Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 29.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: На теб май наистина ти е кофти.нови [re: Pocи]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано25.11.03 12:59



Къде си ти бе, Роси
На някаква друга планета ли си, в рая ли си, че е пълно с ВЕРНИ жени около теб? Нещо да не лъжеш? Достатъчно е човек пет минути да почете тук например, за да обмисли сериозно каузата на верността. А в живота...

а аз съм тъпакът който работи по цял ден и се грижи за нея и я обича безумно
Ако под грижи разбираш посвещаване на професията и печелене на пари, без това да включва да показваш на любимата жена, че тя е обичана, желана.. че е Тя, че е най-важното нещо в живота ти..


Много ти благодаря, че от едно мое изречение извади смисъла на живота
Ама нещо не бяха така нещата
Щото просто това изречение така го тълкуваш
Иначе никак не съм посветен на професията
И винаги съм отделял ТОНОВЕ време и внимание
И беше най-важното нещо в живота ми, обградена от любов и внимание
Поне докато тя не почна да си начесва путката по командировки и не и станах скучен
Е, ясно ми е, че би я разбрала
нали си жена, все пак

Аз съм толкова ТЪП, че докато обичам една жена, просто не поглеждам другите. Тия дни например забелязах, че сервитьорката в заведението, където редовно се храня, е много красива... И съм й интересен... Представяш ли си какво сляпо влюбено говедо съм, след като съм ял там поне 100 пъти и не съм обърнал внимание... Щото съм влюбен в един парцал... Айде както и да е, това не е важно.
Не ми се ще да почвам да изброявам само в последния месец колко интересни неща открих...
Дългогодишната приятелка на мой добър приятел му изневерява...
Най-добрия ми приятел ходи с жена, която се оказа че си има любим в града, от който е... И са сгодени...
Една позната се чуди как да измъкне мъжа на няква друга...
Срещнах едно старо гадже, сега се е омъжила, но това не и пречи яко да флиртува с мен, и да ми пуска намеци, при положение че не съм дал повод...
Тук в този клуб какви ги има, да не говорим...
абе айде стига



Да сте ми живи и здрави, верни и неразбрани, прекрасни жени. За всичко ние сме виновни.

МИСЛЯ, ЗНАЧИ ИМА ПРОБЛЕМИ

Редактирано от tchupakabra на 25.11.03 13:05.



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: tchupakabra]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 13:02



ne davai liubovni syveti, kogato ti samiq si v kofti period! Qsno e, 4e nqkoq ti e svila sarmite qko, no tova ne ozna4awa, 4e nalqwo i nadqsno trqbwa da razdavash jenomrazni syveti. Smeshnik.



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: N.Vasilev]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 13:03



haida - ot edna snimka, ta isteriq. moje da e stara, i vyobshte ne ozna4ava iznevqra! Popitai q, ako te tormozi tolkowa. Po reakciqta j shte razberesh. Ne byrzaj s izvodi i zakliu4eniq.



Тема Re: Ама че съветнови [re: dma]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано25.11.03 13:04



Не познавам всички жени... Но пък всички жени които познавам...

Иначе естествено, че в клубовете съвет за такова нещо е по-добре да не слуша... Ама ми се ще на мен да ми бяха дали съвет по-рано. Поне да си бях спестил месеци терзания.

За връщането-не знам. Аз лично не мога. А отстрани не ми се струва добра идея.

А снимката - щом сама не я е показала...
Не е добре

МИСЛЯ, ЗНАЧИ ИМА ПРОБЛЕМИ


Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: a]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано25.11.03 13:08



Това не са женомразки съвети
Това е червеното хапче
Защото докато си влюбен, не виждаш истинския свят
Иначе кофти периода ми мина, сега съм в реалистичния период

Мухла

МИСЛЯ, ЗНАЧИ ИМА ПРОБЛЕМИ


Тема Re: Ама че съвет [re: tchupakabra]  
Автор veverica (горска)
Публикувано25.11.03 13:09



Тук следва пък теб да те попитаме на кой свят живееш Ама вие какво си мислите - че ви дължим пълен отчет ли?! Ти на своята приятелка декламираше ли й вечер: бях там и там, видях се с тая и оная... А сега - ето всички снимки, които някой ми е правил някога! Вероятно има доста такива... и то може би на компрометиращ фон... за които тя не знае нищо - само че ти не смяташ за нужно да й ги покажеш... просто защото нямат значение.
Има неща, които човек предпочита да не разказва... за да не го разберат погрешно и да няма излишни скандали. Това не означава задължително, че криеш мрачни тайни



Тема Ако ще ми сочиш клубовете като критерий, [re: tchupakabra]  
Автор Pocи ()
Публикувано25.11.03 13:13



забрави! Имам си достатъчно ясна представа от живота. А и нямам никакво желание да обяснявам какви хора можеш да срещнеш тук.

Колкото до твоето изречение - не познавам мъж, който да не казва същото за себе си. И в описанието ти по-горе някои фрази са направо едно към едно еднакви с тези, които съм чувала. Разликата е във фактите - "аз бях такъв мил, грижовен и пр., а тя ме заряза и сега хойка с някакъв простак, на когото ще му счупя главата, само да ми падне".. Кво да говоря повече?

Жените от моето обкръжение обаче хич не се връзват като поведение с тези от твоето, факт! Просто го приеми. Наистина има жени, които предпочитат да сложат край на една неуспешна връзка, вместо да изневеряват и така да си мислят, че им е добре и са ударили живота в "десятката". Крайно време е да се огледаш и да ги видиш. Е, те пък нямат други достойнства като "облъчване на секс-тигрица", да речем. Просто не "миришат на секс" за всеки срещнат. Въпрос на избор.



Тема Re: Ама че съвет [re: veverica]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано25.11.03 13:14



Да, така е
Но ако човекът до теб те обича, вярва ти, оставя ти свободата да правиш каквото искаш и да се виждаш с когото искаш
Никога не ти прави скандали и не те разпитва с подозрение
А ти не му показваш някаква съвсем обикновена снимка...
Значи има нещо, което не искаш да споделиш не защото те е страх от разпити и скандали, а защото няма как

МИСЛЯ, ЗНАЧИ ИМА ПРОБЛЕМИ


Тема Това е прекрасна заблуда [re: tchupakabra]  
Автор veverica (горска)
Публикувано25.11.03 13:15



Предполагам, че ако можеш да избираш между различните хапчета... и ти би постъпил като героя от въпросния филм Реалността е доста относително понятие... а ако можеш да избираш между прекрасна и прозаична такава... какъв ще бъде твоят избор?



Тема Re: Ама че съвет [re: tchupakabra]  
Автор veverica (горска)
Публикувано25.11.03 13:18



Ето моята версия: Възможно е срещата на жената с бившето гадже да е съвсем невинна... но повечето хора - не само жените - не биха казали на партньора си за това, просто за да не предизвикват излишна и безпочвена ревност. Снимката влиза в същата графа... защото, ако я покаже, ще започнат едни въпроси - и съответно оправдания... а така човек винаги изглежда виновен, независимо дали е такъв всъщност




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.