Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 13.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема POMOST. SHENA MI ME...  
АвторEdin_Doktor (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 16:30



Opasni klubari i klubarki ste.
I satova reshih da wi pisha i moia problem i da wi pomolia sa suwet.
S shena mi sme sheneni ot 2 godini, az sum na 29, tia e na 22.
Hodihme saedno otkakto tia beshe na 15, obi4ahme se i sega produlshawame da se obi4ame.
Da se oshenim tia nastoia, makar 4e as ne iskah oste brak.Uslowieto mi beshe, 4e ne iskam tia da sabremenee w nikakuw slu4ai.Mosheh da kontroliram sam nestata kato polswam preserwatiw, no tia mi obesta da pie hap4eta sa da ne ni se raswali kefa.
Predi niakolko dni mi prisna 4e e bremenna i 4e naro4no go e naprawila, poneshe strashno iskala dete.Snaela e 4e niama da se suglasia i satowa go e naprawila, misleiki 4e ste se primiria.
Naprawo sum besen.Predloshih i da naprawi abort, no tia otkasa.
Kashete mi kak da se oturwa ot towa hlape po nai besbolesnenia sa dwama ni na4in.Obi4am ia mnogo, no sum gotow wednaga da se rasweda, da im plastam isdrushka ako towa ste pomogne da sum dale4 ot hlapeto.Kato i kasah tasi wusmoshnost tia mi kasa 4e nikoga niama da se raswede s men i mi kasa 4e stiala da se samoubie ako ne ostana s neia.

Nе i se surdia sa lushata, iskam da sum stastliw s neia kakto dosega.
No ne iskam deza i tolkos.I i go kasah predi swatbata-ako tia iska da ima deza da ne se shenim i da si nameri drug.Tia wse reshenieto, ne as.

Kakwo da prawia?



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 16:56



Каквото и да ти говори, рано или късно, всяка жена ще поиска да има дете. И ако не се случи непредвидено, тя ще избере за баща мъжа, когото обича, на когото има доверие, а в твоя случай и неин съпруг. Какво толкова лошо е направила? Ти може би си имаш своите основанията да не искаш деца, но това, което написах в началото е трябвало да ти бъде ясно още преди да се ожените, каквито и уговорки да сте имали. Остави я да роди детето, щом го иска. Пък ти избери дали да си до тях или не. Помогни и да повярва, че може да живее и без теб. И да направи аборт, винаги ще съжалява за това, а и едва ли ще се откаже да има деца. След време това различие ще ви раздели. И двамата трябва сами да си направите избора за собствения живот.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано18.09.03 17:16



Никак не завиждам на жена ти, ама никак. Само това ми идва наум в момента.



Тема А защонови [re: Kapли]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано18.09.03 17:18



не искаш да имате дете?

питам сериозно



Тема докторе, докторе...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор Kocko (base)
Публикувано18.09.03 18:53



Ти си за психиатър бе пич!!! Ти не си "Един Доктор" ами си "За психиатър". Ама наистина си за психиатър? Няма да имаш деца ли кво? Или ще се сетиш на 40 години, че живота ти е минал напразно, живял си ден за ден и се осъзнаваш че си остарял а зад себе си нямаш нищо, може би една кола и един апартамент, и някакъв бизнес в добрия случай??? И кво после? Ще станеш още един възрастен неудачник??? И после ще се опиташ да си поправиш грешките накуп предполагам? И след това какво? Цял живот за 5 години оправя ли се? Къде ще си намериш такава жена после? Тя иска да е до теб, не ти до нея, тя иска да е САМО с теб, а не да си един от другите. Давай лошо няма, остави я да си тръгне, тя ще си роди детето, и после това дете ще вика оня там е тоз боклук дето ме остави и ще си смята за баща детето другия в живота на жена ти, а теб ще те подминава с глава в другата посока ако изобщо се виждате, един ден ще пийнете повече ще си кажете няколко хубави думи и на него(нея) ще му е чиста съвестта пред теб и ще си поредната затворена страница в живота му, а ти кво ще правиш? И съм го виждал с очите си сред мои приятели(ки). Помисли малко по въпроса, помисли за най-лошия вариант, защото той винаги е възможен, а това кво ще направиш си е лично твоя работа!

И не знам как можеш да си помислиш да търсиш помощ за такова нещо от някой, била тя просто съвет! Никой не може да ти даде съвет за такова нещо, живота си е твой, като искаш разваляй си го!

И моля те, като не можеш да пишеш на български на латиница добре, пробвай следващия път на кирилица просто!

Редактирано от Kocko на 18.09.03 18:59.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано18.09.03 19:40



Кретен!!! Съжалявам съпругата ти! Такива изроди като теб заслужават да ги кастрират!!! Нали не искаш дете... ако си доктор, знаеш как става... кастрацията!


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор Иoc (непознат )
Публикувано18.09.03 20:52



ще доиде момент.когато ще искаш деца-твои деца.Е,за един мъж е трудно да го направи сам ,без женска намеса:)Къде тогава ще търсиш жена?Жена ,която ще те обича и теб и детето ви,ще се грижи и за теб и за детето ти.Каквото и да разправят така наречените феминистки и мачовци-хората са родени ,за да живеят по двойки.На кой ,майка му стара ,му трябва независимост когато няма пред кой да я отстоява?:)
Но те разбирам,страхуваш се от отговорност.Е,повечето жени ,които отказват на съпрузите или приятелите си да им родят дете се страхуват да не развалят фигурата си.(има и други причини ,естествено ,но резултата е един и същ)И правят аборт-тайно от тях.Не виждам с какво те са по-добри от теб.
ПОмисли си,децата не са толкова страшни.Е,когато пораснат може би:)



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
АвторKлapa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 21:10



Няма безболезнен аборт за никоя жена. Всички го преживяват тежко, независимо дали го показват. Особено ако много желаят дете.
Имам два аборта по "желание"- един преди брака и един след раждането на двете ми деца. Абортите не се забравят! Много съм мислила - ако бях ги родила, какви ли щяха да бъдат.
Особено ми е мъчно за първото - детето на любовта. Трябваше да е момче, знаех и датата на предполагаемото му раждане на 17-ти декември. Дори му направих хороскоп! Щеше да е страхотно хлапе - мнооого интелигентно, борбено и даровито. Все пак, имах късмет, можеше и да се повредя нещо и никога да нямам деца...



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор Bvlgari ()
Публикувано18.09.03 21:21



А бе ти к'ъФ доктор си бе? Да ти имам аз спелинга на тебе. Не виждам нищо лошо, жената те обича и иска да има дете от теб, ТОВА Е ПРИВИЛЕГИЯ. Един ден ще си най-щастливия доктор с него. 'Айде, късметлия си, хАмериканците плащат хиляди $$ за същото, когато не могат по естествен начин, а ти се цупиш тука. Няма по-голямо щастие за един мъж от това да е баща.

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.
Bvlgari


Тема ти си тиква,нови [re: Edin_Doktor]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано18.09.03 21:47



тиква, която не заслужава нито на плета да седи, нито прасетата да я изядат...
тиква, която заслужава да изгние самотна и непотребна в някой ъгъл...


браво и кураж на жена ти!

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Hora, pomislete malko!нови [re: Edin_Doktor]  
Авторrealistka (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 06:05



Za6to ste tolkova edinodushni i otkazvate da vlezete v polojenieto na choveka??

Ne otricham, che decata sa hubavo neshto i che abortyt vinagi ima posledstviq, no poglednete pak kakvo e pisal Edin_Doktor! Jena mu go e izmamila!!! Toj i se e doveril, a tq go izlygva i postavq pred svyrshen fakt... Tova ne e spravedlivo nito kym myja, nito kym deteto! Za da se syzdade dete v povecheto sluchai e nujno syglasieto i jelanieto i na dvamata roditeli, ne e li taka? Tq e dosta mlada, zashto byrza tolkova? Zashto ne uvajava mnenieto na liubimiq si? Ili prosto gleda na nego kato na chovek, kojto da i dade dete? I zashto trqbva da go pravi po tolkova kofti nachin? Ako tolkova iska dete, e mojelo da opita s poveche razgovori i t.n.

Tia go e izmamila i to po dosta kofti nachin!



