Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Daite mi savetнови  
Автор@@@ (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 20:53



Momicheta, molq vi za savet.

Az sum na 29 god i ot nqkolko meseca sum sgodena. Tova za men e golqma krachka - do sega ne sum imala mnogo dalgotraini vrazki... V nachaloto beshe strahotno useshtane da sum s lubimiq, no kakto vinagi stava pri men - barzo mi omrazva i zapochvam da gledam "nastrani". Mislq si che neshto ne sum normalna, vse pak sum an 29 i bi trqbvalo da sum olegnala. Mnogo ot moite vrasnichki imat veceh deca i sa omajeni... Kak da preodoleq tova t.n. "donjuanstvo", koeto e po-prisashto za majete? Iskam i az da imam normalni otnosheniq i da imam semeistvo i nai-veche da iskam da bada samo s moqt myj.



Тема Re:нови [re: @@@]  
Автор lady L. (thornbird)
Публикувано31.01.04 09:28



Не си попаднала на подходящия човек. За това няма възрастови граници. Може и на 109 да станеш и още да не си го срещнала - не ти го желая, разбира се.
Помисли си дали женитбата е правилното решение. Да се омъжиш, защото вече всичките ти приятелки са го направили, е тъпо. И обречено.

Късмет!

"Човек може да живее само с това, което може да го накара да умре."...


Тема съветнови [re: @@@]  
Автор kate_ (дива)
Публикувано01.02.04 08:31



консултирай се с психолог/психиатър.
възможно е да имаш Borderline Personality Disorder.

====
A Splinter In Your Mind, Driving You Mad


Тема Borderline Personality Disorderнови [re: kate_]  
АвторPsycholgist/Psychiatrist (Нерегистриран)
Публикувано01.02.04 10:27



Със сигурност това не е "Borderline Personality Disorder", по-скорo е : "Vibrator Size/Battery Defficiency".



Тема Re: Daite mi savetнови [re: @@@]  
АвторПcиxилor/Пcиxиaтъp/Cekcoлor (Нерегистриран)
Публикувано01.02.04 10:34



Диагноза "donjuanstvo" се поставя само на пациенти от мъжки пол. За жени диагнозата е: "курвалък".

Напоследък в някой от клубовете имаше тема: "Как се лекува курвалък". Погледнете , там можете да намерите съвет/цяр.



Тема Re: Borderline Personality Disorderнови [re: Psycholgist/Psychiat]  
Автор kate_ (дива)
Публикувано02.02.04 06:04



а вие психолог или психиатър сте?
или сте просто типичен българин - от нищо неразбира, на всичко опонира?

иначе - да, прав сте, авторката или е с бордърлайн или си е обикновена курва



====
A Splinter In Your Mind, Driving You Mad


Тема Споко,нови [re: @@@]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 11:09



всичко си ти е нормално...
Като повечето жени и ти си курва!



Тема Re: Споко, [re: aз]  
Автор mary-huana (мрачна)
Публикувано02.02.04 13:10



ама много сте прости! айде сега за да звучи хубаво - мъжете били дон жуани, а жените курви , старшен савет и дадохте на жената , от такива смотаняци дето всичко им е ясно на жените им е писнало!



Тема Re: Daite mi savetнови [re: @@@]  
Автор hex (devilish)
Публикувано02.02.04 13:37



Ne, prosto ne e istina kakvo sa pisali horata v otgovor... Kak ne vi e sram?!
Izobshto da ne ti puka za vsi4ki namesili dumata "kurvaluk" v otgovora si - nishto ti niama i si si suvsem normalna!
Prosto nai-veroiatno ne si istinski vliubena v muja, za kogoto si sgodena. Kato kazvam istinski, imam predvid vliubena kato ... kato da ti e padnalo perdeto i da ne vijdash nishto drugo. Samo ako si izpadnala v takuv vid zabluda ne bi se zamislila za fakta, 4e ot tuk natatuk ti predstoi da spish samo s tozi muj, da ne poglejdash drugi, da ne flirtuvash, da ne si izlizash kogato i kudeto poiskash bez da davash ot4et i t.n.
Samo ot teb zavisi kakvo shte napravish v sluchaia... Moje bi e po-dobre da iz4akate sus svatbata (po-dulug godej naprimer), dokato se po4uvstvash gotova da promenish jivota si tolkova radikalno i da go posvetish samo na edin muj.
Ili puk .... horata uj vse kazvat, 4e brak se gradi i krepi ne tolkova na liubov i strast(koito sa samo do vreme), kolkoto na vzaimno uvajenie i t.n., taka 4e moje i da e uspeshen, koi znae... Ako toi te obicha i te "nosi na ruce" nadali shte si neshtastna s nego.
Vajnoto e da izberesh kakvo naistina iskash, a da ne postupvash taka, kakto bi se o4akvalo ot jena na tvoiata vuzrast, polojenie i t.n. Zabravi za drugite!
A za priatelkite, koito ve4e sa omujeni, 4e i s deca... i az imam dosta takiva (nishto 4e sum na 22 i na tiah opredeleno oshte im e mnogo rano, pone po moite razbirania). No kakvo ot tova?? Te sa shtastlivi, da, no ne mislia, 4e im e hubavo ot tova, 4e ne mogat da izlizat mnogo-mnogo, zashtoto se grijat za deca ili 4e ne mogat da piat alcohol po 1 godina zaradi bremennost+kusmene...
Ideata e da se omujish, zashtoto ti go iskash, a ne zashtoto ti e "doshlo vremeto" ili taka e prieto ... i da imash deca, kogato ti si gotova.
Taka che, spokoino, dishai dulboko, niamash nujda ot psihiatur. Prosto si edno normalno 29-godishno momiche. :))


BTW, vsi4ki bulki imat sumnenia predi svatbata, v US daje si imat ime za tova - cold feet. :))) Moje bi tvoite predsvatbeni sumnenia niama da se okajat problem za edin uspeshen brak - pitai ve4e omujenite priatelki po tozi vupros. I pak, pravi samo tova, koeto iskash! Na 29 ne si oshte za izhvurliane :))), taka 4e i da ne stane sega s braka, nadali shte si izturvesh shansa zavinagi! :))
Iskreno ti jelaia uspeh, kakvoto i da reshish! :)



Тема Re: Daite mi savetнови [re: @@@]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 14:23



Скъпо момиче,
що си признаваш, че си жена?

Ако беше писала от мъжко име, всички тия недорасли двуноги с пишка между краката щяха да се хилят одобрително-мръснишки, да те ръчкат с лакти и да те хвалят като "страааааашен пичага".

Прави каквото ти е на сърце, но разбери, че живееш в мъжки свят и в него само мъжете се хвалят за бройки, непостоянство и кръшкане.
Ти просто живея живота си, без да се обясняваш много-много.

Явно не това е човекът, щом още преди началото не може да прикове вниманието ти. Не рискуай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.