Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:31 26.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ревност ли, изневяра ли е?нови  
АвторN.Vasilev (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 05:38



Седя си аз тази вечер пред монитора довършвайки една простотия и гледам, че на жената ми дойде имейл изпратен от мобилния телефон от англия, отваряйки го виждам я нея на фона на панорама софия снимано отгоре и е към края на август имайки предвид облеклото по което е. Обаждайки се на този телефон и чувайки мъжки глас - затварям, още повече заради това, че знам за бившото й гадже който се е преместил в англия. И сега започвам да се чудя като знам, че жена ме беше в командировка три дни във Варна във втората половина на август.

Според вас, какво ще е най-доброто решение за мен сега, няма да коментирам опциите които са минали през главата ми тази нощ, все пак много от вас сте се сблъсквали с подобни неща и ситуации, аз просто моля за съвет за това как да постъпя в моя случай, дали да изтрая и да загубя уважение към себе си или дали да изрева и да загубя нея или нещо различно от преброеното?

А и, женени сме от една година, аз съм на 32, жена ми е на 28 и такива нещата, имайки предвид накърняване на доверието случва се за първи път в живота ми. Признавам, млад съм, още повече в семейните отношения.



Тема Изневярата може да е и полезна ...нови [re: N.Vasilev]  
АвторДapиa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 09:35



Здравей, искам да знаеш че имаш моята подкрепа и разбиране! Явно това много ти тежи, щом си го написал в този ранен час - около 5-6 часа сутринта. Първо - един съвет - никога не вдигай телефона на жена си и не й чети съобщенията, както виждаш това не води до нищо добро. Мислиш ли, че щеше да разбереш за цялата тази история ако не беше прочел съобщението в телефона на жена ти. Това да изневериш е нещо нормално, да не се учудвай - всеки семеен или поне сериозно обвързан човек го е правил поне веднъж, НО, но важното е в като си решил да злоупотребяваш с нечие доверие то поне да го направиш тайно, незабележимо, предпазливо, за да не разбере партньорът ти и най-важното, за да не го нараниш. Явно жена ти е искала да изживее просто един таен флирт без ти да разбереш, за да не те нарани и изгуби (както щеше и да стане, ако не беше видял съобщението). Ето признавам си - и аз съм го правила, въпреки сериозната си връзка - изживях летния флирт и никой така и не разбра, дори ме попитаха на какво се дължи освежаването ми. Знаеш ли една мимолетна изневяра може да допринесе много за закрепването на отношенията ви - поне при мен беше така, след моята изневяра вече гледах с други очи на приятеля ми, харесвах го и го оценявах още повече и си казах - ето това е човекът, който е до мен вече 3-4 години, харесвам го, приемам го, искам го. Може би на една жена трябва да се даде свободата да изживее всичките си прищявки, за да може да оцени, кое е всъщност стойностното за нея. И сигурно жена ти е в такава фаза, така, че просто се прави че нищо не забелязваш, но би могъл контролно да я попиташ дали има нещо да ти каже, просто за да не остане тя с впечатлението, че ти си заблуден и могат да си правят с теб, каквото поискат. И най-важното - не позволявай на ревността да те обсеби, това е коварна болест на психична основа и за нея лечение почти няма. Бъди щастлив и спокоен - една жена винаги се връща там, където и е било хубаво, а в случая тя се е омъжила за теб, а не за бившият си приятел. Ако той е бил толкова сериозен, тогава защо е "бивш"?!



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: N.Vasilev]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 10:19



