Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 02.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Daite mi savet  
Автор@@@ (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 20:53



Momicheta, molq vi za savet.

Az sum na 29 god i ot nqkolko meseca sum sgodena. Tova za men e golqma krachka - do sega ne sum imala mnogo dalgotraini vrazki... V nachaloto beshe strahotno useshtane da sum s lubimiq, no kakto vinagi stava pri men - barzo mi omrazva i zapochvam da gledam "nastrani". Mislq si che neshto ne sum normalna, vse pak sum an 29 i bi trqbvalo da sum olegnala. Mnogo ot moite vrasnichki imat veceh deca i sa omajeni... Kak da preodoleq tova t.n. "donjuanstvo", koeto e po-prisashto za majete? Iskam i az da imam normalni otnosheniq i da imam semeistvo i nai-veche da iskam da bada samo s moqt myj.



Тема Re:нови [re: @@@]  
Автор lady L. (thornbird)
Публикувано31.01.04 09:28



Не си попаднала на подходящия човек. За това няма възрастови граници. Може и на 109 да станеш и още да не си го срещнала - не ти го желая, разбира се.
Помисли си дали женитбата е правилното решение. Да се омъжиш, защото вече всичките ти приятелки са го направили, е тъпо. И обречено.

Късмет!

"Човек може да живее само с това, което може да го накара да умре."...


Тема съветнови [re: @@@]  
Автор kate_ (дива)
Публикувано01.02.04 08:31



консултирай се с психолог/психиатър.
възможно е да имаш Borderline Personality Disorder.

====
A Splinter In Your Mind, Driving You Mad


Тема Borderline Personality Disorderнови [re: kate_]  
АвторPsycholgist/Psychiatrist (Нерегистриран)
Публикувано01.02.04 10:27



Със сигурност това не е "Borderline Personality Disorder", по-скорo е : "Vibrator Size/Battery Defficiency".



Тема Re: Daite mi savetнови [re: @@@]  
АвторПcиxилor/Пcиxиaтъp/Cekcoлor (Нерегистриран)
Публикувано01.02.04 10:34



Диагноза "donjuanstvo" се поставя само на пациенти от мъжки пол. За жени диагнозата е: "курвалък".

Напоследък в някой от клубовете имаше тема: "Как се лекува курвалък". Погледнете , там можете да намерите съвет/цяр.



Тема Re: Borderline Personality Disorderнови [re: Psycholgist/Psychiat]  
Автор kate_ (дива)
Публикувано02.02.04 06:04



а вие психолог или психиатър сте?
или сте просто типичен българин - от нищо неразбира, на всичко опонира?

иначе - да, прав сте, авторката или е с бордърлайн или си е обикновена курва



====
A Splinter In Your Mind, Driving You Mad


Тема Споко,нови [re: @@@]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 11:09



всичко си ти е нормално...
Като повечето жени и ти си курва!



Тема Re: Споко,нови [re: aз]  
Автор mary-huana (мрачна)
Публикувано02.02.04 13:10



ама много сте прости! айде сега за да звучи хубаво - мъжете били дон жуани, а жените курви , старшен савет и дадохте на жената , от такива смотаняци дето всичко им е ясно на жените им е писнало!



Тема Re: Daite mi savetнови [re: @@@]  
Автор hex (devilish)
Публикувано02.02.04 13:37



Ne, prosto ne e istina kakvo sa pisali horata v otgovor... Kak ne vi e sram?!
Izobshto da ne ti puka za vsi4ki namesili dumata "kurvaluk" v otgovora si - nishto ti niama i si si suvsem normalna!
Prosto nai-veroiatno ne si istinski vliubena v muja, za kogoto si sgodena. Kato kazvam istinski, imam predvid vliubena kato ... kato da ti e padnalo perdeto i da ne vijdash nishto drugo. Samo ako si izpadnala v takuv vid zabluda ne bi se zamislila za fakta, 4e ot tuk natatuk ti predstoi da spish samo s tozi muj, da ne poglejdash drugi, da ne flirtuvash, da ne si izlizash kogato i kudeto poiskash bez da davash ot4et i t.n.
Samo ot teb zavisi kakvo shte napravish v sluchaia... Moje bi e po-dobre da iz4akate sus svatbata (po-dulug godej naprimer), dokato se po4uvstvash gotova da promenish jivota si tolkova radikalno i da go posvetish samo na edin muj.
Ili puk .... horata uj vse kazvat, 4e brak se gradi i krepi ne tolkova na liubov i strast(koito sa samo do vreme), kolkoto na vzaimno uvajenie i t.n., taka 4e moje i da e uspeshen, koi znae... Ako toi te obicha i te "nosi na ruce" nadali shte si neshtastna s nego.
Vajnoto e da izberesh kakvo naistina iskash, a da ne postupvash taka, kakto bi se o4akvalo ot jena na tvoiata vuzrast, polojenie i t.n. Zabravi za drugite!
A za priatelkite, koito ve4e sa omujeni, 4e i s deca... i az imam dosta takiva (nishto 4e sum na 22 i na tiah opredeleno oshte im e mnogo rano, pone po moite razbirania). No kakvo ot tova?? Te sa shtastlivi, da, no ne mislia, 4e im e hubavo ot tova, 4e ne mogat da izlizat mnogo-mnogo, zashtoto se grijat za deca ili 4e ne mogat da piat alcohol po 1 godina zaradi bremennost+kusmene...
Ideata e da se omujish, zashtoto ti go iskash, a ne zashtoto ti e "doshlo vremeto" ili taka e prieto ... i da imash deca, kogato ti si gotova.
Taka che, spokoino, dishai dulboko, niamash nujda ot psihiatur. Prosto si edno normalno 29-godishno momiche. :))


