Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:59 27.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Тема Птиците умират сами...нови  
Автор Чyдя ce! (Само аз ли?)
Публикувано06.07.04 21:20



изпуснатите години,харесва ли ви продължението?За мен е много измислено.Вие как мислите,няма нищо общо с книгата.



Тема Re: Птиците умират сами...нови [re: Чyдя ce!]  
Автор jana (силна)
Публикувано06.07.04 21:25



Блудкава история = на венецуелските сериали



Тема Re: Птиците умират сами...нови [re: jana]  
Автор kaki4ka (минаващ)
Публикувано06.07.04 21:45



Ужасно е блудкаво, зарязах го на 15 минута......Няма нищо общо с книгата, която в момента препрочитам и е прекрасна!



Тема Re: Птиците умират сами... [re: Чyдя ce!]  
Автор ritanata_zelka (сладка салатка)
Публикувано06.07.04 22:14



Абе метнах му едно око но.. щом баба не го хареса.. значи не е много добре направен...

Всички сме ангели с едно крило, можем да летим само ако се прегърнем един друг


Тема Re: Птиците умират сами...нови [re: Чyдя ce!]  
Автор zori_ (вече позната)
Публикувано07.07.04 09:11



Аз си мислех, че никога не съм го гледала, но се оказа, че имам някакви откъслечни спомени в съзнанието си. Значи щом не съм го запомнила не е нищо особено, дори не знам дали има книга за тези пропуснати години. Но виж книгата е друго нещо. Аз понеже си падам по много дебели книги с не много пряка реч, определено е ней-четената книга от моята библиотека. Даже съм я взела от свекърва ми да я чета и така вече 10 години.



Тема Re: Птиците умират сами...нови [re: Чyдя ce!]  
Автор PeПиЧka (зелена)
Публикувано07.07.04 10:57



Не си заслужава вниманието, което му отделих. Нямам спомен да съм го гледала преди. Тъпота!



Тема Re: Птиците умират сами...нови [re: kaki4ka]  
Автор Чyдя ce! (Само аз ли?)
Публикувано07.07.04 12:43



Аз я препрочетох още като започна първия филм(оригинала) и не ми хареса филма,и там много хора липсваха.А тия пропуснати години са пълна измишльотина,гледах ,за да видя как се гаврят с книгата.



Тема auuuuнови [re: PeПиЧka]  
Авторmimi_mini (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 12:59



Az puk zabravix che snoshti davaxa purvata seria ot propusnatite godini niakoi ima li jelanie da mi go razkaje epizodcheto...mersi mnogo ama dovechera ne smiatam da propusna seriata i kolko serii e vtoria film s teia propusnati godinki...tnx in advance



Тема Re: Птиците умират сами...нови [re: zori_]  
Авторasdf (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 18:15



Хм, самата книга не притежава кой знае каква художествена стойност.
Любима ми беше, когато бях на 12.

Обаче аз се позаглеждах в повторението - заради Рейчъл Уорд, която ако не някоя велика актриса, то е сладка, сладка, сладка. :-)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.