Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:17 02.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: He мora , щe yмpa!]  
Автор PlFA (непознат )
Публикувано14.12.03 17:50



Забрави го.Не си струва да си хабиш нервите.Явно той винаги е бил и ще си остане такъв.
Имах преди години такъв приятел.Много го обичах,много ме болеше ,но го зарязах с гордо вдигната глава.Сега съм щастлива



Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: He мora , щe yмpa!]  
Авторgarami (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 09:23



бягай далеч докато те държат краката. След словесния тормоз ще започне физическия.
ами ти си само на 21 !!!! защо си се лепнала за този насилник??? заради 1-2 месеца романтика си въобразила, че той е единствения, неповторимия, само него обичаш. започни да контактуваш с повече хора, опознай по-добре приятелите си и други семейни, виж как живеят те и ще разбереш че твоя живот не върви нормално и няма да потръгне нормално с този ненормален човек. а на земята има и друг тип мъже, които са способни да ти отвърнат на любовта с любов без тормоз. ти си толкова млада !!!! защо не опиташ да поживееш далеч от него. но не се затваряй сама вкъщи, а си състави наситена програма с развле4ения, обкръжена от приятели за подкрепа. ако наиситна търсиш щастието, трябва да опиташ.
ако все още си объркана и тормозена по-добре се обърни към професионалист психолог- със сигурност ще ти помогне. доколкото знам безплатни съвети по телефона дават професионалисти от асоциация Анонимус.



Тема За Бога, момиче....къде ти е ума...нови [re: He мora , щe yмpa!]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано16.12.03 04:30



Знам, че е тъпо да се дават съвети, защото все пак животът си е твой, но просто искам да ти кажа, че така както описваш приятеля си, той няма да се промени....още нещо - положението ще се влошава. Деспотичните мъже са нещо, което може наистина да отрови живота на една жена, а особено на едно чувствително момиче....Осъзнай се, нима искаш да се превърнеш в робиня без собствена воля? Не вярвам да си имала сериозни и по-дължготрайни връзки, а това е нещо, което определено би ти помогнало да разбереш какъв искаш да е мъжът до теб. Не забравяй, че първите 3 месеца романтика и безоблачно щастие във всяка връзка минават твърде бързо, а особено като се ожените проблемите и ежедневието още повече ще променят нещата между вас....не искам да ставам лош пророк, но при характер като неговия определено няма да ти е леко...а нужно ли е да страдаш...има толкова момчета - свестни и мили..не си мисли, че светът започва и свършва с него. А и аз лично съм много против ранните бракове /аз самата съм се омъжила на твоите години и продължавам да си мисля, че е трябвало да си дам труда повече да избирам /а не мен да ме изберат/. Трябва да съумееш да докажеш и на самата себе си, че си зряла /на 21 още не си, но все пак/. Просто се опитай ти да си тази, която решава съдбата си......а съм сигурна, че тогава ще вземеш правилното решение.



Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: He мora , щe yмpa!]  
Авторkakao (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 09:08



Ako otkazwa da se promeni-razdelqi se dokato e wreme!Bqgai!Budi 6tasliwa,kato zapazi6 sobstwenoto si AZ!



Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: kakao]  
Авторpocи (Нерегистриран)
Публикувано22.12.03 12:44



Слънчице златно не погубвай младостта си за накой който не те заслужава.Майка му и сестра ме да си го търпят, няма къде да ходят, а ти потърси човека който ще те направи щастлива не само за три месеца а за тридесет години и та когото с радост ще родиш деца.Бягай докато е време.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.