Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 22.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Извинявай, ама...нови [re: инaт]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано07.01.04 11:33



Виж, гаранция няма и след 10 години брак. Но поне щеше да си спести някои затруднения, идващи от факта, че сега трябва ад ес справя съвсем сама.
Другото нещо, което бих посъветвала след време дъщеря си (Аз пък говоря да нея, все едно я има, а не е още на път!), и което лично аз спазих съвсем умишлено, е да не бърза със забременяването веднага, след като се ожени. В крайна сметка човек се жени, за да живее с някого, не само за разплод. Нека първо се научи да съжителства, да се нарадват един на друг, пък после да раждат. Затова сме хора, а не животни, нали - да си планираме разумно живота.
Иначе за аборта съм категорична. Бих го направила аз, ако съм на нейно място и във всички случаи бих посъветвала дъщеря си, сестра си или най-добрата си приятелка да го направи!

Редактирано от Kлep на 07.01.04 11:46.



Тема Re: Ама какви майки има само!?нови [re: DVD]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано07.01.04 11:40



Съгласна съм по принцип. Но хайде да уточним - какво означава да не се бъркаш? Има ли нещо по-искрено, по-предано от майчиния съвет? Това бъркане ли е? И може ли човек с възпитателна цел просто да замълчи и да свие рамене - нека детето се оправя само, на 20 г. е. Че нали и да става дума за приятел на твоята възраст, пак е човешко да го посъветваш, да поговориш. Другото е просто измиване на ръцете.
Виж, за възпитанието, че започва от рано, съм съгласна. Но това възпитание трябва да засяга не само самостоятелността, но и доверието. Аз, например, знам, че каквото и да стане, майка ми няма да ми даде користен съвет, че каквото и да каже, го казва, защото ме обича. Ето защо й вярвам. Което не означава, че не отчитам, че понякога греши.



Тема Честно ти казвам...нови [re: China]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано07.01.04 11:43



Не знам, какво. Като майка не знам още. Като дъщеря мога да ти отговоря - майка ми успя да спечели 100% доверието ми и ме научи на много неща, на които рядко майките учат дъщерите си. Ако и аз успея, ще съм много щастлива след време.
Да си майка означава не само да храниш и да обличаш децата си, но и да ги учиш на живота, за да се предпазват от капаните му. В същата ситуациуя, аз бих послушава съвета на майка си. Дано и с дъщеря ми след време да е така!



Тема Re: Ама какви майки има само!?нови [re: Kлep]  
Автор DVD ()
Публикувано07.01.04 12:31



Естествено че няма майка която да е користна към детето си, но просто нейната гледна точка е друга и нейните възгледи (в повечето случаи) за живота са други... Съвети трябва да се дават АКО БЪДАТ ПОИСКАНИ!!! Трябва да се държите с децата си като с равни (възрастни хора) и да се опитвате да бъдете приятели с тях... Това е правилния тип взаимоотношения и на тях трябва да се гради доверието за което говориш! Родителската обич не се губи.

Разбира се това е моето лично мнение - дали съм прав ще се разбере като имам и аз деца...



Тема По-срамно е...нови [re: ceлянинът]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 13:06



... мъж 190 см. и 100 кг. с интелект на Айнщайн, да е превърнат в посмешиште от една малка пикла, клюкареща по цял ден с майка си и гледаща сериали по ТВ.

ВЕрвай ми!



Тема Re: По-срамно е...нови [re: Moни]  
Авторmonika:) (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 13:11



oxxxx ....на мама момчето :)))
poor he :)!!:))))




Тема Еххх, Монико, ...нови [re: monika:)]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 13:32



... никой не е застрахован. Дори и американските президенти.



Тема Re: хм,нови [re: ceлянинът]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 13:41



Не си прав!



Тема Re: По-срамно е...нови [re: monika:)]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 13:41



тъпа путка... he?!



Тема Re: moni ,ya kaji togava... [re: Moни]  
Авторcvete (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 15:01



haide da vidim tvoiata teoria kak 6te se priloji tuka.
dulgo sujitelstvo iniciirano ot nego,nikakvi roditelski vme6atelstva prez tezi godini,nikakvi nameci za po-seriozno obvarzvane ot moia strana.v edin moment predi 2 godini/toi be6e na 29 godini togava/ se stiga do seriozen razgovor,v koito toi me pomoli da obmislya vazmojnostta da imame dete! az kazah "da".sled vreme zabremenyah,byahme 6tastlivi,toi grede6e planove za bude6teto,za deteto, za nas...beb4eto ve4e e fakt,no prez cialata bremennost i do den dne6en 1 godina po kusno tatko i ne nameri vreme da mi predloji brak. neprekusnato povtarya6e kak 6te stanem edno semeistvo s beb4eto,kak az sumedinstvenata jena za koiato bi se ojenil,no...
haide sega kaji mi s kakvo sum go pritisnala ili 6antajirala.toi e 4oveka,koito poiska dete i semeistvo, moje bi se o4akva ot men da mu poiskam rukata ili tova 6te e nasilie nad nego? vyarno,4e bebeto nosi negovite imena,no tova ne ni pravi semeistvo,nali...haide kaji mi ti,sega kakvo da pravya. kato pritiska6 mujete e nasilie,kogato te ti kazvat,4e go iskat, a posle ne go pravyat kakvo e?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.