Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:43 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема жената - същество низше :)  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 00:00



аз не смятам така, но вие женските самите си го показвате
въпреки нашите мъжки напъни да ви признаем за равни, вие все оплесквате работата
ето днес например - фали се една от моите колежки (подчинени ако трябва да съм по точен) че ходила на мъжки стрийптиз. "ти луда ли си мари," викам и аз, "не ми казвай че се подмокряш като гледаш как разни лъскави типове се кълчат на пилона", че натова отгоре и мангизи им мушкала в гащите, че и десетолевки, щото петолевки било под достойнството им (американските нямат нищо против и на 1 долар). "абе не изпитвам нищо еротично, ама ми е кеф" вика ми женската. та позачоплих я на темата и накрая се изтърва: "кеф ми е, щото все едно сме мъже там"
та с една дума - ние мъжете гледаме да не наподобяваме жени, и ако някой ми каже че мязам на жена ще му се обидя. вие женските давате пари, само и само да се правите на мъже. ние не ходим с поли, а вие ходите с панталони, щото ни подражавате и съсипвате нашите благородни, но напразни опити да ви правим равни на нас
с една дума - низши същества сте и това си е, примирете се с тая проста истина, ще ви олекне приемете ли го веднъж. безполезно е да се съревновавате със нас и да ни подражавате, все едно аз да си меря чурката със на коня - това си е кауза пердита



Тема Re: жената - същество низше :) [re: zaphod]  
Авторнизшa (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 09:52



Е, и ти се опитваш да знаеш толкова латински колкото някои жени, ама не си стигнал до "Кауза пердУта". Какво да правиш, все отнякъде ще се появи нелеп напън за равенство...

Колкото до панталоните... ех, най-сетне разни нерези не могат да ми бъркат под полата. И що реши, че полата е женска, а панталона мъжки? Виждал ли си самураи? Ами шотландец в традиционна носия? Или дори български цар от Втората държава?

По неподготвени изказвания май сме си лика-прилика и в пълно равенство и хармония



Тема Re: жената - същество низше :) [re: низшa]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 12:18



е, нищо не каза за стрийптиза , все пак панталоните бяха само за допълнение и украса, кажи сега защо ходите на стрийптиз, ние ходим за да го дървим, а вие? знам отговара, щото ми го каза една от вас :)
а съжалявам за латинския, просто у и и са съседни на клавиатурата. ама наблягането на правописните грешки е признак за липса на аргументи




Тема хихихихиихх [re: zaphod]  
Автор Meчo (пухкава)
Публикувано05.05.04 12:20



та аз по-честичко си чета из клубовете отколкото пиша, та те знам като никче....и бих казала, че си умниче (частно мнение).......
я ми обясни как интелигентен чиляк кат тебе може да се изцепи с такова обобщение??? а си мислех, че имаш биологична култура

Life is only a transient transfection


Тема Re: жената - същество низше :) [re: zaphod]  
Авторнизшa (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 13:13



Ха-ха! Омаловажаването или отказването от собствен аргумент, когато се окаже, че той не върши работа, също не е кой знае какъв признак на умение за водене на спор.

И аз ходих веднъж на мъжки стрийптиз. От любопитство, а и с намерение да се "дървя" (не знам дали си чувал, ама и при жените има едни подобни физиологични процеси, само че по обективни причини не са толкова очевадни). Резултатът обаче беше, че няколко месеца не щях да видя мъж. Толкова отблъскваща картинка беше това с вълновките на косматите (добре де, обезкосмени) задници и буците мускули, че... Честно, не мога да разбера защо мъжете се напъват да се правят на жени с тоя стрийптиз. Сякаш някога ще успеят.... Ама нека опитват, момчетата, щом се чувстват непълноценни като обикновени мъже и търсят финеса и еротиката на женското.



Тема Re: жената - същество низше :) [re: zaphod]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 13:23



Не ми стана ясно, какво искаше да кажеш с всичко това...ама нейсе...Да ти кажа моите впечатления от стриптиза. Виждала съм шоута 2 пъти през последния си престой в БГ.