Аз също мисля, че една "изневяра" така да я наречем, защото за изневярата има един куп определения, но да речем в твоя случай физическата изневяра, това че жена ти е правила секс може би с друг мъж, не е толкова непростимо. А и ти не си съвсем сигурен, че го е направила, съдиш по някаква снимка направена лятото. Това не означава, че се е стигнало да секс. Но и да се е стигнало, наистина едно такова "леко кръшване" може да освежи и засили чувствата на жена ти към теб. Чрез една такава изневяра тя доказва на себе си, че все още има власт над мъжете и е харесвана жена, нищо че се е омъжила. Жената има нужда да се чувства така, защото е жена и се нуждае от тръпка, от ухажване, от внимание. И ако ти по нянанъв начин след като сте се оженили си престанал да се държиш с нея както преди това, тя е потърсла това нещо извън дома. И аз го направих веднъж, точно в момент на неразбирателство с мъжа ми. После се влюбих неусетно в този човек и още съм влюбена в него, но ги обичам и двамата, по различен начин. С другия човек сега сме просто приятели, не правим секс, връзката ни е по-скоро духовна, но аз осъзнах колко много означава за мен съпругът ми и че той е човекът, с когото бих искала да прекарам живота си. Така, че моя съвет е да си замълчиш, поне за сега, да се опиташ да върнеш романтиката в живота ви, да й доказваш ежедневно колко я обичаш и че тя е най-важна за теб, че може да разчита на теб. Така тя ще остане с теб завинаги. Желая ти много щастие!



Тема Дариа,нови [re: Дapиa]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 10:25



ти направо ме шашна!

Значи снимка на фона на София автоматично означава изневяра или каквото там друго беше. Вие сте се чалнали, бе хора!!!!!! Какво искате - фереджета и разговори само с хора от собствения пол ли? Ега ти компромата - изпратена снимка!
Вие сте абсолютно ненормални!!! Ама тя е женена бе, не е монахиня, да се затвори вкъщи, да удари ключа, с никого да не говори и никой да не я снима.

Верно сте слънчасали извън сезона, май!



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: N.Vasilev]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано25.11.03 11:40



Противно на всички съвети, дадени от дамите
Ще ти кажа няколко неща, които за съжаление съм установил от болезнен личен опит.
Колкото и да се обичате с жена ти, трябва да знаеш, че тя е жена. Което означава, че при първа възможност ще ти изневери. Както виждаш от мненията тук, това всъщност не се смята от жените за нещо кой знае какво, а е "освежаване". Някаква нормална женска нужда, разбираш ли. ХА! А какво чувства човека до тях? Ама то било скрито-покрито и ти що си разбрал, а? Ти си виновен значи. Аз за съжаление въобще не съм ревнив. Нито пък контролирам жената до мен. Може да излиза когато и където си поиска, без да я разпитвам и подозирам. Само че вече смятам да се променя. Не мисля че на света има дори една жена, на която можеш да вярваш и да имаш доверие. Скоро се разделих с жената, с която много се обичахме и бяхме много щастливи и т. н. Нейната работа е свързана с често пътуване в командировки, и там естествено тя се освежила няколко пъти, след което се залюбила с един от колегите, с които пътуват. Защо? Защото е нов и интересен, а аз съм тъпакът който работи по цял ден и се грижи за нея и я обича безумно - въобще, скука. И сигурност, освен това. Да не забравя да ти кажа, че тази история е продължила с месеци, без естествено да ми каже нищо. Само че аз болезнено усещах отдалечаването й и през всичките месеци бях като болен. Кво от това - нали на нея й е добре. Когато накрая се разделихме ПО МОЕ ЖЕЛАНИЕ, малко по малко разбрах тази история. А покрай нея открих и още няколко действащи освежавания на нейни колежки, които също имат дългогодишни връзки - някои от хората са ми приятели, и са наистина свестни, и обичат женските парцали до себе си, но какво от това. Нали докато не се разбере, не е страшно. Има едно мнение, че снимка не означавала изневяра - е, аз пък ще ти кажа, че всичко означава изневяра. Дори приятел, с когото често излизат на кафе - да, може сега да са само приятели, но щом на жената й е приятно с някой мъж, тя рано или късно ще поиска да се освежи с него, а ако стане тайно, значи не е нищо.
Не знам какъв съвет да ти дам- написах това защото не ми харесаха съветите, които си получил, и исках да споделя какво се е случило на мен.
Не бих ти препоръчал нито да тънееш в подозрения и недоверие, нито да вярваш безрезервно. Всъщност нищо не мога да ти кажа, освен да гледаш себе си. Почнеш ли да се чувстваш зле, дори да не си точно сигурен защо, почнеш ли да усещаш жена ти да се дистанцира или секса се промени - ми...
Ако искаш попрочети тук, ще откриеш хиляди сладки омъжени дамички да споделят едно-друго. Може да ти отвори очите.

