Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 18.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Средство за забраванови  
Авторвлюбeнa aмa нe дoтaм (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 17:27



Давайте съвети. Само изпитани.



Тема Re: Средство за забрава [re: влюбeнa aмa нe дoтaм]  
Автор KЛOHKA (зелена)
Публикувано08.10.03 17:31



Склероза! На първо време.
А като стигнеш "дотам" - Алцхаймер!

А можех да съм чвор, ама....пусто авторско право!!!!!!!!


Тема Re: Средство за забраванови [re: влюбeнa aмa нe дoтaм]  
Автор Kpacив yм (ултравиолетов)
Публикувано08.10.03 17:45



Време.




Тема Re: Средство за забраванови [re: влюбeнa aмa нe дoтaм]  
Авторизпитaнo (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 21:16



Клин-клин избива. При мен действа безотказно.



Тема Re: Средство за забраванови [re: влюбeнa aмa нe дoтaм]  
Авторtiririram (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 21:44



Zabranqva6 si da misli6 po tazi tema, nahvurlqh se da 4ete6 knigi, rabota ili tursi6 nov obekt za raztuha:))



Тема Re: Средство за забраванови [re: влюбeнa aмa нe дoтaм]  
Автор dve_sledi (dabbler)
Публикувано09.10.03 00:04



Възрастните хора казват "времето лекува".Може и така да е,но има хора,които не можеш да забравиш.Поне при мен е така.Съвет не мога да ти дам а и не обичам да съветвам когото и да било.Ще ти мине,предполагам с времето,а ти междувременно послушай другите-намери си някакво занимание,което да не ти дава време за мислене.Гадно е,знам,но няма как-щом се е стигнало до там...

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: Средство за забраванови [re: влюбeнa aмa нe дoтaм]  
Автор миз (отвеяна)
Публикувано09.10.03 08:50



не съм чела другите отговори, та се извинявам ако се повтарям. ако не си чак дотам вблюбена, ще помогне
1. време,
2. още време,
3. много време.
зависи колко си влюбена...



Тема Ефектът на квачкатанови [re: влюбeнa aмa нe дoтaм]  
АвторAтинянkaтa Taиc (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 10:45



Всъщност идеите са две. Зависи какъв тип човек си - активен или съзерцателен.
1. Ефектът на квачката - за съзерцателните
Преди десетилетия наблюдавах селската ми баба и идеята взаимствах от нея. Тя имаше кокошки. Когато някоя от тях иска да мъти, тя издава едни особени звуци и като си снася яйцата ги крие и лежи върху тях. Баба обаче си купуваше бройлери и не й се занимаваше с квачки. За да избие мераците от главата на гореспоменатата кокошка, баба я къпеше със студена вода, въртеше я над главата си, след това пак вода и накрая я затваряше на тъмно за няколко дни.
Така може да се избие любовен мерак. Горещ душ, студен душ, спуснати щори и в леглото с книга. След час-два процедурата на ново.
2. Клин клин избива - за активните.
Хмърляш се в прегръдките на първия красив, млад мъж, а след това му даваш погрешен телефонен номер. Това е, за да не се задълбаеш с него.
После - фризьор, маникюристка, зъболекар. Купуваш си и нови дрешки. И с навирен нос се разхождаш по улиците. Следващият обект го избираш по внимателно.

Послепис: Ебането с първия хубавец е задължително, защото след това започваш да излъчваш едни флуиди, които привличат мъжете.



Тема Re: Ефектът на квачкатанови [re: Aтинянkaтa Taиc]  
АвторLoshia (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 13:47



S tazi kva4ka napravo mi razbi fantaziite hi hi samo kato si predstavia kak se vurti tazi ..a ako se izpusne napravo 6te i se ot6te zavinagi ako ocelee...maitap :)
А относно въпроса досега съм разбрал че времето само по себе си не лекува..или поне не толкова бързо колкото ни се иска..Най-добрият начин е друг човек до теб,но не кой да е ,а някой различен от нещото което е било с теб досега и с коийто ще ти е много хубаво..дори и за месец два ако не се получи..Разнообразие, и най -важното поне за мен е че никога не си заслужава да се тормозиш заради който и да било.Щом не са се получили нещата значи не е бил правилният човек,не те е оценил както трябва и очевидно не те заслужава.Загубил е само той...От тук натам всичко зависи само от теб..а може и да имаш късмет..дано:)))



Тема аз ше ти кажа какво правянови [re: влюбeнa aмa нe дoтaм]  
Автор vehemence (разгорещена)
Публикувано09.10.03 14:14



давам си някакъв срок примерно до края на месеца там или седмица или каквото и да е там спирам да мисля за този човек и той вече нищо не представлява за мен. И всеки ден си повтаряш това милиони пъти на ден , отделно започваш сега да си мислиш следното - добре де така и така стана каквото и да е станало щом не сме заедно с него значи така ще бъде и аз нищо не мога да направя и просто приемаш ...
преди като не си познавал/а този човек как живееш ? Същото е просто се връщаш в момента преди това ...имал си разни емоции, дори си обичал, но това свършва , но живота ти тече в пълна сила и така нататък :))))

...to paradise with pleasure haunted by fear.....



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.