Тема ti normalna li si?нови [re: realistka]  
АвторBasi (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 06:36



bila go izmamila??? sigurno go obicha jena mu strashno mnogo i zatova iska dete ot nego...
Az lichno sam otkazala dve predlojenia za jenitba, zastoto mujete molia vi se ne iskaha deca, basi ! No ne sam gi obichala da si priznaia i mi beshe lesno
Podobni muje zaslujavat da sa sami



Тема psolushai taia purvata koaito tie psiala-ANiнови [re: Edin_Doktor]  
Автор Spiro-pirona (Кьрьк)
Публикувано19.09.03 07:34



tia tie akzal sichko.dano da se opravish

navedi glava zashtoto prelitat nisko s kol'loto


Тема Re: psolushai taia purvata koaito tie psiala-ANiнови [re: Spiro-pirona]  
АвторSajalenie (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 07:48



Maja si ima svoite dovodi za da neiska da ima deca i nebiva da go vinim bez da znaem zashto kak i t.n. Vse edno da vi dadat da iadete sirene bez da go obichate ei taka nasila.
A jenata nebiva da postapva taka gadno i neobmisleno misleiki si che pred svarshen fakt toi niama nachin da ne otstapi. Mnogo glypavo i naivno mislene ima tazi Jena.
Vseki chovek sledva cel v jivota si, ako na Jenata e da ima deca to ima drygi nachini i sredstva da poiska i ot edin maj tova.
Pri men sityaciata e podobna, no maja mi ne che neiska ami toi prosto nemoje da ima deca. Az biax na 19 kogato se omajix za nego i razbrax tova godina sled tova i samo kogato kazax ama az iskam da imam deca, toi otgovori... imai si no bez men.
Tai kato obicham tozi maj az ne go ostavix i nexyknax da pravia deca.
Sega sam na 29 godini. Tezi 10 godini po kasno po malko po malko az yspiax da ybedia sapryga si che triabva da imame deca. Toi veche e saglasen i sledvashtata godina shte predpriememe procedyri az da imam dete.
Imala sam mnogo vazmojnosti da si bapravia bebe bez toi da znae i sled tova da otida i da kaja" az sam bremenna" i nemislia da se razvejdam s teb shtoto te obicham. Tova e tolkova ynizitelno za edin chovek.
PO sashtata logika niakoia jena da doide pri men i da mi kaje az imam dete ot maja ti.

Sajaliavam tazi Jena, ot neia niama da izleze nikakva maika i neznaia na kakvo shte vazpitava tova dete.........



Тема toi taka 5 godini miant liнови [re: Sajalenie]  
Автор Spiro-pirona (Кьрьк)
Публикувано19.09.03 08:49



muja pada pod robstvopojelavam ti da imash dete i to da e mnogo zdravo i hubavo,i da e hitro akto don_pabloa choveka go sotavi,toi znae ani-dobre akks ediat neshtata,i kakvo triabva da napravi,imal e nujda da spodeli NE OT SUVET,dosatuchno e goliampzodraviavam ta sus elvis-can't help falling in love.bravo ti naistina go obciahsh tvoia a onaia e EGOISTICHNA KUCHKA KAOITO ASZ BIH RAAZKARAL AN SEKUNDATA

navedi glava zashtoto prelitat nisko s kol'loto


Тема Re: psolushai taia purvata koaito tie psiala-ANiнови [re: Sajalenie]  
Авторcopadevino (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:00



И защо, моля ви се от нея да не излезе никаква майка? Значи излиза, че ти си по-добра майка, само защото след цели 10 години умуване сте решили да имате деца. Ти не познаваш тази жена и не можеш да твърдиш каква майка ще излезе от нея. А и въпроса на доктора беше какво да прави в създалата се ситуация а не искане на мнение за това каква майка ще бъде жена му!



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: бyбeнцeтo]  
АвторEdin_Doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:10



Ne iskam da se obishdame draga.
Taka 4e niama da ti otgoworia taka, kakto zaslushawash



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Aни]  
АвторEdin_Doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:17



Za aborta az samo i predloshih.
Isobsto ne nastoiawam, nali wi kasah.
Ako triabwa ste se rasweda s neia i towa e.
Po skoro bih shiwial sam zial shiwot, no s dete NIKOGA.



Тема Re: А защонови [re: Kapли]  
АвторEdin_Doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:19



Imam mnogo seriosni pri4ini, koito ne moga da spodelia tuk.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано19.09.03 12:19



наистина сериозно питам ЗАЩО не искаш деца. Не те съдя или нещо подобно, просто се опитвам да разбера защо си решил така.....?



Тема Re: А защонови [re: Edin_Doktor]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано19.09.03 12:20



ако е нещо свързано с наследственост и генетика, или каквото и да е друго, можеш да го загатнеш, без да го обясняваш нашироко, щом е болезнено за теб



Тема Re: докторе, докторе...нови [re: Kocko]  
АвторEdin_doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:22



Taka sum swiknal da pisha i towa ne mislia 4e e osnowniat problem tuk.

Otnosno dezata, mislia 4e wseki 4owek ima prawo da isbira kak da jiwee.
Az sum lesen, ste iz4ezna i te nikoga niama da me widiat.
Prosto iskam da predpazia shena mi.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Иoc]  
АвторEdin_doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:27



Ne iskam nikoga da imam deza.
Imam si pri4ini, koito ne moga da spodelia.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Bvlgari]  
АвторEdin_doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:30



No pri men sa sushalenie ne e taka.Naistina sa sushalenie.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_doktor]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано19.09.03 12:30



кофти е че искаш да те разберем като не ни даваш поне някакво инфо относно причнитие.....



Тема Re: ти си тиква,нови [re: ceлянинът]  
АвторEdin_doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:34



Ne otri4am 4e sum sreshtal i mnogo swestni hora ot selo.
Ako naistina si selianin, to ili se starai da dokashesh gornoto mi twurdenie, ili prosto si wurwi na selo i si hrani prasetata.

Sto se otnasia do potrebnostta mi, to sum potreben na dosta hora, koito posle sa mi priznatelni.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Kapли]  
АвторEdin_doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:38



Ne e nisto nasledstweno, t.e. ako se rodi deteto, ste si bude zdrawo.
Ina4e we4e naistina ne bih dopusnal da se rodi.
Stawa duma za psihi4en problem, koito imam oste ot dete i koito ne mi poswoliawa
da sushitelstwam s deza.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_doktor]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано19.09.03 12:41



тук с риск да прозвуча мелодраматично, но в такива случаи не е ли се предпочитане човек да се обърне към психотерапевт и да се потърси решение на проблема, вместо такива генерални изводи?

питам само.....



Тема Re: Hora, pomislete malko!нови [re: realistka]  
АвторEdin_doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:42



Mersi za podkrepata.Da, tia me ismami, no go e naprawila bes da misli za posledstwiata.Prosto go e smiatala sa drebolia, sa wremenno moe vnushenie i e mislila, 4e ste mi mine prosto taka.
Rasbira se, podrobno sum i obiasnil pri4inite, no o4ewidno ne me e rasbrala dobre, a sega produlshawa da ne me rasbira.



Тема Re: ti normalna li si?нови [re: Basi]  
АвторEdin_doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:46



Pri nas oba4e raslikata e tasi, 4e tia nastoia da se oshenim, makar 4e az ne iskah.
Uweri me, 4e niama da iska deza.Rasbira se, 4e ne i wiarwah, no se podwedoh po 4uwstwata si i ne biah twurd.



Тема Re: toi taka 5 godini miant liнови [re: Spiro-pirona]  
АвторEdin_doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:56



Za egoizum ne stawa duma, i az si nosia wina sa towa, 4e ne i obiasnih dobre nestata.
Poislete samo.
Posnawam ia ot 15 godishna, gledah kak ot dete stawa shena, a i az ne biah dostatu4no zrial za da si pomislia za posledstwiata ot tasi wruzka.
Moshe bi ne e triabwalo izobsto da kontaktuwam s sheni pri moeto poloshenie.
No moshete li da me obwinite 4e go naprawih?
Predi neia imah samo dwe priatelki, skoito skusah burso i niamah 4uwstwa.
A tia beshe dewstwena, neporo4na, 4ista, prosto edno milo dete, koeto mi wleze w surzeto zawinagi.Kak da ia razkaram be hora?



Тема Re: psolushai taia purvata koaito tie psiala-ANiнови [re: copadevino]  
АвторEdin-Doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 13:00



Ubeden sum, 4e ste bude prekrasna maika, zashtoto ia posnawam.
No edwa li az ste sum prekrasniat basta, i towa glawno me trewoshi.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Kлapa]  
АвторEdin_doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 13:02



Deistwitelno e bolesneno.I az niama da i pri4inia towa, ste tursim drugo reshenie.



Тема Re: toi taka 5 godini miant liнови [re: Edin_doktor]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано19.09.03 13:05



Ако толкова я обичаш, защо искаш само тя да се съобрази с твоите желания, респективно нежеланието ти да имаш дете, а ти не си склонен на никакви компромиси с нейните желания?



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_doktor]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано19.09.03 13:06



Е какво е другото решение??

Може би да го оставите за осиновяване след като е родено???



Тема Re: toi taka 5 godini miant liнови [re: Kapли]  
АвторEdin_Doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 13:09



Stanaloto stanalo.
Moshe bi e wusmoshno da se promenia, no sa towa mi triabwa dosta wreme.
Bih se shertwal sa neia, bih priel deteto, no ne snam kakwo ste stane posle.
Prosto me e strah za posledizite.



