Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:59 21.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Какви мъже само има?нови [re: China]  
Авторbeba (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 14:25



Дано не ми дойде до главата и на мен, че тогава не знам какъв съвет ще дамвам на дъщеря ми, а то времето й не е много далеч, но според мен-ако дъщеря ти не е много малка и е със стабилен доход-остави я да решава, ако ли не-постъпете прагматично-да махне детето, когато намери Човекът -ще му роди, само да отиде на легален и добър гинеколог-примерно в някоя от най-големите болници!И не се занимавайте вече с този дръвник.....то животът ще му го върне!



Тема Къде гледа...???нови [re: sema]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 16:28



Много правилен въпрос!!!! Точно за това става дума. Това е пробремът!
Става дума за чистотата на подбудите в тази ранна възраст. Ти си с някой защото ти харесва. От къде да ми дойде на 23 г. възраст, че на някой му се женело и давал мило и драго да те забута до "Гражданското"???? На мен в тази възраст като ми се ядеше казвах, "гладен съм!", като ми се пиеше казвах, "жаден съм!", от къде да ти знам, че тя си плетяла някакви игрички в които участват цялата й рода...!? Тъкмо излязъл от казармата, още не съм си изсънувал войнишките сънища, още не бях си пробвал като хората оная работа, тя - да сме се женели...!!???
Слава богу всичко се оказа измама, вкл. и "бременността".
Такъв здрав шут получи като финал по задните части, че предполагам още и държи влага.
Но не ме питайте какво ми беше преди това. Идва и ти казва: "Аз съм бременна!" - Чакай бе, маце, ти какво очакваш, мъж на 23 или 25 години да тръгне да се жени????
- Никога не съм "тръгвал" с момиче с идея за брак!!!!!! Мъжът никога не тръгва с жена, за да се ожени. Ако искаш да се жениш за един мъж, без да го прецакваш, никога не искай от него брак преди 30 г. /негови/. Бракът е нещо за което човек трябва да започне да мисли след навършването на 30 г., но да започне да мисли, не да се жени!!!!!

Как може да се говори и пише, че бил безотговорен, боклук и т. н., та той е едва на 26 г. - толкова му е рано колкото неможите да си представите!!!! - Това не ви е жена да се жени на 22 - 23 г. Защото тя от 3 годишна възраст само за женитба мисли, давай да го гепим...
От тогава изтече много вода. Мина време и аз се ожених. Имам син и дъщеря. Жена ми е расла в женско семейство и мислеше като вас. Говореше как щяла да възпита от сина ни перфектният кавалер, да уважава и обгръща с внимание жените и т. н., но какво стана, като разбра, че синът ни има гадже.... и разни познати започнаха да й донасят инфо, че е влюбен до уши и че мацето го върти на пръста си???? Като си знае колко хитра е била в тази възраст и колко наивен и заблуден е синът ни???2 - Моментално и се изпариха намеренията за кавалерското възпитание, като вижда, че няма ситуация в която синът ни да излезе печеливш, че каквото реши младата госпожица, това става. Ти му казваш:"Сине не се пали толкова", а той ти се прави на мъж и и ходи по глупостите...

Така че не се правете на многострадални и не гледайте треската в чуждото око, а гредата в собственото си!

Да искаш, да очакваш брак от 26 г. момче си е чисто ИЗНУДВАНЕ!!!!!! - ШАНТАЖ!!!!!
Много от тях склоняват, но това е повече от подло, не е честно спрямо тях!!!!!!
- Така ли искате да положите началото на съвместния си живот, с убийствен компромис от негова страна???? И после да му е весело да те обича??? Да те уважава???
- Не!! Ще му опротивееш до болка!!!! Ще му идва да те застреля!!! Ще намрази и детето което очаква - което е най-ужасното!!! - Да неможеш да изпиташ това прекрасно чувство - бащинството- това е повече от жестоко!!!

Това е положението!!! - Казва ви го човек без злоба, просто това е другата страна на медала.



Тема Re: Какви мъже само има?нови [re: aни]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 17:14



Евала!



Тема Извинявай, ама...нови [re: China]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано06.01.04 17:31



Бих възкликнала и "какви майки само има!" Как е можело да си наясно с всички маневри на тоя господин и да не предпазиш дъщеря си. Хайде, тя е млада и неопитна, ама Вие не сте. Как може да не предупредиш детето си, че трябва да изчака с бебето. Че като толкова става дума за любов първо да се бяха оженили, пък тогава да мислят за бебе! Що за безотговорно родителско отношение - умът ми не го побира!
Ясно е, какво може да се напише за поведението на момчето - няма да го коментирам.
А що се отнася до аборта - аз мисля, че е по-разумно да го махне. Защото иначе се обрича на един нелек живот, в който вече младостта и безгрижието й са безвъзвратно отлетели. Не си струва! Ще дойде време, ще си намери свестен мъж, на него да му ражда деца. Аз така бих постъпила, така бих посъветвала и дъщеря си един ден, ако се наложи!



Тема Re: Какви мъже само има?нови [re: aни]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано06.01.04 18:34



Разбира се,че момичето има право на своя избор,но макар и да са редки случаите с лоши последствия,все пак ги има.Особено при аборти,ако жената още не е раждала.Поогледай се и ще видиш колко много млади жени има с по едно-две деца-оженили се ,родили набързо и се развеждат съвсем скоро .Това не е ли същото?Пак са сами с дете и без съпруг.Права си,че не са много мъжете,които приемат чужди деца,но все пак ги има.



Тема Re: Какви мъже само има?нови [re: China]  
АвторMalina (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 22:11



kak shte se osakati pri abort?!!!
tova da ne e predi 30 godini da pravi nelegalen abort niakade.
ima tolkova dobri bolnitzi i lekari i shte i go napraviat be uslojnenia. za vseki sluschai moje posle da piie malko antibiotitzi prevantivno streshtu vazpalenia.



Тема Re: Извинявай, ама...нови [re: Kлep]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано06.01.04 22:53



Е,и?
Ако първо се бяха оженили,тя забременява в реда на нещата и той в рамките на година показва що за човек е това променя ли ситуацията?
НИКАК-само главоболия и разходи за родителите,а крайния резултат е същия-щерката с бебо пак при тях.
Много се съмнявам някой ден/живи и здрави да сте/ ,че ще избереш за дъщеря си твърдо аборт.Има дъъъълго да мислиш и претегляш плюсове и минуси.



Тема Re: Не съм чул другата страна,...нови [re: Moни]  
Автор China (разтревожена)
Публикувано06.01.04 23:45



Другата страна обещаваше всичко и искаше от нея послушание(подчинение).Тя се опитваше да му угажда във всичко,но май той самия не знае какво иска.Нито номера е правила,нито го е лъгала,нито иска да се жени за него вече,след като го разбра какво представлява.



Тема Re: Какви мъже само има? [re: aни]  
Автор China (разтревожена)
Публикувано06.01.04 23:53



Мила Ани,прочети в клуб ''Проблемно забременяване'' колко жени искат деца ,а не могат да имат.Много от тях сигурно след направен аборт,при което ся вярвали ,че точно на тях няма да се случи.Не я насилвам в никакъв случай,просто се изразих неправилно,само и обясних последствията от едното и от другото и я оставих сама да реши,за да не ме вини после ,че аз съм и казала да направи това или онова.



Тема Re: Извинявай, ама... [re: Kлep]  
Автор China (разтревожена)
Публикувано07.01.04 00:00



Клер,какво би направила,когато на всички опити да и отворя очите отговорът беше:Не мога без него ,обичам го!Наистина любовта е сляпа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.