Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 29.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема връзка с женен мъжнови  
АвторHoneyDew (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 21:24



Здравейте момичета!

Споделете ако сте имали подобна връзка вие или ваша близка приятелка.
Това което искам да науча е дали винаги краят е лош за момичето?
Има ли и хепи енд?

Благодаря ви предварително.



Тема Re: връзка с женен мъжнови [re: HoneyDew]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано15.11.03 21:28



Опит нямам, но от наблюдения - има всякакви ендове.



Тема Re: връзка с женен мъжнови [re: cлънчorлeдka]  
Автор just me (непознат)
Публикувано15.11.03 21:50



malko naglo-da iska6 happy end za smetka na nqkoi drug. v momenta si imam glavoboliq s edna kato teb,koqto iska da e 6tastliva razbivaiki moq jivot!nikoga ne pravi na drugite tova,koeto ne iska6 da se slu4i na teb!!!



Тема за just meнови [re: just me]  
Автор HoneyDew (медовинка)
Публикувано15.11.03 21:59



Не си много права да се нахвъряш така без дори да ме познаваш.
От къде знаеш, че разбивам живота на някого? Въобще знаеш ли нещо за мен?

Прочетох постинга ти. Това, че страдаш в момента извинява думите ти към мен.
Но ще ти дам едно скромно мнение:
НЕ 'ТАЗИ КАТО МЕН' ТИ ТРОВИ ЖИВОТА, А МЪЖЪТ ТИ. Защото тази като теб също се измъчва. Обвинявай не нея, не мен, а само него.



Тема пак за just meнови [re: HoneyDew]  
Автор HoneyDew (медовинка)
Публикувано15.11.03 22:01



Mila just me,

" ne pravi na drugite tova,koeto ne iska6 da se slu4i na teb!!!"

Това го кажи на мъжът ти.

А и ти току-що направи нещо което не би искала да направят на теб - заяде се с мен, без дори да знаеш за какво иде реч.



Тема Re: за just meнови [re: HoneyDew]  
Автор veverica (горска)
Публикувано15.11.03 22:09



Наистина, тези неща не се случват, ако в семейството всичко е наред... Не ми се е случвало точно в тази конфигурация - всъщност, аз се оказах в ролята на героиня от сапунен сериал, тоест... омъжена жена с "любовник" При нас имаше хепиенд - тоест, разведох се и сега съм омъжена за другия... Надявам се и при теб всичко да се развие по най-добрия начин... и не смятам, че ще е за нечия сметка - просто тези неща се случват... Мисля си, че виновни няма - а ако непременно трябва да се търси вина, има я по малко във всички действащи лица...



Тема Re: връзка с женен мъжнови [re: just me]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано15.11.03 22:10



искам да ти кажа нещо като омъжена жена - външен човек не може да скъса връзка. нещо между вас не е било наред, и чак тогава се е появила другата жена. ако не се беше появила, разликата щеше да е само, че щеше да си живееш непълноценнтата връзка без нерви.

наистина ти желая всичко да се оправи и щастие!



Тема Re: според мен около 80%...нови [re: HoneyDew]  
Авторшeraджийka (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 22:15



от случаите завършват зле за момичето....т.е. губи понякога години в чакане, забаламосвана с лъжите от рода СЕГА НЕ Е ПОДХОДЯЩИЯ МОМЕНТ, НЕКА ДА ПОРАСНАТ ДЕЦАТА, НО ТИ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ НИЕ С ЖЕНА МИ СПИМ В РАЗЛИЧНИ СТАИ ОТ ДВЕСТА МИЛИОНА ГОДИНИ....и много други такива които няма смисъл сега да пиша:)
и между другото да не останеш с погрешно впечатление.....не съм била с женен ..от другата страна на барикадата съм



Тема Re: връзка с женен мъжнови [re: HoneyDew]  
АвторLight (Нерегистриран)
Публикувано16.11.03 08:40



Подготви се, че краят е почти винаго лош за теб. Знаеш ли какво искаш да получиш?
В най-добрия случай мъж с бивша жена и може би дете/деца, при които винаги ще се връща и които никога няма да те приемат. А познавам мъже, които си се върнаха при жените въпреки развода и обещанията....
В най-лошия случай ще бъдеш лъгана и използвана несъзнателно. И освен това - не забравяй, че всичко се връща и е много вероятно след не много време ти да се окажеш в положението на омъжена за мъж с връзка с друга...
Впрочем ти имаш ли тази връзка или се колебаеш? И той какво ти казва?



Тема Re: връзка с женен мъж [re: HoneyDew]  
АвторFreshAir (Нерегистриран)
Публикувано16.11.03 09:16



Не си губи времето и не си съсипвай живота. Пък и ако той още е с жена си, значи няма да си тръгне заради теб от нея, сигурно е. Най-много да се позабавлява с теб, за да си заздрави семейството... Или пък и тя да разбере и да се измъчвате и двете, докато той се чуства ценен и желан, макар и гузен. Мъжете помпат самочуствие извън семейството, особено в трудни моменти. Аз имах такава връзка отдавна, но бях достатъчно умна (това го разбрах по-късно) бързо да избягам от него. Той естествено се върна при жена си.
Освен това, ти познаваш ли семейството му и искаш ли да ги разделиш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.