Тема Re: toi taka 5 godini miant liнови [re: Edin_Doktor]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано19.09.03 13:10



Ако наистина я обичаш трябва да се пробваш. Като не стане, ще го мислиш. Тя вече е наясно, че не си много в час по темата с децата, та поне няма да й е гръм от ясно небе......



Тема Re: toi taka 5 godini miant liнови [re: Edin_doktor]  
Авторsimba (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 13:11



Не мислиш ли, че изпадаш в противоречие? От една страна твърдиш, че не можеш да съжителстваш с дете, че за нищо на света не искаш дете край себе си, а от друга - влюбил си се в жена си, когато тя самата е била дете и това изобщо не ти е пречило да я обичаш тогава, а както твърдиш и сега.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Kapли]  
АвторEdin_doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 13:12



I towa sum mislil i predlagal, no tia ne e suglasna.
W momenta e na sedmoto nebe-hodi po magasinite, podgotwia se.
Kaswa, 4e ste mi doidel akula w glawata.
A az si ostawam w dupkata, pone za sega



Тема Re: toi taka 5 godini miant liнови [re: simba]  
АвторEdin_doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 13:15



Da, no neia ia obi4am kato shena, a ne kato sobstweno dete.I oste togawa gledah na neia kato shena.Rasli4no e.



Тема Ама ти не си ли искаш дететонови [re: Edin_Doktor]  
Автор vehemence (безразлична)
Публикувано19.09.03 13:15



как може пък да не се радваш Божеее и жената деца ще му ражда ...аз ако съм го махам замо заради отношението ти

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_doktor]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано19.09.03 13:23



Абе тя ти е жена, познава те по-добре от мен и най-вероятно е права;)

Пък и де да знаеш като го видиш какво ще изпиташ - не знаеш......



Тема Re: psolushai taia purvata koaito tie psiala-ANiнови [re: Edin-Doktor]  
Авторcopadevino (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 13:23



Слушай, докторе, не знам какви са причините, поради които не искаш да имаш дете, но обещай на този форум, че когато ТО се роди и поотрасне и протегне към теб ръчички и те нарече "тати", ще ни пишеш как си се почувствал и все още ли не го искаш...
Аз лично се хващам на бас, за бутилка уиски например, че не само ще го обикнеш, ами и още едно ще си пожелаеш. Какво ще кажете останалите, да се хванем ли на бас?
А за това какъв баща ще си, не му мисли, никой не се е родил научен да бъде родител, то става с течение на времето.



Тема Re: toi taka 5 godini miant liнови [re: Edin_doktor]  
Авторsimba (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 13:36



Само един въпрос, ако позволиш. Изобщо ли не понасяш деца - искам да кажа, като видиш някое сладко детенце на улицата, обръщаш глава на другата страна? Така ли е? Нямаш ли племенници, деца на приятели, поне някое, което да ти е симпатично и с което да ти е приятно. Или чуждите деца приемаш, но собствено не искаш.



Тема Я се стягайнови [re: Edin_Doktor]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 13:45



Бе ти си най-големия лигльо, дето съм виждала. Ебаси егоиста - искаш цял живот жена ти да се върти около гъза ти? Направил си дете, не си на 15, а на 30 - поемаш си последствията.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_doktor]  
Автор Star-ProofedlAmNot (нежно-прозаична)
Публикувано19.09.03 13:57



Не казвай така, подложи се на експеримента. Да речем, че те разбирам за твоите причини, а и ми харесва как отговаряш, наистина не си безчувствен кретен, вижда се... Пък и твоята възраст не е достатъчно голяма, за да си сигурен в твоя проблем, представи си, че го преодолееш, аз на твое място не бих била толкова сигурна в положението. Смятам, че и от Ницше е можело да излезе добър баща въпреки че е мразел жените, просто не е бил минал през теста. Не казвам, че в твоя случай в трябвало да стане така, но щом жена ти ще има дете, поне опитай как ще тръгне, а ако вече си бил открил за себе си истината, можеш да се разведеш с нея след като се роди детето. Не е хубаво, че не се опитваш поне малко да се пребориш с проблема си, виждам че всъщност би обичал детето си.
Но има и още нещо. Аз познавам едно семейство, което е горе-долу така. Понеже са ни близки не мога да ги питам защо не искат деца, но жена му май ще поиска по някое време. Няма още 30 и сигурно затова още не се притеснява. Той е почти на 40 и ми е казвал, че 'мрази децата', но с моето, за голямо учудване, е играл добре и аз наистина не разбирам защо не иска да има деца. Но, женени са вече от доста време, години, имат връзка от мнооого повече, живеят добре и могат да си позволят да имат деца, но не го виждам в близкото бъдеще. И не виждам никакъв видим проблем в мъжа, а жената е много мила, много грижовна и според мен обича децата.
Ето ти нещо по което да помислиш, сигурен ли си, че причините ти са толкова сериозни. Дали не са само страхове. Дали проблемите, които си срещнал в твоето детство те карат да си мислиш, че и твоето дете ще ги има, или ти с него съответно, а то да се окаже, че не е така.

Crown me. You do. You weave the budding stems, incoherent, exuberant, into a circle of love.


Тема E защо?нови [re: aз]  
АвторSolution (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 16:00



Защо да е лигльо? Докторът е предупредил навреме бъдешата му тогава жена за какво става дума...Само че не той, а тя е постъпила егоистично в случая. Принципен проблем на хорските отношения е че всички постъпваме егоистично по един или друг начин.
Но както и да е...УСПЕХ ДОКТОРЕ! Имаш моралната ми подкрепа!



Тема Re: E защо?нови [re: Solution]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 16:17



Какво й е казал? "Скъпа, няма да имаме деца, защото ме е страх от деца". Какъв е този "психически" проблем? Измислица на търкалета. Много ясно, че тя ще иска деца рано или късно, той какво си е мислел, че мацката е от камък ли? Каква е тази психоза, какво е това чудо?



Тема освен това...нови [re: Solution]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 16:19



какво се концентрираш върху измамата? що не помислиш за детето, дето е на път? каквото сторено, сторено, вярно, послъгало е момичето, но вече нали има резултат? сега ще се разведе с нея, защото е бременна(???) или ще я натисне да абортира, което е ужасен стрес за всяка жена. с моралната ти подкрепа:)))



Тема Re:нови [re: Edin_doktor]  
Автор3тe...kи (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 16:41



Знаеш ли, останах със зяпнала уста, когато прочетох постингът ти. Не знам защо не искаш да имаш деца, а и виждам, че и да искам няма как да разбера, защото ти не искаш да споделиш, но първо ще ти кажа, че имаш ДОСТАТЪЧНО време, докато бебето се роди да свикнеш с мисълта, че ще ставаш баща, съответно, че в дома ти ще расте дете. Не бива с лека ръка да зачеркнеш тази жена (която твърдиш, че обичаш) и това дете (което пък твърдиш, че не искаш) само заради някакви странни твои виждания за живота. Знаеш ли колко жени влизат в този форум, които отчаяно се борят да имат деца и въпреки голямото желание не успяват?! Аз съм една такава бореща се жена и мога да те уверя, че само човек, който отчаяно се бори да има дете може да оцени какво ВЕЛИЧЕСТВЕНО нещо е СЪТВОРЯВАНЕТО НА НОВ ЧОВЕШКИ ЖИВОТ!!!
Бъди сигурен, че жена ти за нищо на света няма да се откаже от това дете щом си го е извоювала чрез лъжа и наистина се замисли дали не постъпваш ГЛУПАВО като се дърпаш насила от това НЕПОВТОРИМО и УНИКАЛНО събитие в човешкия живот. Замислял ли си се как ще чувстваш след години, когато ценностите в живота ти ще се променят? Смяташ ли, че ще откриеш жена за цял живот, която също като теб няма да иска деца?
По постингите ти съдя, че не си тъп и лекомислен човек, но наистина не мога да си обясня това твое желание... Адски любопитно ми е да разбера причината поради която един нормален човек няма да иска детето си, когато то ВЕЧЕ Е НА ПЪТ?
Все пак каква е причината? Разпали и моето любопитство също като на Карли



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 17:13



Изчакай детето да се роди и ако тогава найстина го мразиш остави жена си да живее сама.И с теб и без теб тя ще го роди...С твоето присъствие и без него в това дете ще тече твоята кръв...Виж твоето отроче как изглежда, пък дано го изчакаш да ти каже "тати"...
Това е единственния ти шанс,не го пропущай,няма да върнеш времето назад после.

Ако пък другата година се чувстваш отратително някой да те събужда и ти казва тати помисли за лекар.Налужащо е,не се поигравам !

Успех!