Единия път ме заведоха ме приятели, защото било нещо ново и популярно...Някакви известна група (не ми идва по-добра дума). Хареса ми, защото стриптизьорите изглеждаха много добре (радваха окото), танцуваха още по-добре и направиха добро шоу. Това е. Не мога да кажа, че ми подейства възбуждащо, ама бях в по-задната част на залата и наблягах на алкохола Но пък просто наистина беше приятно за гледане, вид изкуство...Женско шоу бих оцениала по същия начин. Разликата е обаче, че като жена (хетеросексуална), не би ми било приятно да ми се увива друга, докато мъж би било по забавно... За възбуждащо не знам, може би ако ми хареса стриптизьора (както в този случай, някои от момчетата бяха с много впечатляваща вънщност), да освободя натрупалата се "енергия" с любимия по късно

2рия път, просто приключвахме вечерта в една дискотека (т.е. влезнахме за последно питие) и изведнъж излезна един ми ти аматьор... Кълчи се нещо, ама хич не го биваше...Накрая се съблече се гол и започна да обикаля наоколо. След насърченията на (явно) негови приятелки почна да обикаля останалите наоколо маси и накря дойде да се отърква при мен. Супер неприятно...Няма да навлизам в подробности за реакцията ми...

Що се отнася до парите, прецени на кого бих дала...А конкретно за сумата, ако колежката ти може да си позволи 10 лв, много добре за нея, значи добре и плащаш (ти си шефа нали?). Може пък да е искала да се изтъкне. Хората се изтъкват и чрез бакшиши...

Мисля, че стана ясно говоря за мода, забавление, статус ако изкаш, не и за равенство с мъжете...



Тема ela be smelchaga....... [re: Flicka]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 16:59



Az si mislia che jenite i mujete niama za kakvo da se surevnovavat da budat ravno zashtoto tova prosto nikoga ne moje da se osushtestvi ne samo po dadenosti ami i kato mantalitet i pretsenka za jivota. Purvo da dam na gospodina edni vuprosi ti niakoga rajdal li si?? Niakoga vurshil li si 5-6 neshta navednuj bez da imash nujda ot sekretarka ili pomoshtnik??? I nakraia da ti preporucham da prochetesh malko meditsinska literatura tam ima mnogo dokazatelsva za fiziologichnite razliki mejdu muja i jenata kato gi prochetesh shte ti stane iasno koi e po vish i koi e po nish ot dvata pola. Tova che vie imate 30% poveche muskuli ot nas i po goliam razmer mozuk ne oznachava chte ste po dobre ot nas naprotiv oznachava che ne ste guvkavi v situatsiata zashtoto ste tejki. Vie opravliavate sobstvenia si sviat s tirania zashtoto ste silni i imate nadmoshtie nad po slabite obache nie vi vladeem s vashte slabosti a puk slabosti mai vishite ne triabva mnogo da imat??? Za vsichki e iasno che edin muj ima mnogo poveche zadrujki zashtoto mozuka mu ne finktsionira tsialia kakto na jenite nie lesno se nagajdame kum vsichko i kum vseki a tova e po goliam priznak za otseliavane zashtoto tova e glavnia zamisul na prirodata da otseliava vuv vsiaka situatsia. Kato poglednem kakvi funktsii imate vie i kakvi nie shte si otgovorish na vuprosa koi e po vish i koi po nish obache kato se opitvash da si otgovorish po toia vupros izlez za malko ot sobstvenata si koja za da mojesh da pretsenish neutralno i tochno obache edba dali shte ti se otdade vse pak mozuka ti.. a puk tvoita kolejka ili podchinena e otishla na striptiiz zashtoto do skoro vie otrichaxte che jenite mogat da se vuzbujdat da i e fakt che mojem da se vuzbujdame ot sushtite neshta ot koito i vie. Nakraia izkazvam sujalenie za zatvorenie ti mirogled zashtoto taka se vrushtash v kamennata era i ne mojesh da izjiveesh nastoiashteto....



Тема Re: хихихихиихх [re: Meчo]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 17:44



а, аз само на майтап (уж де). хубаво щеше да е да провокирам яростна феминистична атака, но нещо не се навъртат крайни феминистки тъдява. а ако бях успял да подмамя някоя в капана, мисля нямаше само аз да се забавлявам



Тема Re: жената - същество низше :) [re: zaphod]  
Автор BR (непознат)
Публикувано05.05.04 18:36



Добре де, вие като ходите, за да го дървите, какво те кара да мислиш, че жените не се подмокрят, или нямат право да се подмокрят или какво ли? Явно това е бил първоначалният ти интерес, задавайки въпрос, който презумира, че жените не се възбуждат като гледат такива работи. Ето тук май се пропуква логиката ти. От какъв зор да не се възбуждаме като го гледаме това?



Тема ами... [re: BR]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 19:11



в конкретния случай така ми казаха че било. отговора си беше буквално "голям кеф - все едно сме мъже!"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.