Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 20.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема POMOST. SHENA MI ME...нови  
АвторEdin_Doktor (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 16:30



Opasni klubari i klubarki ste.
I satova reshih da wi pisha i moia problem i da wi pomolia sa suwet.
S shena mi sme sheneni ot 2 godini, az sum na 29, tia e na 22.
Hodihme saedno otkakto tia beshe na 15, obi4ahme se i sega produlshawame da se obi4ame.
Da se oshenim tia nastoia, makar 4e as ne iskah oste brak.Uslowieto mi beshe, 4e ne iskam tia da sabremenee w nikakuw slu4ai.Mosheh da kontroliram sam nestata kato polswam preserwatiw, no tia mi obesta da pie hap4eta sa da ne ni se raswali kefa.
Predi niakolko dni mi prisna 4e e bremenna i 4e naro4no go e naprawila, poneshe strashno iskala dete.Snaela e 4e niama da se suglasia i satowa go e naprawila, misleiki 4e ste se primiria.
Naprawo sum besen.Predloshih i da naprawi abort, no tia otkasa.
Kashete mi kak da se oturwa ot towa hlape po nai besbolesnenia sa dwama ni na4in.Obi4am ia mnogo, no sum gotow wednaga da se rasweda, da im plastam isdrushka ako towa ste pomogne da sum dale4 ot hlapeto.Kato i kasah tasi wusmoshnost tia mi kasa 4e nikoga niama da se raswede s men i mi kasa 4e stiala da se samoubie ako ne ostana s neia.

Nе i se surdia sa lushata, iskam da sum stastliw s neia kakto dosega.
No ne iskam deza i tolkos.I i go kasah predi swatbata-ako tia iska da ima deza da ne se shenim i da si nameri drug.Tia wse reshenieto, ne as.

Kakwo da prawia?



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 16:56



Каквото и да ти говори, рано или късно, всяка жена ще поиска да има дете. И ако не се случи непредвидено, тя ще избере за баща мъжа, когото обича, на когото има доверие, а в твоя случай и неин съпруг. Какво толкова лошо е направила? Ти може би си имаш своите основанията да не искаш деца, но това, което написах в началото е трябвало да ти бъде ясно още преди да се ожените, каквито и уговорки да сте имали. Остави я да роди детето, щом го иска. Пък ти избери дали да си до тях или не. Помогни и да повярва, че може да живее и без теб. И да направи аборт, винаги ще съжалява за това, а и едва ли ще се откаже да има деца. След време това различие ще ви раздели. И двамата трябва сами да си направите избора за собствения живот.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано18.09.03 17:16



Никак не завиждам на жена ти, ама никак. Само това ми идва наум в момента.



Тема А защонови [re: Kapли]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано18.09.03 17:18



не искаш да имате дете?

питам сериозно



Тема докторе, докторе...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор Kocko (base)
Публикувано18.09.03 18:53



Ти си за психиатър бе пич!!! Ти не си "Един Доктор" ами си "За психиатър". Ама наистина си за психиатър? Няма да имаш деца ли кво? Или ще се сетиш на 40 години, че живота ти е минал напразно, живял си ден за ден и се осъзнаваш че си остарял а зад себе си нямаш нищо, може би една кола и един апартамент, и някакъв бизнес в добрия случай??? И кво после? Ще станеш още един възрастен неудачник??? И после ще се опиташ да си поправиш грешките накуп предполагам? И след това какво? Цял живот за 5 години оправя ли се? Къде ще си намериш такава жена после? Тя иска да е до теб, не ти до нея, тя иска да е САМО с теб, а не да си един от другите. Давай лошо няма, остави я да си тръгне, тя ще си роди детето, и после това дете ще вика оня там е тоз боклук дето ме остави и ще си смята за баща детето другия в живота на жена ти, а теб ще те подминава с глава в другата посока ако изобщо се виждате, един ден ще пийнете повече ще си кажете няколко хубави думи и на него(нея) ще му е чиста съвестта пред теб и ще си поредната затворена страница в живота му, а ти кво ще правиш? И съм го виждал с очите си сред мои приятели(ки). Помисли малко по въпроса, помисли за най-лошия вариант, защото той винаги е възможен, а това кво ще направиш си е лично твоя работа!

И не знам как можеш да си помислиш да търсиш помощ за такова нещо от някой, била тя просто съвет! Никой не може да ти даде съвет за такова нещо, живота си е твой, като искаш разваляй си го!

И моля те, като не можеш да пишеш на български на латиница добре, пробвай следващия път на кирилица просто!

Редактирано от Kocko на 18.09.03 18:59.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано18.09.03 19:40



Кретен!!! Съжалявам съпругата ти! Такива изроди като теб заслужават да ги кастрират!!! Нали не искаш дете... ако си доктор, знаеш как става... кастрацията!


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: POMOST. SHENA MI ME... [re: Edin_Doktor]  
Автор Иoc (непознат )
Публикувано18.09.03 20:52



ще доиде момент.когато ще искаш деца-твои деца.Е,за един мъж е трудно да го направи сам ,без женска намеса:)Къде тогава ще търсиш жена?Жена ,която ще те обича и теб и детето ви,ще се грижи и за теб и за детето ти.Каквото и да разправят така наречените феминистки и мачовци-хората са родени ,за да живеят по двойки.На кой ,майка му стара ,му трябва независимост когато няма пред кой да я отстоява?:)
Но те разбирам,страхуваш се от отговорност.Е,повечето жени ,които отказват на съпрузите или приятелите си да им родят дете се страхуват да не развалят фигурата си.(има и други причини ,естествено ,но резултата е един и същ)И правят аборт-тайно от тях.Не виждам с какво те са по-добри от теб.
ПОмисли си,децата не са толкова страшни.Е,когато пораснат може би:)



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME... [re: Edin_Doktor]  
АвторKлapa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 21:10



Няма безболезнен аборт за никоя жена. Всички го преживяват тежко, независимо дали го показват. Особено ако много желаят дете.
Имам два аборта по "желание"- един преди брака и един след раждането на двете ми деца. Абортите не се забравят! Много съм мислила - ако бях ги родила, какви ли щяха да бъдат.
Особено ми е мъчно за първото - детето на любовта. Трябваше да е момче, знаех и датата на предполагаемото му раждане на 17-ти декември. Дори му направих хороскоп! Щеше да е страхотно хлапе - мнооого интелигентно, борбено и даровито. Все пак, имах късмет, можеше и да се повредя нещо и никога да нямам деца...



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME... [re: Edin_Doktor]  
Автор Bvlgari ()
Публикувано18.09.03 21:21



А бе ти к'ъФ доктор си бе? Да ти имам аз спелинга на тебе. Не виждам нищо лошо, жената те обича и иска да има дете от теб, ТОВА Е ПРИВИЛЕГИЯ. Един ден ще си най-щастливия доктор с него. 'Айде, късметлия си, хАмериканците плащат хиляди $$ за същото, когато не могат по естествен начин, а ти се цупиш тука. Няма по-голямо щастие за един мъж от това да е баща.

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.
Bvlgari


Тема ти си тиква, [re: Edin_Doktor]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано18.09.03 21:47



тиква, която не заслужава нито на плета да седи, нито прасетата да я изядат...
тиква, която заслужава да изгние самотна и непотребна в някой ъгъл...


браво и кураж на жена ти!

прост селянин, ама много прост ви казвам !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.