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 17:14



Всеки човек има уникални усещания, чувства и страхове. И най-близкият не може да влезе в кожата ти и да погледне през твоите очи. Затова ти сам трябва да опознаеш себе си и да се опиташ да надвиеш страховете си. Без да коментираме това, което си преживял и е мотив за позицията ти, опитай се да си отговориш на въпроса: Искаш ли да промениш живота си, да се отървеш от кошмарите си и да станеш човек с нормално отношение към семейството, респ. към децата като задължителна част от него. Ако отговорът ти е НЕ и предпочиташ вечно да бягаш и да се страхуваш от този проблем и в резултат да останеш сам, то бягай далеч от жена си и детето си, скъсай всички връзки. Те някак си ще се справят и без теб. Постарай се за в бъдеще при контакти с други жени да не допускаш същата грешка.
Ако обаче, въпреки всичко, установиш, че искаш да живееш като нормален съпруг и баща, в нормално семейство, трябва да направиш опит да се промениш. Любящата съпруга и детето, което чака е уникалният ти шанс за това. Намери сили в себе си и се заеми със задачата. Ако проблемът ти наистина е психичен и ако смяташ, че е толкова сериозен, поговори с професионалист. Дори и в България (апропо в Б-я ли си?) има такива. Ще ти предложат варианти на лечение и всичко оттук нататък ще е в твои ръце - огромното ти желание за превъзмогване на страха и помощта на съпругата ти ще са решаващи. Поговори сериозно с нея и й дай право на избор. Ако реши да е до теб, ДЕЙСТВАЙ!
Пък може, когато видиш за първи път ТВОЕТО дете да се окаже, че страховете ти са били неоправдани и да се почивстваш най-щастливия баща на света. Хората са казали, че това е необяснимо и невероятно усещане! Желая ти го от сърце. УСПЕХ!



Тема za Doktora... s mnogo razbirane!нови [re: Edin_Doktor]  
Автор jena (sluncheva)
Публикувано19.09.03 18:07



doktore... iavno ne e lesna tvoita... ne zvuchi zrialo da kajesh "tia iskashe da se ojenime, az ne, no go napravih, i az ne znam zashto..." i t.n..... ako naistina obichas tazi jena, shte jelaesh i dete ot neia , sled kato ste semeiistvo... tova e tolkova estestveno... ako ne, prosto ne e triabvalo da se jenite... no taka ili inache neshtata sa fakt... i e ochevidno, che v tebe bushuvat silni protivorechia, iskash da si iziasnish neshtata, ne iskash nikoi da naraniavash, ot druga strana ne mojesh da peroodoleesh sam problemite, koito te karat da ne iskash detsa i t.n.... tuk niakoi taktichno te popita zashto ne probvash s pishoterapevt. az netaktichno bih ti kazala che ti imash pstra nujda ot takava profesionalna pomosht, i nai-veche kato lekar, vupreki, che ne zanm kakuv lekar si , a i tova ne vinagi e garantsia za gramotnost po tia vuprosi, triabva sam da znaehs kolko e neobhodimo tova, ako vse oshte ne si go napravil. purvo, zashtoto si ujasno mlad , za da si propiliavash godinite v terzania i da se opitvash da si reshsish problemite v tezi forumi - TOVA E PROSTO TUPO!!!!! vtoro, imash semeiistvo i ochevidno jena ti te OBICHA MNOGO!!! ne si izpuskai shansa da promenish jivota si i da mu se radvash ... tova e shans da promenish neshtata, da se oturvesh ot tia problemi i da jiveesh spokoiino!!!!!!!!!!!!
mislia, che jivota vinagi dava shansofe da promenim neshtata, za da ne produljavame da budem jertva na sebe si, na minali obstoiatelstva i prochee...
putia , razbira se, nikak ne e lesen. dori e ujasno boleznen, no si struva da go izvurvish i da go izstradash, zastavaiiki litse v litse s nerazreshenite neshta v nas, koito ni vgrchavat jivota neimoverno mnogo!!!!
az ti pojelavam uspeh i na tvoe miasto bih predpriela bitkata sus sebe si, s pomoshta na dobur spetsialist, psihoterapevt, ne psihiatur!!! imash nujda ot osznavane na prichinite!!!
USPEH I NE S EPREDAVAI, zashtoto tova moje da e edinstvenia ti shans da se izmuknesh ot dupkata!!!!!!!!!!



Тема мой човек, имаш бъг в мозъка!нови [re: Edin_Doktor]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 19:16



надявай се тоя бъг да не се намира в половината от хромозоми, която си дал на детето. явно ти не искаш дете по принцип, а не само за момента.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
АвторДeни (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 20:13



Горкото момиче..да се влюби в такъв перко..
Децата са най-истинското нещо,всяка жена основно за това се жени



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
АвторЖEHA (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 21:58



Ми направи си васектомия и ки рашаваш проблема. Така никоя няма да можое да ти върти номера, пък ако ти свърти, ще си сигурен, че не е от теб. Ама не ти стиска, нали?



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Дeни]  
АвторЖEHA (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 22:02



Е, това вече са пълни глупости. Бъди така добра да не говориш от името на "всяка жена".



Тема Re: освен това...нови [re: aз]  
АвторЖEHA (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 22:05



Лъжата си е лъжа, измамата е супергрозно нещо. По никакъв начин не я оправдавам. Като си е търсила не мъж, а баща на децата си, да е намерила някой съгласен на това.
Ама и той на 30 години да си прави кефа, без да си взема предпазните мерки, а след това да плаче по публичните клубове... и това ако не е детинщина..



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор tania_vn ()
Публикувано19.09.03 22:17



Пич, след като никога никога не си искал дете и не си планирал да искаш за в бъдеще, и въобще ама въобще не искаш дете, защо не си си направил вазектомия? Така наистина никога няма да имаш дете от която и да било жена...

just my two cents


Тема Re: освен това...нови [re: ЖEHA]  
Автор Star-ProofedlAmNot (нежно-прозаична)
Публикувано19.09.03 22:46



не си е търсела баща на детето, а е обичала един мъж, единствен на света... на това ми прилича...

Crown me. You do. You weave the budding stems, incoherent, exuberant, into a circle of love.


Тема da no...нови [re: zaphod]  
Автор jena (sluncheva)
Публикувано19.09.03 23:05



kolkoto i jestoko da zvuchi tova, koeto kazva D., zad vsicko tova se krie neshto, koeto nikoi tuk ne znae... choveka ima seriozen problem... ujasno goliam, iavno... stiga ste go pliuli... tova e neshtastie be hora!!



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: ЖEHA]  
АвторBreh da vidi6 (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 23:28



Mnogo umno niama 6to.I da te obijdam niama smisul za6toto ot takiva aman,no 4oveka sa go naebali ama zdravo i to nek'va kudeto ako mi be6e vku6ti .....to niama6e da se stigne 4ak do tam de..Ako moje6 pomogni ina4e samo gubi6 vremeto na vsi4ki ta i az da pi6a gluposti...
Doktore ebasi pone za men v edna vruzka naj-vajnoto ne6to e doverieto.Prosto triabva da ste naiasno edin s drug i to mnogo ama mnogo predi da se ojenite.Triabva da poznava6 4oveka do sebe si i da ste super 6tastlivi zaedno,za6toto posle stavat takiva mizerii,a sega ve4e kakvoto i da pravi6 ve4e niama da svur6i dobre...V kraina smetka tia si go zaslujava,no ne i deteto...Dano se opravi6..:))



Тема едно нежелано дете да се маханови [re: aз]  
Автор vehemence (безразлична)
Публикувано20.09.03 11:28



не е хубаво да родиш нежелано дете цял живот няма да му върви - това лекар ми го е казвал. Едо дете трябва да се обгражда с любов и от двамата родители и да расте в такава среда, а не баща му не го искал - ебати егоиста

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 13:05



sigurno imash niakakva travma ili problem s tvoite roditeli ili bashta ti.

moiat savet e :OPITAI!!! ako triabva potarsi pomosht na psiholog za da moje da preodoleesh straha si. v tova niama nishto losho.

a ako ne stane togava reshavai kakvo da pravish. pone shte si naiasno sas sebe si i shte znaesh che si napravil kakvoto mojesh i si dal shans na sebe si, jena si i deteto si. sashto taka , ostavi na jena ti da te vodi v bashtinstvoto. niama da sbarkash. ti si blokiran ot straha si i zatova neka tia ti pokazva kak da obichash v nachaloto.
dai lubov na deteto si a drugite neshta idvat ot samosebe si. imai i tarpenie.

kogato deteto ti stane na godina i polovina i ti se varnesh ot rabota i to shtastlivo se vturne kam teb da te gushnei ti kaje: tati, ili sutrin kogato se sabudi i doide v tvoeto leglo i se gushne do teb a ti oshte sanen vijdash shtastlivoto mu litzitze..... iili kogato ti gledash televizia i to se izkachi na divana do teb i te pogali po glavata: gali, gali tati..... vseki den edva s nesto novo.....
togava ela molia te i pak napishi tuk kak se chuvstvash i dali ti haresva

predstavi si drugiat variant: tia shte rodi pri vsichki obstoiatelstva shtom iska da ima dete, sega ili niakoi drug pat. a ti napuskash scenata..... trudnio se namira jena koiato da te obicha istinski i da e gotova da se griji za teb i deteto ti. jenite kato razberat che ne iskash detza shte biagat ot teb. edin den shte se okajesh na 35-40 godini, togava i jenite koito shte sa okolo teb shte sa razvedeni s DETZA!!! shte se lutash i shte shkachash ot edna vrazka na druga... shte badesh li shastliv?

uspeh i kuraj i ne pozvoliavai deteto ti da izjivee sashtoto razocharovanie kakto ti.
dai shans!!



