Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Моля ви жени кажете си мението?нови  
Автор He мora , щe yмpa! (Чувствителна)
Публикувано25.11.03 11:04



От месец Април ходя с моя приятел...в първите 3 месеца вси4ко беше прекрасно мил, нежен, внимателен, обсипваше ме с внимание, показваше обичта си към мен...аз отвръщах по същия начин..още на другия месец решихме 4е сме родени един за друг и запланувахме сватба за 21 Септември запланувахме и бебе..първият месец не се получи,притесних се, но съвсем малко...казах си нормално е...после втори, трети, четвърти, пети, шести месец...пак не става...запо4нах да се притеснявам в мен ли бе проблема или в него..казаха ми, че прекалено много мисля затова нищо не става кактои да не пиша тази тема заради това..но понеже може и от там да идва проблема с приятел ми го споделям с вас! Три месеца както ве4е казах беше прекрасно казвах си той е намерих го, но както винаги има едно - но започнаха скандали,който без вина и до днес търпя в името на любовта...не се оженихме септември отложихме за 2004 год.месец юни...защото баба му почина и се наложи да из4акаме..иззвинете ме че толкова объркано пише но не знам от къде да започна..ще ви го кажа така - Имам чувството 4е когато говорим потелефона няма какво да си кажем ве4е, докато преди все не ни стигаше времето да си кажем всичко! Стана груб, казва че прекалям с ласките и загрижеността си към него в следващия момент ме пита кога ще покажа най-после загриженост..не го рабзирам всеки ден ме обърква все пове4е семейството ми и приятелите ми и роднините ми даже ми казват остави го но нямам воля, майка ми ми казва 4е не уважавам себе си и ме пита до кога ще се оставям да ме тъп4е и аз да си мълча и да отстъпвам...всяка сутрин и всяка вечер скандали,заяждане,все нещо не му е вред, казва 4е жената трябва да слуша мъжа и едва ли не да му слугувам.. опитва се да ме превъзпита аз съм на 21 той на 26 вече имам изграден характер а той се опитва да ме превърне в негово копие...искам да изкрещя стига ми съсипах си нерсите,слабея всеки ден, бледа съм, постоянно е мислите ми, плаче ми се постоянно,нещо вътре в гърдите ми се скъса, понякога имам бодежи в сърцето , а стомахат ми е постоянно на топка..нямам сили вече говорих с семейството му те казват ние го знае що за стока и майка му и сестра му ме обожават и му се карат 4е се държи лошо с мен,попитах ги само с мен ли се държи така те казаха,.....не той си е такъв и ние не го търпим още с влизането започва с претенциите си...! Постоянно ми нятягва 4е е по-голям и 4е аз съм била дете защо не го слушам и защо веднъж не си замъл4а ...дори и да мълча дори и да говоря полза няма все аз съм виновна...защото мълча-виновна съм защото говоря опитвам се да се оправдая- помогнете дайте ми съвет един единствен съвет безпомощна съм вече чувствам се като парцал безсилна и на никой не нужна!



Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: He мora , щe yмpa!]  
Автор Beщицa® (шарлатанка)
Публикувано25.11.03 11:16



имала ли си друга сериозна връзка преди това?:)
ако не си ....просто трябва да опиташ с друг...за да можеш да разбереш разликата:)
но ако се чувстваш наистина така както описваш....то наистина нещо не е наред и онези първи три месеца са били театър от негова страна:)но човек колкото и да играе накрая показва истинската си същност



Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: He мora , щe yмpa!]  
Автор Fostar (птица)
Публикувано25.11.03 11:17



тръгни си сега, веднага и завинаги.
Не се връщай при него, .... та ти си на 21 години не си женена за него, невиждам какво те задържа, разбирам че е трудно.
Невиждам какво толкова го мислиш, това че е бил внимателен мил и нежен когато сте се запознали е нормално всички мъже сме такива в началото.... въпроса е да останем такива и докрая....даже завинаги... не е чак толкова трудно въпрос е на желание.

Хайде момиче тръгвай си, света пренадлежи на смелите.



Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: He мora , щe yмpa!]  
Авторleny (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 11:44



radvai se che niamash dete ot nego i ne si omajena za nego.
biaga na daleche kolkoto moje po-barzo.



Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: He мora , щe yмpa!]  
Автор He мora , щe yмpa! (Чувствителна)
Публикувано25.11.03 11:49



Защо все намен защоооооо?!? Как да кажа край леле дъхът ми спира!! Може би когато ве4е чашата прелее искам не искам ще трябва да го направя!Имала съм и други връзки, но не толкова сериозни да говорим за брак и деца! Имам чувството, че няма да мога да преживея още едно разочарование в любовта!



Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: He мora , щe yмpa!]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 11:50



ne bydi glupa4ka, ako se ojenish za nego, shte si provalish jivota...



Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: He мora , щe yмpa!]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано25.11.03 11:53



Как мислиш, какво можеш да направиш с такъв болезнено комплексиран психар? Въпрос на време е да почне да те бие. В семейният живот може да окакваш само градация на това, което се случва сега. Не очаквай, че нещо ще се промени към по-добро. Ще те превърне в домашна робиня, и вероятно ще си намери и любовница. Бягай докато е време, наистина, виждал съм такива двойки. И не раждай дете от него - дори само заради доброто на детето

МИСЛЯ, ЗНАЧИ ИМА ПРОБЛЕМИ


Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: He мora , щe yмpa!]  
Автор xiksova (usmihnata)
Публикувано25.11.03 12:15



ohhhhhhhhhhh, kak mi e poznato tova.............. mila mislia che triabva da si napravish mnogo seriozna ravnosmetka............ na chuvstvata nai-veche............. nai-lesno e da kajesh v takuv moment "ne moga, obicham go" no dali naistina e taka ili samo taka ti se iska zashtoto v nachaloto e bil mil i dobar i zashtoto te e omayal s prikazki i jestove......... purvata ti stupka e tova....... ako stignesh do izvoda che vsichko e samo vnushenie - v 90% ot sluchaite e taka, stiga da mu stiska na chovek da si go priznae (koeto e nai-trudnoto - da priznaesh sam na sebe si) napravo ne misli poveche, zashtoto kolkoto i da ti se kefat rodninite mu ti niama da jiveesh s tiah a s nego, i napravo izchezvai burzo bez da mu mislish poveche.......... ako obache naistina go obichash - togava stava slojno, shte triabva da izjiveesh lubovta si, no pone se opitai da go napravish po-bezbolezneno za teb samata.......... opitai se da se distancirash malko pone da ne si zavisima ot nego, obichai go ne ne mu podariavai sebe si, zashtoto makar da go obichash toi ne te zaslujava...........
i shtom imash bodeji i nervnata ti sistema se razpada - kupi si ESBERIKUM tova e ekstrakt ot jult kantarion, horata ot 6 vek si lekuvat nervite s tova, absolutno bezobidno e, niama stranichni efekti i e i antidepresant za razlika ot vsichki uspokoitelni i prispivatelni.........
ne se plashi momiche............ za vsiako neshto si ima vreme...............
samo ne se jeni, za nishto na sveta ne se jeni za nego.............
uspeh:)))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: xiksova]  
Автор He мora , щe yмpa! (Чувствителна)
Публикувано25.11.03 12:22



Благодаря на всички които ми помагате,благодаря от все сърце!Ще опитам!



Тема Моето мнениенови [re: He мora , щe yмpa!]  
Автор Pocи ()
Публикувано25.11.03 12:49



е да бягаш! Много добре те разбирам, защото и аз минах покрай това. Дори стигнах и по-далеч, принесох в жертва много скъпи за мен неща и хора.

Досегашният ми опит говори - започне ли един мъж да те тормози психически, без изглед това да е някакво нетипично за него състояние, а по-скоро нормално за него, бягай колкото те държат краката!! Бягай, преди да е станало късно. Колкото повече чакаш, толкова по-трудно ще събереш сили да си тръгнеш. Не губи време да търсиш своя вина, негова вина, оправдания за него, оправдания за себе си! Бягай, докато все още имаш сили за това!

Аз отложих и сгреших. В не една връзка. Психическото/физическото насилие не е нормална част от една любов! Всеки се чувства понякога слаб и озлобен, завладян от разрушителни сили. Но това са временни усещания, не постоянни! Запомни го! Допустимо е да има "борба за надмощие", но това е съвсем друго нещо. Не ги бъркай!

И последно - помисли, ама много добре помисли, преди да вземеш решение. И това решение трябва да е окончателно. Имаш достатъчно време да опиташ и с добро, и със зло /ако трябва/. Ако имаш желание и сили, разбира се. Но от решението си в никакъв случай не бива да отстъпваш поне 3 месеца /дори в собствените си мисли/ - каквото и да е то. Иначе никога няма да разбереш дали е правилно. Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.