няма проблем че е "тясна" вагината е мускул адаптира се към размера за болката то си е строго специфично(нейната болка от дефлорирането) може да мине леко може да я заболи да прокърви това са нормални неща може да има еластичен химен и да не се скъса от първия път(макар да е малко вероятно) и гледай самият акт първия път да не продължи мн дълго за облекчаване на проникването използвай вагинален овлажнител ако искаш (изкуствен мукус) не прече да й споделиш своите желания какво ти харесва и т.н.(ако вече не сте говорили за това) ох какво друго...ми освен да ви пожелая приятно изкарване ако ти хрумнат други въпроси казвай



Тема Re: важен въпроснови [re: toni]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 21:10



Каквото и да правиш - го прави бааааааааавнооооооо. Нетърпението ти ще предизвика нейното недоверие. А то няма да ти е нужно.
Започни от косата и - с лек допир - внимателно и нежно я разпилявай по лицето си - докато я почувстваш своя. Бъди търпеливо настойчив и не позволявай на страха и да я завладее. За това е нужно огромно търпение. Докосвай нежно устните и с ръка - сякаш неволно. Продължи - докато сама поиска - целувката ти и те потърси. Остави я да те следва, но след непрекъснато предизвикателство от твоя страна. Остави я сама да насочва любопитството ти - към нейната чувствителност. Постави главата и върху раменете си и целуни врата и - отстрани - и нищо повече - просто, за да разбереш - накъде ще продължи. Постави цялата си длан - плъзната по гърба и - чак до кръстчето. Изчакай - просто нищо не прави - докато тя не посегне към теб. Докато тя не насочи ръцете ти. Очакването за бавно и необратимо желание подлудява жените, но много мъже не го умеят, нищо че не им е за първи път. На теб ще ти е трудно, но започни от това, за да можеш да постигаш винаги това, което искаш:)) Опитай се да и го дадеш. Направи нейното желание към теб - непреодолимо.
Успех



Тема Re: важен въпроснови [re: toni]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано20.07.04 10:47



май тука никой не обърна внимание на явното противоречие :)
от една страна:
И двамата сме девствени...
а от друга:
тя ми е казвала че е по-тясна

интересно как ли се установява "теснотата" ако си девствен

Just a genius



Тема Re: важен въпроснови [re: Blake]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 10:56



Че какво противоречие има? Или ти си мислиш, че само момчетата опознават тялото и усещанията си преди да започнат полов живот с партньор? А момичетата нямат ли право да изучат собтсвеното си тяло, преди да го изучи някой друг?



Тема Re: важен въпроснови [re: жeнa]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано20.07.04 11:21



И как точно си си изследвала тялото отвътре като си била девствена? Много ми е любопитно. Краставици ли си пъхаше???
Аз лично стигах само до клитора в изследванията си Навътре просто не ми стигаше пръстчето
Blake е напълно прав - още като прочетох постинга и ми стана странно кактака хем е девствена, хем знае, че е тясна. И какво значи "по-тясна"? По-тясна от какво?
Има 2 варианта тук - или изобщо не знае какви ги говори девойчето и е прочела някъде, че в началото например си по-тесен, или не е никак девствена и някой батко й е казал нещо от сорта: иха... колко по-тясна си от другите момичета



Тема Re: важен въпроснови [re: Kitten]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 11:28



ами къско ти е пръстчето, явно. Пък и не сте ли си играли с други момичета? Странно. Мислех, че повечето момичета си играят и се сравняват.
Макар че онова време ми е останало в миналото хилядолетие, ама помня откъслечно, все пак...



Тема има и друг вариант -нови [re: Kitten]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 11:28



на теб просто да ти е кеф да набиваш в главата на момчето съмнения, за да му скапеш на момечто първите тръпки и ей така, да не остане нищо читаво.



Тема Re: има и друг вариант -нови [re: жeнa]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано20.07.04 14:31



е за нещо толкова гадно не бих се сетила
ами не, не сме се сравнявали - това ми звучи като момчешкото мерене на пишки - айде няма нужда Аз съм си каквато съм и другите също - за какво да се сравняваме? За кой е по-по-най ли? Поне да имаше единни критерии за по и най в това отношение
А не ми е късо пръстчето, а ми беше много здрав химена и нищо не минаваше... и първия път мина с много кръв и болки... ама после.... ухаааааа




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.