Тема винОвна е жена ти ...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор Kънчo TъpнOkoпъ (трепачъ)
Публикувано20.09.03 15:51



... ти катО не си гОтов за деца тя какво се прави на луда и с измама иСка ти пробутъ? ... тЯ каквО иСка да роди ей така за купОнъ ли? ... че еднО дете с любоФФ се прави за негО нОсятъ отгОворности кактО жената така и мъжъ? ... немОже само жената да определя негОватъ съдба
... тва детО тя го е направила е дОлнопробно ... не знам тОчно как аз ще реагирам амъ съм сигурен,че развОд на мигъ ще иСкам ... щОтъ тОва дете няма да е дОшло след,катО и аз съм дал съгласието си за негО ... а пък и винаги в съдъ ще гО взематъ това пОд внимание,че тя умишлено е крила,че е бремеННа ... дОри мОже и да не се налОжи да плащаш за негО щОтъ акО се разгледатъ нейните мизерии катО един вид изнудване ... тОгава съдъ шъ е на твОя страна



Тема Иска ти се...нови [re: Kънчo TъpнOkoпъ]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано20.09.03 16:49



... драги, иска ти се! Да е живо и здраво детенцето и дано раждането мине без усложнения, но ако г-н Доктора реши да се развежда, ще си го осъдят и ще трябва да си плаща издръжката на детето и точка! И семейното жилище ще предоставят на родитлят на, когото предоставят упражняването на родителските права върху малолетното детенце...А да докато жена му е бременна и докато детето не навърши една годинка, без нейно съгласие Доктора и да иска не може да се разведе! + това не смятам, че който и да е съдя ще погледне с добро око, на такъв иск... ох искам само жена му да дойде в кантората, ще и поема защитата безвъзмездно, ей така, за да се забавлявам с г-н Доктора... пък хонорара си ще си го взема пак от него :")


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: винОвна е жена ти ...нови [re: Kънчo TъpнOkoпъ]  
Автор jena (sluncheva)
Публикувано20.09.03 17:33



shto govorish gluposti be chovek? vinovni ne mislia, che ima v sluchaia... toi kato ne iska dets i ima seriozn nerazreshen problem, shto se jeni, a? tova , che bil izlugan i ne znam kakvo , sa pulni divotii! kak moje da te izlujat za takova neshto? tova zvuchi nezrialo i tupo... ot druga strana, tia kato znae, che toi ne iska, shto se natiska da se jeni? moje bi e triabvalo purvo da pogovoriat kak da se reshi negovia problem i posle da se predpriema niakakva stupka za detsa.
no taka ili ianche tova e fakt i az mislia, kakto veche posah , che tova e negovia shans da si reshi problema, koito ima, s pomoshta na specialist - taka shte oturve sebe si ot tazi 6tiajest, a i shte zapazi seme6iistvoto si..
nali tvur6di66, che ia obicha.. eto edin super shans da go dika6je... niama 6nisht6o6 po 6slojno6 ot liu6bo666666666666666666666666



Тема Re: Иска ти се...нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор jena (sluncheva)
Публикувано20.09.03 17:36



niakoi se zabavliava s taia istoria, a?



Тема Re: ami ako e pedofil?нови [re: Edin_Doktor]  
АвторZlZlTOP (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 17:41



Kakvo mu ska4ate na 4oveka - ami ako e pedofil? Moje da 4uvstva vle4enie kum malki deca i zatova da izbiagva konakt sus tiah za da ne se izku6ava. Toi ne e vinoven, 4e se e rodil takuv i ako edinstvenia na4in e da izbiaga ot deteto...
A si predstavete, 4e kato dete e revnuval, 4e se grijat pove4e za brat4eto-bebe i go e hvurlil prez prozoreca? V jivota ima nai-razli4ni tragedii i te nanasiat stra6ni travmi na psihikata. Niakoi se lekuvat, a drugi ne. Kak si go pedstaviate toia doktor da otide na psihiatur i da poiska da go lekuvat ot pedofilia? V Bulgaria? Ami ako e ot maluk grad? A i pedofiliata izob6to lekuva li se?



Тема Re: Иска ти се...нови [re: jena]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано20.09.03 18:37



По скоро морално удовлетворение, че още един :) татко... ще си плаща издръжката... ако не я плаща и вариант Б имам :)))


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: ти си тиква,нови [re: Edin_doktor]  
Автор Selski ()
Публикувано21.09.03 05:52



А бе цвръцле, немой ми обижда аркадашлара туе, ти одма на граЦки ли че ми се финчиш? На тебе ти требе една голема гьостерицам келеш с келешите. Добре че момето има акъл у главата и не е так'во гламаво као тебе. Да те у зафърцуненио баровец, на дофтор че ми се плацурка.

Site sme ot nashe selo...


Тема Re: Hora, pomislete malko!нови [re: realistka]  
Автор Selski ()
Публикувано21.09.03 05:53



А стига ма, кът не ги грееш теа ми ти бутанци, оти ми се мешкаш тъдеве?

Site sme ot nashe selo...


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Дeни]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 16:52



Babinata ti!O4evidno ne si jenen (a).
samo mnogo elementaren 4ovek moje da si pomisli, 4e horata se jeniat zaradi decata (v grajdanskoto za svedenie ne ti davat kliu4a za devstvenia poias).

Pi4, mnoge e nepriatna tvoiata. za svedenie, ima semeini hora, koito ne obi4at decata i bez da imat psihi4ni problemi.



Тема prosto.нови [re: Edin_Doktor]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано21.09.03 17:15



znachi se hvashtash i otivash na psihoanalitik i hodish dokato problema ti s decata ne se reshi. ako trqbva 10 godini.

"NE NE nikogq nama da imam deca i tochka". zvychish tochno kato bebe :). horata se promenqt - ako iskat - i ako iskat - shte namerqt nachini da se promenqt - naprimer kato hodqt na psihoanalitik.

TI ne si se zasilil da se promenqsh - nito smqtash che e nujno - taka che problema , i vinata - sa si izcqlo tvoi. mnogo egoistichno...
ti si takyv kakyvto si - po sobstveno jelanie. poneje ne si pojelal da napravish neshto da se promenish.
kato hodish 5 godini na psihoanalitik i donikyde ne stignesh - togava ela mi prikazvai che prosto nqmalo nachin da bydesh bashta.

taka che nqmash opravdanie..
_____________________________
Долу нихилизма!

Редактирано от koroviev на 21.09.03 17:22.



Тема Re: ami ako e pedofil?нови [re: ZlZlTOP]  
Автор jena (sluncheva)
Публикувано21.09.03 18:59



1. chovek ne se rajda pedofil, dragi!!!! tova, ako malko ot psihologia chatkash, triabva da go znaesh mnogo dobre!!!!!
2. vseki, koito ima po-malko bratche ili sestriche revnuva!!! tova sushto e azbuchna istina v psihologiata i s edno inteligentno povedenie ot strana na roditelite, tozi suvsem estestven period ot choveshkia jivot se preodoliava .... bez dramatichni posledstvia!!!!!!!!!!



Тема Re: ami ako e pedofil?нови [re: ZlZlTOP]  
АвторZ. (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 19:02



Kato chetoh,chetoh otgovorite mu i az do toya izvod stignah,za sajalenie....V kraya na kraishtata ,ne iskam da obijdam nikogo,no i tova se sluchva v jivota,pak i kato si pomislite,priyatelkata mu e bila na 15-kakto toy sam kazva-"edno dete"...



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 21:14



ако толкова твърдо не си искал деца да си беше направил вазектомия...

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 21:16



сега пишеш че не настояваш но постинга ти от по-горе не изглежда така.там си написал че си готов на всичко...

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: А защонови [re: Edin_Doktor]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 21:19



но можеш да напишеш публично колко е била лоша жена ти нали?
неравностойно е някак не мислите ли?

