Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 24.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Kakvo pravite v takuv sluchai  
АвторLola (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 23:40



Momicheta pomognete mi. Az se imam za silma jena, no poniakoga gubia pochva i se chudia kak moje da sushestvuvat takava nepravda kakvato sa mujete. Ne me razbiraite pogreshno. S moiat priatel sme dostatuchno dulgo vreme, godini i v sushoto vreme ne moga da go razbera kogato zapochne da proiaviva tipichno mujkite si phormi na povedenie (stava duma za tezi nesha, koito ni karat da kajvame uphhhh i moiat e sushiat vsichki muje chetat ot edna kniga ili edna maika gi e rajdala). Niama da vi razpraviam za kakvo stava duma, no sum ubedena che vie znaete mnogo dobre.
Pomognete mi kak da nakaram moichkiat da spre da murmori kogato si kupuvam drehi ili jenski junjuriiki, pri nas neshata napravo otivat na skandal . Kajete mi, molia vi kakva e vashata taktika.



Тема Re: Kakvo pravite v takuv sluchaiнови [re: Lola]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано02.11.03 00:11



Obiasniavash mu spokoino, che ako iska da se gordee s teb kogato si (bez da mu natrisash kogato ne si) s nego, che imash nujda ot tezi neshta, za da mu poddurjash imija. Te sa takiva egoisti niakoi..., che shte svurshi rabota.
Az naprimer moia go posreshtam ot rabota i go vodia po magazini za jenski drehi daje i za sluchaite kogato shte vodia kucheto na izlojba (kusmetlia e, che tuk ne puskat kucheta v magazinite, che i neia shtiah da pomukna za pulno revu).
A, ako mojesh da go nauchish i da ti kupuva - oshte po-dobre.
Kusmet, podlejat na obuchenie (trudno, no stava - mujete de)

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Kakvo pravite v takuv sluchaiнови [re: Dragoness]  
АвторLola (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 19:56



Da no toi mrazi da hodi po magazini



Тема Re: Kakvo pravite v takuv sluchaiнови [re: Lola]  
Автор iluwenar (elda)
Публикувано02.11.03 21:37



Ne mojesh da go promenish! Otkaji se! Prosto kato pove4eto jeni,taka i ti zapo4ni da mu spestqvash info za pokupkite si. Za kakvo li mu e neobhodimo da znae?! A kogato zapo4nat da se dxrjat tipi4no po "mxjki"-tova obiknoveno e v slu4ai,kogato sa neuvereni ili pritesneni ot dadena situaciq.

ERIN GO BRAGH!


Тема Re: Kakvo pravite v takuv sluchaiнови [re: iluwenar]  
Автор Goodie™ (...дрънки:-)
Публикувано03.11.03 11:59



iluwenar е права, аз си спомням още от тинейджърските години собствения ми брат постоянно ми правеше забележка защо пилея толкова пари да си пълня постоянно тоалетката и гардероба, и досега си е такъв, затова аз в един момент спрях да давам каквито и да е обяснения на тези, които ме питат тъпи въпроси от тоя род, това пък си е моя работа в крайна сметка.



Тема Re: Kakvo pravite v takuv sluchaiнови [re: Lola]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано03.11.03 12:47



Мда, позната ситуация! Най-големият абсурд беше, когато получавах 10 пъти по-голяма от неговата заплата и пак ми държеше сметка какво си купувам...От тогава си купувам каквото си поискам без да казвам за това (наистина имам доста познати, които го правят). Добре, че си имам лични пари, така не ми се налага да искам от него, че да разбира какво си купувам. Никакво мъкнене по магазините - там си ходя сама или с приятелка, не искам коментарите да ми развалят настроението.



Тема Re: Kakvo pravite v takuv sluchaiнови [re: Lola]  
АвторVuzmutena... (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 13:18



Ako moia mi praveshe problemi, prosto stiah da go skastria. Az ne davam da se izduma po otnoshenie na pokupkite mi, bilo to drehi, hrana, tehnika i t.n. Parite sa si moi, az reshavam kak da si gi har4a. Ako si pozvoli da mi durgi smetka, takuv skandal bih mu vdignala...

Po povod na oblekloto, etc. >> Vupreki 4e hubavia vunshen vid bi triabvalo da e vagen za edna gena predi vsi4ko zaradi neia samata, v kraia toi doprinasia i za mugkoto samo4uvstvie. Ne mislia, 4e priateliat ti bi bil dovolen ako se zapusnesh...

Sledvastia put kato si kupish nova dreshka, kupi si i nesto po- seksi za otdolu i mu pokagi, kakvo si mu "kupila". Kupi nesto malko i za nego..sled kato purvo mu pokagesh "negovia" podaruk vurhu sebe si...pozabavliavate se... dai mu i li4nia...

Ako puk e takova durvo, 4e nisto ne pomaga, kagi mu iasno da ne te zanimava s gluposti i ne mu se vruzvai pove4e...



Тема Re: Kakvo pravite v takuv sluchaiнови [re: Vuzmutena...]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано03.11.03 14:33



Ами точно защото държа на външния си вид се чудя и аз защо моя се цупи...Моята работа е такава, че обличам костюми. Няма с един костюм цяла година да ходя я...Пък и козметика обичам да си купувам, абе все нормални неща за една жена, на които мъжът би трябвало да се радва всъщност.
Имам приятелка на моите години, но тя ми е еталон за това как не трябва да изглежда жената. Откакто се омъжи ходи с една раздърпана пола и блуза, абе наистина ужас...Та и аз съм съгласна с това, че не трябва да се занемаряваме, а напротив.



Тема Re: Kakvo pravite v takuv sluchaiнови [re: copadevino]  
АвторLola (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 00:16



Viarno e che ne triabva da se zanemeriavame oshte poveche che sled tova i dori i sobstvenite ni muje niama da ni iskat, a nie shte se prevurneme v murmoreshi povlekanki:)))
V interes na istinata az si mislih che samo mujete okolo men murmoriat v tova chislo slagam i basha mi, no iavno ne bilo taka
Az deistvitelno prekaliavam moje bi poniakoga, no koia jena ne obicha da ima hubavi nesha, oshte poveche dokato si mlad i imash phizicheskata vujmojnost da nosish kakvoto si pojelaesh.
No iavno tova si e tipichna cherta ot mujkata psihologia. Az mejduvremenno otkrih edin drug nachin, koito podeistva. Dokato na moiat priatel oshte ne mu beshe otminala isteriata, za porednata mi pokupka, az vzeh da iskam podaruk, prosto ei taka. Sega az sum tazi koito mrunka :)))),



Тема Re: Kakvo pravite v takuv sluchaiнови [re: Lola]  
Авторcлyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 11:14



Пример:

Той ме пита колко струва новото ми яке.
Аз му отговарям: колкото джобния компютър, който си купи миналата седмица.

С това разговорът приключва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.