BTW, vsi4ki bulki imat sumnenia predi svatbata, v US daje si imat ime za tova - cold feet. :))) Moje bi tvoite predsvatbeni sumnenia niama da se okajat problem za edin uspeshen brak - pitai ve4e omujenite priatelki po tozi vupros. I pak, pravi samo tova, koeto iskash! Na 29 ne si oshte za izhvurliane :))), taka 4e i da ne stane sega s braka, nadali shte si izturvesh shansa zavinagi! :))
Iskreno ti jelaia uspeh, kakvoto i da reshish! :)



Тема Re: Daite mi savetнови [re: @@@]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 14:23



Скъпо момиче,
що си признаваш, че си жена?

Ако беше писала от мъжко име, всички тия недорасли двуноги с пишка между краката щяха да се хилят одобрително-мръснишки, да те ръчкат с лакти и да те хвалят като "страааааашен пичага".

Прави каквото ти е на сърце, но разбери, че живееш в мъжки свят и в него само мъжете се хвалят за бройки, непостоянство и кръшкане.
Ти просто живея живота си, без да се обясняваш много-много.

Явно не това е човекът, щом още преди началото не може да прикове вниманието ти. Не рискуай.



Тема Не бе,нови [re: mary-huana]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 15:22



не съм прост, но се опитвам да изглеждам... И виждам, че те е впечатлило
.

А за жените - не всички, само някои... повечето според мен.

ПП. писнало или не - друг избор нямат!



Тема Щонови [re: жeнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 15:41



не прочетеш, какво са написали недораслите двуноги с дупка между краката?

Хайде със здраве - но да разбереш, че курва значи курва и нищо друго...



Тема Re: Не бе,нови [re: aз]  
Автор mary-huana (мрачна)
Публикувано02.02.04 17:52



всъщост не говорех само на теб , а и на дугите "специалисти" дето дават компетенетно липсващо мениение.
иначе ОК , щом ти се отдава да си ( се првавиш на ) прост , аах ,много ме впечетли!



Тема Re: Щонови [re: aз]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 08:11



И те се опитват да те впечетлят:)))))))))



Тема Blagodrq..нови [re: @@@]  
Автор@@@ (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 10:15



..na wsichki jeni koito mi pisaha, no kato che li nishto ne pomaga: v poslednata sedmica 2 puti byah otnovo prelustena....

Preporuchakha mi nyakakva klinika v California za "seksualno pristrasteni" - pochvam da subiram pari za samoleten bilet!



Тема No, Kate...нови [re: kate_]  
АвторPsycho (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 10:24



...аз съм китариста на "Pink Floyd", но точно сега си забравих името - is there somebody out there to remind me, please?

Психологията и психиатриата са ми само хоби!

Извинявай ако съм те обидил с нещо!



Тема Пробвай с шокова терапия.нови [re: @@@]  
АвторMиcтъp Tъп (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 13:12



Секс до дупка!!! Започни да се ебеш за пари. Това е много важно. Така ако не се излекуваш, поне ще направиш състояние. Пък и за билет ще има.



Тема Re: Не бе,нови [re: mary-huana]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 15:16



Хйде, хайде - почна да отстъпваш... не било само, другите били и тнт...

Мъ инъчи ми е убаву чи тъ впичътлих!



Тема Re: Daite mi savetнови [re: @@@]  
АвторПpakтичнa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 19:34



Не се вайкай, щом така и така ще ти омръзне, поне избери най-сигурния и най-перспективния.
А другото - няма мъж, останал само с една жена...и обратното...



Тема Re: Blagodrq..нови [re: @@@]  
Автор mary-huana (мрачна)
Публикувано03.02.04 19:47



чак пък пристарастена!има ли такава диагноза:))))))??



Тема Re: Daite mi savetнови [re: @@@]  
АвторDiona (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 20:57



Ситуацията при мен е подобна, даже сме на една и съща възраст.Отдавна съм разглезена от мъжкото внимание.Не се обличам,нито се държа предизвикателно,но мъжете ме желаят.Казват че излъчвам сексапил,обожавам начина по който ме гледат,как да остана безразлична при това положение.Преди доста си поживях и не съжелявам, но срешнах мъжа на живота си и искам да му бъда вярна защото много държа на него и не бих допуснала една фриволност от моя страна да засташи връзката ми с него.Понякога изпитвам носталгия по миналото ,когато видя някой , който ми харесва и като си помисля колко хубави преживявания бих имала с него.Опитвам се да мисля само за моя мъж , но ми е трудно.Ще мине време докато другите мъже спрат да ме вълнуват,мисля си че докато съм млада и все така желана няма да стане.
Липсва ми предишната свобода , емоцията и тръпката на всяка нова връзка,но преспективата да бъда с един стабилен мъж , който ме обгръща с грижи,внимание и любов ми се струва много по-добър избор в моя живот.



Тема Абенови [re: XXL]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 14:37



знех си аз, че има нещо гнило...

Ама то от такова впечатляване до простотията разликата е 0.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.