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: докторе, докторе...нови [re: Edin_doktor]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 21:26



ОТ КАКВО...
и ти си ми един ДОКТОР НА НАУКАТА НА НЕДОМЛЪВКИТЕ...
чета ти писанията и се питам как жена ти изобщо се е влюбила в теб.тук си анонимен а се държиш по-свенливо от ученичка на първи гинекологичен преглед.ще дочета темата докрай та дано науча какъв е проблемът ти та не искаш дете.мисля си ОБАЧЕ че ако беше физически или генетически медицински щеше да си го написал досега така че остават само ПСИХИЧЕСКИТЕ проблеми.никой не може да те насили да споделиш но не предизвиквай клубарите излишно с подобни мръвки недомлъвки защото току-виж накрая почнали да те ругаят...

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 21:28



аз му предложих вече вазектомия...
ХУБАВА ЖАБА ИМАШ.
пп.да го разбием ли или да бъдем мили с него... засега.

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема ЕЙ... ХОРА.СВЕТНА МИ...нови [re: Kapли]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 21:37



какъв му е проблемът на доктора.явно наистина е психически.та нали след раждането на детето той ще остане НА ЗАДЕН ПЛАН за дълго време и никога ама съвсем никога няма да има същото внимание което е имал преди това защото детето ВИНАГИ ЩЕ БЪДЕ ПРЕДИ НЕГО...
поправете ме ако не съм прав.

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: Hora, pomislete malko!нови [re: realistka]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 21:46



ти първо влез регистрирана защото така всички ще помислят че доктора се е видял натясно (и има защо) и ползва номера с фалшивите единомислещи...
второ-прочети цялата тема и го виж как шикалкави той НЕВИННИЯТ пък тогава отново помисли какво да напишеш... аз обаче на човек който се позовава на факти които оставя анонимни и недоказани не вярвам.това е все едно да ти кажа че оная ми работа е дълга 68 сантиметра-ще ми повярваш ли?

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: ti normalna li si?нови [re: Edin_doktor]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 21:49



и на мен ми беше мек (характерът) и сега имам двама прекрасни сина.

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема МОМЧЕТА И МОМИЧЕТА...нови [re: Sajalenie]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 21:53



не мислите ли колко странно е че единствените които защитават ДОКТОРЧЕНЦЕТО са АНОНИМНИ... АНОНИМНИ.... АНОНИМНИ...ХА-ХА-ХА

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: toi taka 5 godini miant liнови [re: Edin_doktor]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 21:58



АКО ЕДИН МЪЖ ОБИЧА ЕДНА ЖЕНА ИЗОБЩО НЕ ПОСТАВЯ ПОД ВЪПРОС ДАЛИ ЩЕ ОБИЧА И ДЕЦАТА И А АКО НЕ ГИ ОБИЧА ТОВА МАЙ НЕ Е МЪЖ.
третият възможен вариант е да обясни защо се държи така а с твоето шикалкавене май до нощеска ще търся причината ако изобщо ти стисне да я напишеш.

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: psolushai taia purvata koaito tie psiala-ANiнови [re: Edin-Doktor]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 22:02



това ли ти бил проблемът:че ще се мръщиш когато те насерат или наповръщат... не се притеснявай с това се свиква.след първите един-два пъти не му обръщаш внимание.като беше малък големият ми син често преяждаше и ми е повръщал в шепите (за да не се олее някой килим) много пъти но въпреки това си го обичам...

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: E защо?нови [re: Solution]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 22:04



ей... аман от нерегистирани подкрепители...
на анонимните обвинители...

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: da no...нови [re: jena]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 22:10



ъъъ... далиииии.... щеше да пишеш по същия начин ако това беше твоят мъж?

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: винОвна е жена ти ...нови [re: jena]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 22:20



освен това пропускаш че:
1.Г-Н ДОКТОРЧЕТО НЕ СИ ПАДА ПО ПРЕЗЕРВАТИВИ И...
2.Г-Н ДОКТОРЧЕНЦЕТО НЕ МУ Е СЛАДКО ДА ГО ВАДИ ПРЕДИ ДА ... (вие знаете какво)

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: ami ako e pedofil?нови [re: ZlZlTOP]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 22:24



следващия път като влезеш изпобзвай друг ник.например DEFENDER... PROTEKTOR... GARDIAN... или нещо друго от тоя сой...

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Я чакай малконови [re: koroviev]  
Авторcлънчorлeдka (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 22:58



От къде на къде пък някой друг ще ми/му казва дали да иска деца и кога да иска деца. Може и никога да не поиска - има такива хора, харесват този начин на живот и точка. А може и след 5 години да си промени мнението, но след 5.

Аз имам дете, искала съм го, дошло е "планирано" и т.н., и трябва да ти кажа че детето ПРОМЕНЯ живота ти коренно. Не означава че го прави по-лош, но както ти дава, така и ти взема. Докато нямаш дете, каквото и да си разсъждаваш по тези въпроси, не знаеш какво е. И ако преди да го имаш това дете, не си готов поне психически за него...лошо и за теб и за детето.

Така че мадамата е постъпила много инфантилно - въобще не си дава сметка че дори той да се съгласи сега под натиска на обстоятелствата, тези същите обстоятелства след няколко години има голяма вероятност да разрушат семейството(и тогава трима души на чело с въпросното дете, ще бъдат нещастни, а не един...).
Отделно, че това е абсолютно незачитане на правото на избор на партньора - децата се правят от двама, а не щото "абе на мен мноо ми се искаше". Най-малкото, дори да са разведени, той пак ще има отговорности за това дете. Ами ако просто не желае да има такива отговорности? Да го пратим на психоаналитик, щото не разсъждава като теб и мен ли?! За такава "лъжа", аз меко казано бих се разсърдила.... И да, във всяко семейство се правят компромиси в името на любовта, но в определени граници - не за сметка на съдбовни жертви от страна на единия или другия - просто щото големите жертви рано или късно ще заработят срещу въпросната любов... И ако двамата имат разминаване по такъв съдбовен въпрос....сорри....решението не е в лъжите и изнудването със самоубийство - грозна работа.

Моето мнение на майка и съпруга е, че мадамата е доста кофти човек.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_doktor]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 10:57



Педофил по рождение или що?!



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_doktor]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 11:02



Е, па любящата ти съпруга не е ли запозната с онзи твой непреодолим и... хм, доста странен, по моему, прихически проблем? Със Страшната Тайна?



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Kapли]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 11:05



Но със сигурност, уважаема Карли, той не е психически изправен. Разбирам някой да не иска деца - има ги такивата стерилни тъпаци, ама чак пък в истерия да изпадаш!
Даже като се замисли човек, той щом от дете вика, че страдал от мистериозния проблем, не ще и на училище да е ходил и прочие.
Удивителен човек, удивителен...



Тема Re: ЕЙ... ХОРА.СВЕТНА МИ...нови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 11:09



Е, нали разправя, че от дете го имал, проблема.



Тема ЕЙ... ХОРА ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!!нови [re: Пo]  
АвторБOГ (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 11:44



Чета,чета и не мога да повярвам колко са ограничени и с промити мозъци някой хора!!!
Те са "научени","дресирани" като една първосигнална тълпа, свикнали някой да им казва какво е "нормално" и ненормално в този живот! - ЖАЛКО Е!

И защото знам ,че ще последва вой,ще цитирам някои мисли и изречиния с кратък коментар,без да имам самочуствието,че съм прав 100%!

"Слушай, докторе, не знам какви са причините, поради които не искаш да имаш дете, но обещай на този форум, че когато ТО се роди и поотрасне и протегне към теб ръчички и те нарече "тати", ще ни пишеш как си се почувствал и все още ли не го искаш...
Аз лично се хващам на бас, за бутилка уиски например, че не само ще го обикнеш, ами и още едно ще си пожелаеш"

Аз, по твоята логика - бих се хванал на бас,че докато дойде момента да го чуе това "тати",той ще е толкова изнервен,че по скоро ще и бие шута на неговата от колкото да си пожелава още!

А този постинг е "върха на женската глупост"!

"Знаеш ли, останах със зяпнала уста, когато прочетох постингът ти. Не знам защо не искаш да имаш деца, а и виждам, че и да искам няма как да разбера, защото ти не искаш да споделиш, но първо ще ти кажа, че имаш ДОСТАТЪЧНО време, докато бебето се роди да свикнеш с мисълта, че ще ставаш баща, съответно, че в дома ти ще расте дете. Не бива с лека ръка да зачеркнеш тази жена (която твърдиш, че обичаш) и това дете (което пък твърдиш, че не искаш) само заради някакви странни твои виждания за живота. Знаеш ли колко жени влизат в този форум, които отчаяно се борят да имат деца и въпреки голямото желание не успяват?! Аз съм една такава бореща се жена и мога да те уверя, че само човек, който отчаяно се бори да има дете може да оцени какво ВЕЛИЧЕСТВЕНО нещо е СЪТВОРЯВАНЕТО НА НОВ ЧОВЕШКИ ЖИВОТ!!!
Бъди сигурен, че жена ти за нищо на света няма да се откаже от това дете щом си го е извоювала чрез лъжа и наистина се замисли дали не постъпваш ГЛУПАВО като се дърпаш насила от това НЕПОВТОРИМО и УНИКАЛНО събитие в човешкия живот. Замислял ли си се как ще чувстваш след години, когато ценностите в живота ти ще се променят? Смяташ ли, че ще откриеш жена за цял живот, която също като теб няма да иска деца?
По постингите ти съдя, че не си тъп и лекомислен човек, но наистина не мога да си обясня това твое желание... Адски любопитно ми е да разбера причината поради която един нормален човек няма да иска детето си, когато то ВЕЧЕ Е НА ПЪТ?"

