Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 02.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: He мora , щe yмpa!]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано26.11.03 11:15



Мило момиче, ти си само на 21 и имаш цялото време пред себи си, за да срещнеш мъж, който да те обича, уважава и цени и с който да прекараш остатъка от живота си. Не говори като някоя стара мома! Добре си направила, че си го разкарала, щом отсега се държи така с теб, представям си след една евентуална сватба. Не го мисли - не са се свършили готините мъже на този свят.



Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: He мora , щe yмpa!]  
Автор 3apaлия (тракиец)
Публикувано27.11.03 09:42



Решението е просто (поне от моята гледна точка) - кажи си един път завинаги "Край с този човек!" и прекъсни всякакви връзки и всякаква комуникация с него!

Колкото и да се опитва да се сдобрявате, той няма да се промени! Имай предвид това. Това да те нарича "курва", "дете", че си виновна за всичко !!!??? лошо между вас - такъв мъж определено не заслужава твоето сърце и внимание. Той може само да те "смаже" психически (както се бяха изразили в една друга тема), да те използва до един момент и да те остави. Това, че има кола - не е никакъв фактор. Разликата между него и един мъж без кола е само колата. Характера, интелекта, поведението нямат връзка с материалните възможности на един човек.

За жалост подобни типове са масово явление в България и доста момичета се подлъгват и измъчват с тях... И никога не откриват този, който наистина би ги оценил като личности.... Защото пренебрегват факта, че материята е преходна, но духа - много по-траен...

И още веднъж, защото усещам, че ти е много трудно и силно преживяваш всичко - освободи се завинаги и физически, и психически от този човек! Мисля, че си направила правилната крачка. Продължавай напред с гордо вдигната глава!



Заралия

Love... Passion... Woman...

Редактирано от 3apaлия на 27.11.03 09:47.



Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: dma]  
Автор 3apaлия (тракиец)
Публикувано27.11.03 10:05



Той ти е казал, че си курва... Това никога, ама никога един обичащ мъж няма да го помисли, камоли да го каже. Нека мъжете тук ти потвърдят. Базата на една връзка е уважението, защото мимолетните моменти на луда "влюбеност" преминават бързо и ако няма дълбока обич и уважение, не може да има пълноценна връзка.


Напълно съм съгласен с теб! Не е само мъжа да е обичащ, никой интелигентен мъж не би си позволил подобно поведение, унизяващо дамата!!! Защото когато става въпрос за истинска любов, двамата партньори са напълно равнопоставени и уважението, симпатията, жертвоготовността са взаимни. Защото има комуникация между личности, осъзнаващи избора си.

И не само за любов... Поне моето поведение е такова, че независимо от възрастта, заниманието, миналото и настоящето на която и да е девойка или дама - всяка една заслужава уважение! Обидните квалификации (от рода на "кучка", "курва", "парцал" и тем подобни) са признак на липса на интелект, комплекси и слабост...




Заралия

Love... Passion... Woman...


Тема КОГАТО ЦЪФНАТ ТЕМЕНУГИТЕнови [re: He мora , щe yмpa!]  
Автор DEMENTOR (влудяващ)
Публикувано27.11.03 20:23



И РАБОТИТЕ ТРЪГНАТ ЗЛЕ
ЕБИ ИМ МАЙКАТА НА ДРУГИТЕ
НО ГЛЕДАЙ ТИ ДА СИ ДОБРЕ
ЕБИ ГО ТОЗИ ТЪП ГЛУПАК
В ГЪЗЪ МУ ПАК И ПАК И ПАК
ЕБИ ГО С ПРЪСТ ШИШЕ МЕТЛА
С ТОЯГА С ДРЪЖКА НА ТЕСЛА
ЩОМ ИСКА ТОЙ ДА ТИ Е ШЕФ
И ИСКА ДА ТЕ ЮРКА С КЕФ
РАЗКАРАЙ ГО ДАЛЕЧ ОТ ТУКА
КАЖИ МУ ДА СИ ГО НАЧУКА




Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: He мora , щe yмpa!]  
АвторTeди (Нерегистриран)
Публикувано28.11.03 01:25



Здравей, мила! Малко късно се включвам....вече си взела решение и според мен е правилно.
Аз наскоро преживях подобно нещо...е, чак до планове за брак не се стигна, но един тип така ме омагъоса и ми завъртя главата...така зверски го обикнах...още тогава си мислех, че е твъъъърде хубаво, за да е истина...
Просто недоумявам как можа да се преобрази от едната крайност в другата ...и аз като теб бях виновна за всичко, имала съм била проблеми с общуването...какво още...задушавала съм го....на моменти си мислех, 4е му прави някакво удоволствие да ме наранява, въпреки че знаеше, 4е го обожавах...
Щом си способна да обичаш толкова силно ти си красив 4овек запази гордостта си и самоуважението. Не позволявай на никой да те тъп4е и да се подиграва с 4увствата ти!!! Знам, 4е сега ти е адски трудно, но повярвай ми след месец-два ще се радваш, 4е си се измъкнала на време!



Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: He мora , щe yмpa!]  
Автор _witch_ (magic)
Публикувано28.11.03 10:42



Извинявай за това което ще напиша, но не мога да се стърпя: Умираш си за шамари! Хващай си шапката и започни да мислиш за себе си - на 21 си!!! А "любимия" ако е нужно за теб ще си преосмисли "претенциите" - така не може да се живее! Помогни си сама, иначе дълги години все ще се оглеждаш някой да ти помага - и до кога така? Роднините нека си го тъпят - ти не си длъжна. - Това си е мое мнение - за което не ми се сърди.



Тема много яко ;)нови [re: DEMENTOR]  
Авторfx (Нерегистриран)
Публикувано28.11.03 11:31



хареса ми...



Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: copadevino]  
Автор He мora , щe yмpa! (Чувствителна)
Публикувано28.11.03 13:16



Искам да се извиня на всички затова 4е не намерих сили и още на същия ден след като му 4ух гласа му казах връщам се при теб...в едно искам да ви убедя4е ако се слу4и още един път или ако видя 4е няма промяна ве4е не тая надежда...и знам 4е няма смисъл да съм с него!!Ще послушам вси4ки ви и ще го напусна....за сега се държи добре пак има разни претенции но като4ели е малко променен..показва ми 4е ме оби4а безграни4но...може би когато му казах край той се е осъзнал малко защото ми каза 4е не е издържал и затова ми се е обадил сега тази седмица няма да се 4уваме и виждаме за да станем по наясно с 4увствата си....извини ми се за обидните думи каза 4е просто не бил на себе си и се по4уствал за пореден път измамен! Сега се разбираме 4удесно гледам да му угаждам във вси4ко за да е доволен!!! Благодарна съм ви на вси4ки за вси4ко и знайте 4е много ми помоигнахте защото ако не бяхте вие няма да се откажа от него никога..а сега ако се повтори вси4ко искам не искам ще тегля 4ертата!!!Извинете ме 4е не ми достигна малко смелост за да се докажа и изправя гордо глава пред него и да кажа край но знам ще успея следващия път!!!

Редактирано от He мora , щe yмpa! на 28.11.03 13:25.



Тема Re: Моля ви жени кажете си мението?нови [re: He мora , щe yмpa!]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано28.11.03 14:13



Живота си е твой
Свободна си да правиш каквото искаш
Но не се жени и не бързайте с децата
Освен ако не си твърдо решена да съжаляваш

МИСЛЯ, ЗНАЧИ ИМА ПРОБЛЕМИ


Тема Нова контраатака... [re: He мora , щe yмpa!]  
Автор 3apaлия (тракиец)
Публикувано28.11.03 14:15



Според мен вълка кожата си мени, ала нрава - не. Както сама решиш.

Изборът е изцяло в твои ръце.




Заралия

Love... Passion... Woman...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.