Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 29.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: N.Vasilev]  
Автор matematic (lud)
Публикувано26.11.03 01:51



Nai-mrazim lajlivi pachavri. Tiah gi osvejavam s shutove deba tia boklutzi ((((((: chak se iadosah malko. Pak posle kato gi osveja i az se chuvstvam edin takav osvejen. Tia pachi deto sa pisali vreli nekipeli mogat da naminat pokrai boxov club levski i tiah da gi poosveja malko (((((((((((;



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: MoonEclipse]  
Автор matematic (lud)
Публикувано26.11.03 01:52



I ti si pacha ako vlezesh v kojata na priatelia si shte vidish togava. Bih mu preporachal da te prebie ((((((((((:



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: N.Vasilev]  
АвторN.Vasilev (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 05:14



аз понеже пуснах тази тема в 2 клуба сэс цел да получа повече мнения от различни категории хора с различен мироглед, та ще направя малко пояснение,

то изневярата като не е доказана изобщо не може да става дума за нея, става дума за лъжа и за това ми е яд.

Как се е случило ли? Предишната вечер в края на август ходихме да купуваме тъмните очила за жена ми, следваща сутрин тя замина за Варна, в деня на прибирането й тя ме взе от работата и аз като последен гъз успях да седна върху тях в колата след което са били изхвълени от мен. На снимката тя е със същите очила върху главата си и отзад много добре се вижда борисовата градина и телекула заместо да се вижда нещо от рода на море на 500 км разстояние където трябваше да бъде и където е казала че ще е.



Тема ами -нови [re: N.Vasilev]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано26.11.03 07:37



задръж малко с емоциите... имаш време пред теб много...

но пък - ей-така - между другото - случайно - кажи -
- А! - я виж - пращат ти снимка!

не бързай - бъди спокоен - но когато - и ако се натрупат достатъчно неща - сигурни - действай решително, спокойно и твърдо!

успех - и спокойни и обмислени действия!

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: N.Vasilev]  
Автор charmer ()
Публикувано26.11.03 09:23



значи пич, виж сега. Не знам преди имал ли си съмнения, но щом са се появили, значи има защо! И това дето го приказват там тия кокошки, че нямало нищо лошо да се срещаш с бивши, и разни освежавания, що за глупости!!!
Значи от моя гледна точка, за да са двама човека заедно, трябва да има доверие, а щом и се обичат, това означава и отдаденост. А една изневяра определно означава липса на последното! Единственото нещо което може да ме накара да си тръгна на момента, е ако разбера, че е имало изневяра!!



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: N.Vasilev]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано26.11.03 10:23



Дори да е останала при болна приятелка - пак ще е факт, че те е излъгала обмислено и организирано
Много грозно и гадно


пп. Честно казано, аз лично бих се почувствал по-зле от факта, че партньорката ми е спретнала такава постановка, отколкото ако просто беше се освежила
Не че не е отвратително и другото
В такава ситуация каквото и да направиш, все не е добре
Но може би най-правилно ще е да и кажеш простичко какво се е случило и да видиш какво ще ти отговори. Имай предвид, че ако почне да ти се нахвърля, това не значи непременно, че се е почувствала несправедливо обвинена

Редактирано от tchupakabra на 26.11.03 10:37.



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: tchupakabra]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 11:15



Хайде де, кога най-после ще спреш този песимистичен цикъл на мисли Къде ти е потънало чувството за хумор, характерно за всеки недребнав мъж. Виж там сервитьорката, почерпи я днес едно натурално сокче, усмихни й се... Толкова ли е трудно да се откъснеш от миналото и да погледнеш настоящето? Ако една жена не може да спретне скандал от нищо, то каква жена е

p.s. Не се познаваме, познавам те от тук, това, което си писал, доста си откровен, но в същото време и отчаян...извини ме за фамилиарния тон, ако можеш...била съм в подобно положение и то е пагубно не само за теб, но и за близките ти...Кому е нужно това? Хайде, ако можеш извини за намесата в личния ти живот една кака (може дори и леля да ти се падам), със здраве и забрави



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е? [re: Жeни]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано26.11.03 11:38



Не ми се флиртува
Не ми се занимава
Тъпо е но е факт
Лошото е, че нямам и никакво желание за случайни партньорки
А за постоянна- въобще изобщо не
Абе тъпа работа ама не обсъждаме моите проблеми, а на някой, който още има връзка

пп. Благодаря ти

Редактирано от tchupakabra на 26.11.03 11:46.



Тема Re: Ама че съветнови [re: dma]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 16:59



ми аз не, просто ти си щраусът в случая.



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е? [re: N.Vasilev]  
Авторпak aз (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 17:11



Ауу Ники, как може да си помислиш за изневяра!

Та тя жена ти сигурно не си я извеждал из Борисовата и щот толкоз те е обичала, да не те нарани един вид, че си глупав и не си се сетил, не ти го е казала. И сигурно не си я водил в парк-хотел-а... Пък тя любопитна била да види как е отвътре и как изглежда София отвисоко... А ти не си се сетил - малко разнообразие да предложиш. Ами пада ти се.
Ах да, и сигурно на снимката е мнооого тъжна, че те излъгала за командировката.

Я се стегни - какво си седнал да се оправдаваш?!

ПП. а за тъмните цайси - ще си го спестя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.