Толкова си тъпа,че те оставям "със зяпнала уста" - ти не си нормална!


"Ако обаче, въпреки всичко, установиш, че искаш да живееш като нормален съпруг и баща, в нормално семейство, трябва да направиш опит да се промениш. Любящата съпруга и детето, което чака е уникалният ти шанс за това. Намери сили в себе си и се заеми със задачата. Ако проблемът ти наистина е психичен и ако смяташ, че е толкова сериозен, поговори с професионалист. Дори и в България (апропо в Б-я ли си?) има такива. Ще ти предложат варианти на лечение и всичко оттук нататък ще е в твои ръце - огромното ти желание за превъзмогване на страха и помощта на съпругата ти ще са решаващи. Поговори сериозно с нея и й дай право на избор. Ако реши да е до теб, ДЕЙСТВАЙ!"

Какво значи това "нормален съпруг и баща, в нормално семейство"? - ти ли го определеш кое е нормално?
Какво (според промития ти мозък) означава "уникалният ти шанс"!!? - за кое?
Това,че пича не иска деца,ти го изкара луд,болен, и на всичкото отгоре,го "съветваш" да ходи на някакво лечение!??
Но в същото време този "луд" трябва да "Поговори сериозно с нея"? И той да и даде "право на избор"!?

Още една "нормална" - "ako naistina obichas tazi jena, shte jelaesh i dete ot neia , sled kato ste semeiistvo... tova e tolkova estestveno...

Значи,ако не обича, няма да желае дете?
Уникално прост народ!!!

"Горкото момиче..да се влюби в такъв перко..
Децата са най-истинското нещо,всяка жена основно за това се жени"

Децата са паразити!!!
А,че вие ставате само за разплод... го знам!

И за да бъда честен,ето и изцепката на един с пишка...
"АКО ЕДИН МЪЖ ОБИЧА ЕДНА ЖЕНА ИЗОБЩО НЕ ПОСТАВЯ ПОД ВЪПРОС ДАЛИ ЩЕ ОБИЧА И ДЕЦАТА И А АКО НЕ ГИ ОБИЧА ТОВА МАЙ НЕ Е МЪЖ."

ГЕНИАЛНООООООООООО!!!!
Пожелавам ти твоята да се плоди всяка година, и нито едно от тях да не е твое!!!
Глупак.....


Има и още много други глупости които не смятам за нужно да цитирам - те са в същия дух на изказвания..


Единственото (имащо връзка с здравия разум мнение) e на "cлънчorлeдka"

От къде на къде пък някой друг ще ми/му казва дали да иска деца и кога да иска деца. Може и никога да не поиска - има такива хора, харесват този начин на живот и точка. А може и след 5 години да си промени мнението, но след 5.

Аз имам дете, искала съм го, дошло е "планирано" и т.н., и трябва да ти кажа че детето ПРОМЕНЯ живота ти коренно. Не означава че го прави по-лош, но както ти дава, така и ти взема. Докато нямаш дете, каквото и да си разсъждаваш по тези въпроси, не знаеш какво е. И ако преди да го имаш това дете, не си готов поне психически за него...лошо и за теб и за детето.

Така че мадамата е постъпила много инфантилно - въобще не си дава сметка че дори той да се съгласи сега под натиска на обстоятелствата, тези същите обстоятелства след няколко години има голяма вероятност да разрушат семейството(и тогава трима души на чело с въпросното дете, ще бъдат нещастни, а не един...).
Отделно, че това е абсолютно незачитане на правото на избор на партньора - децата се правят от двама, а не щото "абе на мен мноо ми се искаше". Най-малкото, дори да са разведени, той пак ще има отговорности за това дете. Ами ако просто не желае да има такива отговорности? Да го пратим на психоаналитик, щото не разсъждава като теб и мен ли?! За такава "лъжа", аз меко казано бих се разсърдила.... И да, във всяко семейство се правят компромиси в името на любовта, но в определени граници - не за сметка на съдбовни жертви от страна на единия или другия - просто щото големите жертви рано или късно ще заработят срещу въпросната любов... И ако двамата имат разминаване по такъв съдбовен въпрос....сорри....решението не е в лъжите и изнудването със самоубийство - грозна работа.
Моето мнение на майка и съпруга е, че мадамата е доста кофти човек.



Колко е трудно да "откриеш" нормален човек!!!
Мога да добавя към горното само още един съвет към Edin_doktor
На МОМЕНТА си събирай багажа (или нейния според обстоятелствата) и я оства да си троши тъпата, шибана, проста глава!
Бягай мой човек,защото ТИ и твоя живот са по важни от животинските инстинкти на която и да било жена! - (и в частност,паразита който тя ще ти "подари" и ще ти ЕБЕ МАЙКАТА!!!)
СПАСЯВАЙ СЕ!
Успех!









Тема Re: ЕЙ... ХОРА ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!!нови [re: БOГ]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 12:48



Оу, скандално!
Бедната ми еснафска душа потрепера пред величието на тез революционни истини за живота, гореизложените.
Не знам кой до каква степен се е замислял, но по моему всякаквата человеческа логика отстъпва пред инстинкта ( в случая за продължение на рода), вдъхновен от... знам ли от какво, но нещо Свише ще да е.
И горко на оня, който се опълчи срещу природата си.



Тема Re: Hora, pomislete malko!нови [re: realistka]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 12:57



Очевидно е и че любимият не уважава кой знае колко мнението и.



Тема Re: toi taka 5 godini miant liнови [re: Edin_doktor]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 13:05



Е, като ти е толкова сложно психическото състояние пък, тя как тъй не разбира?!



Тема Re: toi taka 5 godini miant liнови [re: Edin_Doktor]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 13:06



Прощавай, ама да не се водиш патологичен педофил?



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор Лo (enfant fourbe)
Публикувано22.09.03 13:19



Я, че "шармантно"!

Life is too much important a thing ever to talk seriously about it.


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор Aurora (Schumi`s girl)
Публикувано22.09.03 20:56



ама че сте първосигнални всички, които сте реагирали в тая тема...
сто процента човекът отдавна е съжалил хиляди пъти, че е споделил тук
и естествено въпросът, който гложди всички сега е какъв е психическия му проблем, та какъв е...
баси лешоядите, дето се храните на вечеря с проблемите на хората.
има една много хубава мисъл на Елвис Пресли, която горе-долу гласеше следното: "никога не съди другите, синко. защото никога не си бил в дереджето на другия човек"
но никога не може да приемете хората, които нямат същите допотопни колективно преживени принципи като вашите...толкова примитивно ординерни сте, че ми се драйфа...от всички, дето сте се изходили в тая тема...

тъпотата е сериозността


Тема Re: ami ako e pedofil?нови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
Автор The_Guardian (редактор)
Публикувано22.09.03 21:03



чшшш а да не се заяждаме на никове , а ? :)

...най-сложното нещо на света е
да видиш, че някой греши и да не го поправиш...


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Aurora]  
Автор jena (sluncheva)
Публикувано22.09.03 23:16



malko prekaliavash... ne vsichki tuka sme leshoiadi... imashe hora, koito naistina proiaviha razbirane kum choveka!!!



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано23.09.03 11:02



така си е



Тема без децанови [re: Eva]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано23.09.03 11:13



Така е, на запад даже има движение "Кидс фри" или нещо такова, в смисъл хора които категорично си избрат да живеят без да имат деца, "свободни от деца" но мисля на всеки става ясно, че е добре и двамата партньори да искат това, а не както доктора обяснява, че е усещал, че жена му рано или късно ще иска, ама се поддал на силните си чувства и се оженил за нея.....той също я е метнал на върбата, а не само тя него.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Aurora]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 11:34



ще прощаваш, Аурора, ама хич не си права!
човекъ ако не е искал отзвук и коментари, нямаше да си публикува проблема в ДИСКУСИОНЕН клуб!
а пък като не искаш да те щипят - не се хващаш на хорото.