МИСЛЯ, ЗНАЧИ ИМА ПРОБЛЕМИ


Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е? [re: tchupakabra]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 12:02



Абсолютно поддържам мнението на tchupakabra.

И (за съжаление) за себе си съм убеден (макар, че може и да греша), че жена ти не си е правила само снимки. А за командировката във Варна - провери. Не е хубаво да се рови, но така и така съмнението си е в теб. Можеш само да го потвърдиш или разсееш (в смисъл дали те и лъже).

А инак - ами единствения вариант да се почувстваш по-добре е да си го върнеш. При това в повече, макар че трудно можеш да надминеш една жена. Това последното - от опит.



Тема Ама че съвет [re: aз]  
Автор dma (irq)
Публикувано25.11.03 12:25



И я си представи, че това е снимка направена от приятелка на жена му и снимката е изпратена впоследствие на този мъж? Ами представи си, че това е позната на жена му, която е изпратила снимката и просто мъжа и е вдигнал телефона?!

Не че изключвам изневярата, ама да се вадят прибързани заключения, че и да се "връща" някаква недоказана изневяра е глупаво. Може да стане така, че в крайна сметка "връщащия" да съсипе връзката, без жена му да е виновна. А и на кой ще връща? Ще се изтормози себе си, защото явно обича жена си и да изневерява в такъв контекст ще почерни неговата душа преди всичко.

И последно ще ви кажа на tchupakabra и на теб, нито познавате всички жени, нито познавате всички мъже, за да обобщавате по този начин.

На човекът пуснал постинга няма да му давам никакъв съвет, защото само сърцето му може да му каже какво да прави, а не ние из клубовете. Само искам да напомня, че всеки е невинен до доказване на противното.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е? [re: N.Vasilev]  
Автор Eвpиka (открих!)
Публикувано25.11.03 12:33



Защо четеш чужда поща?
Не оставяй ревността да те заслепи. Говори много тактично с жена си, защото ако проявиш недоверие и ревност в груба форма, а на нея и през ум не й е минавало да ти изневерява, може да я обидиш много. На мен ми се е случвало. Може би и на теб.

Редактирано от Eвpиka на 25.11.03 18:13.



Тема Re: Ама че съвет [re: dma]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 12:36



Съгласна съм с теб. Може би, за да се избегне излишно набеждаване на жена му той трябва все пак да я попита, от къде е тази снимка, но пък така тя ще се почувства ужасно обидена от факта, че той рови в телефона й. Това е лична вещ и никога не съм си позволила да ровя в телефона на мъжа си. Това просто не е достойно и означава, че не уважаваш човека до теб и му нямаш доверие, а когато той усети това си казва - след като ми няма доверие защо все пак да не го направя, поне да има за какво да ме подозира - елементарна човешка реакция.
А мъжете изказали мнение се правят на страхотни моралисти, все едно на тях не им се случва или не може да им се случи. Привличането между хората е необяснимо и на всеки може да му се случи да се увлече по някой, никой не е застрахован дори и да е женен.



Тема На теб май наистина ти е кофти. [re: tchupakabra]  
Автор Pocи ()
Публикувано25.11.03 12:37



Около мен е пълно с ВЕРНИ и обичащи жени. Красиви, сексапилни, чаровни, умни, с хъс за живота, с добро настроение. Винаги има какво да си кажеш с тях. С една подробност - мъжете около тях просто не знаят какво искат и се чудят какви тъпи парчета да им спретнат. Само и само да докажат на себе си, че "и тая е курва".

Къде ги намирате тези изневеряващи жени? Все това се чудя..

а аз съм тъпакът който работи по цял ден и се грижи за нея и я обича безумно
Ако под грижи разбираш посвещаване на професията и печелене на пари, без това да включва да показваш на любимата жена, че тя е обичана, желана.. че е Тя, че е най-важното нещо в живота ти.. Е, бих я разбрала! И макар че моят метод е да слагам край на такива връзки, не всички действат като мен. Ако мъжът до мен не ме кара да се чувствам специална /не е нужно всеки ден/, аз просто си тръгвам. И въобще няма да казвам дали аз карам мъжа до мен да се чувства специален, Той. Взаимността се подразбира.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.