Тема Re: Иска ти се...нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор Grok (чуваш)
Публикувано23.09.03 13:49



Мда. Точно тази гледна точка и съществуващата дискриминация между половете в България кара доста млади мъже, включително и мен, да бягат като дявол от тамян от женитба, и не дай си Боже деца.

Насила хубост не става. Това че лицемерното общество не ти позволява лична свобода, впоследствие се връща на същото общество. Хората са злобни и живеят с чувството, че са прецакани.

Наистина ли има такава идиотщина да не може да се разведеш, ако детето е по-малко от една година?

Аман. Ох да дойде най-накрая капитализма, та да отпаднат тъпи понятия като семейно жилище, че да гледам сеир тогава. А всички да са под наем, пък да видим за какви жилища става въпрос.

Не може да има толкова големи промени в обществото, а така наречения семеен институт да не се променя.

П.С. Познавам доста хора, които не поглеждат децата си, точно по тази причина. Децата им не са желани. Прекъснали са всякаква връзка с другата страна.



Тема Re: ЕЙ... ХОРА.СВЕТНА МИ...нови [re: Пo]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано23.09.03 14:29



Да... ама дори и да са го питали той не е отговорил на въпроса дали няма по-голям брат или сестра а ако е така е напълно ... чакай... за да загуби внимание всъщност той трябва да е по-големият и това може да му е докарало проблема още в детството но явно не му стиска да го признае (проблема имам предвид).

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Авторceйлъp (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 14:30



Ти си тъпо копеле, егоист, който говори за любов към жена си и в същото време иска да и отнеме най - съвършеното доказателство за любов - детето. Начукай си го!



Тема Re: ЕЙ... ХОРА ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!!нови [re: БOГ]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано23.09.03 14:44



знаеш ли... ника който си използвал е малко високопарен но явно си си направил труда да прочетеш по-голямата част от темата.аз я изчетох цялата.съгласен съм че съм мъничко остър с ДОКТОРЧЕТО и че постингите ми са недообмислени но ме хванаха бесните като зачетох темата и не можах никъде да намеря отговор на ГЕНЕРАЛНИЯ ПРОБЛЕМ защо не желае деца и ме вбеси факта че иска да ни плаче на рамото без да ни каже защо трябва да го съжаляваме.не зная какво иска този човек защото от една страна се жалва от проблема и иска съвет а от друга страна се бори много здраво срещу масовото мнение.по-скоро си мисля че иска да си намери оправдание за това как е решил да постъпи но каквото и да пишем ние тук... ако ще да се насерем пред компютрите... той ще си постъпи както е решил и толкоз.но на моменти се питам как подобни теми понякога могат да разбунят духовете и да предизвикат всеобща дискусия (имаше една с тема "помощ... малък ми е" преди две години която беше събрала над 2000 посетители и над 180 отговора когато на мен ми писна от тая глупост).
пп.това беше защото си цитирал и мен.

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Aurora]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 14:51



Не се ли пишеше "ординАрни"?



Тема Re: ami ako e pedofil?нови [re: The_Guardian]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано23.09.03 14:54



не зная въпросният ник гардиан дали не е по-стар от темата.не е ли пределно явно защо изредих три думички за защитник.прегледай темата и виж че ВСИЧКИ КОИТО СА ЗАЩИТАВАЛИ ДОКТОРА СА АНОНИМНИ!
въпроса е дали той не се защитава сам с "ЧУЖДИ ГЛАСОВЕ" ПО ТОЗИ НАЧИН?
пп.ако наистина се чувстваш обиден на тема ник готов съм да решим проблема на по бира някой ден.

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: Я чакай малконови [re: cлънчorлeдka]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано23.09.03 14:58



абе то е явно че и двамата са ЕБАЛНИЦИ ама ние сме си виновни че им спретнахме такава хубава и тлъста тема

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: ceйлъp]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано23.09.03 15:03



евала ПОПАЙ

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: ami ako e pedofil?нови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
Автор The_Guardian (редактор)
Публикувано23.09.03 15:14



ти пък обиден :)) чак такъв комплексар не съм бре :) в интерес на истината за първи път прочетох нещо в клуба и ми направи впечатление и ако не беше бележката може би нямаше и да чета повече :))
иначе по темата не ми се пише, щото има какво да се каже и по двете тези, но тук явко крайностите са на мода или просто хората които пишат обичат да дават "съвети"...
друг е въпроса дали някой страда от липса на внимание и го търси тук...

п.п. за бира съм готов и без да има проблеми

...най-сложното нещо на света е
да видиш, че някой греши и да не го поправиш...


Тема в контекстанови [re: Пo]  
Авторми нe .( (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 17:18



си е баш "ордиенерни". Щото трябва да се има предвид като: ежедневни, обикновени- побългарена чуждица, един вид, за благозвучие



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: jena]  
Автор Aurora (Schumi`s girl)
Публикувано23.09.03 18:10



мислех, че става ясно, че хората запазили позицията на разума се изключват и не е нужно да се сочим с пръст...

тъпотата е сериозността


Тема Докторе. не за помощ, а за бой...нови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
Автор Бopиc (любопитко)
Публикувано24.09.03 01:20



с пръчки по гол гъз си ти. Как може така да ни излагаш пола, бре човек? Ти трябва да си на седмото небе, а не да ни хленчиш тука, затова че жена ти не само че още не те е зарязала след толкова много чакане, ами и се изхитрила да забременее с дете от теб.



Тема Re: Докторе. не за помощ, а за бой...нови [re: Бopиc]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 06:26



Пич, ако имаше деца, поне малко щеше да ти е ясно, че това не е въпрос на изхитряване, а на взаимно желание. Ако го няма- пиши я умряла работа. Останалото е лицемерие.
Апропо, и двете страни са се надцаквали, като за бой повече е бъдещата майка. Потърпевшия от цялата дандания са съжаление, ще е детето, което е в ролята на каишка за задържане на таткото и ще служи за начесване на нечие его.
Ей на това му викам безотговорност.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор edna_mama ()
Публикувано25.09.03 01:00



Наистина проблемът ти е голям Единственото, което мога да кажа със сигурност е, че просто няма начин да се "отървеш безболезнено от хлапето". Аз имам 2 деца, живот и здраве искам и трето и децата са най-важното в моят живот, НО.... и в живота на съпругът ми. Смятам, че никой няма право да налага на партньора си (било то съпруг или съпруга) нещо толкова важно - да има или да няма деца! Лично аз не мога да разбера нежеланието да имаш деца, но и никога не бих се омъжила за човек с позиция като твоята. Любовта си е любов, но децата са нещо основно в семейството и тук задължително трябва да има съгласие. В тази връзка категорично не одобрявам постъпката на съпругата ти. Ако още тогава си е мислела, че "ще ти дойде акъла в главата" би трябвало да изчака този момент. А ако тогава е мислела, че може и без деца, а впоследствие е разбрала, че не може, тя би трябвало да знае, че при така създадената ситуация може да се разделите и да е готова на това. Във всеки случай, ако ти не пожелаеш и не приемеш детето с вашият брак е свършено.



Тема Re: ЕЙ... ХОРА ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!!нови [re: БOГ]  
Автор edna_mama ()
Публикувано25.09.03 01:19



А ти как може да си такъв простак? Децата не са паразити и жените не са за разплод - нали си БОГ, би трябвало поне това да знаеш



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор Maлвинa (синекоска)
Публикувано25.09.03 10:52



някой пак явно пише дипломна работа:"колко лесно се манипулира общественото мнение".



Тема Re: Виж сеганови [re: Edin_doktor]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано25.09.03 11:27



Четох много търпеливо до тук - и ще дочета всичко защото ме заинтригува темата - но просто искам и аз да ти кажа две думи.
Имаше тук много теми за абортите и винаги съм твърдяла че съм категорично против абортите /освен по здравословни причини/ но от друга страна смятам че човек трябва да зачева децата си с любов и те да се раждат желани и обичани. Тук определено според мен жена ти е избързала и не е постъпила коректно спрямо теб, каквито и да се били подбудите и така не се постъпва според мен. Но станалото станало както казват хората. Все пак - ти си интелигентен човек - ако наистина си лекар ти трябва да си хуманна личност - помисли и за другия аспект на нещата. Да дариш живот е велико преживяване - повярвай ми - със зъби и нокти съм се борила за да родя и двете си деца /имах проблеми / - но не съжалявам - велико нещо са децата.
Не ти чета лекция, не те и агитирам - но ако си мислиш че ще ти пречат на кариерата - то грешиш, ако си добър в професията си - няма да страдаш от липса на средства за да издържаш жена и дете. Не знам не искаш да споделиш проблема си - но според мен той е на псехечна основа - явно си много наранен в детството си - каквато и да е причината - повярвай ми има начин да се реши. Ти очевидно лекуваш телата на хората - е знаеш че пък някои твои колеги лекуват душите им. Опитай - направи едно усилие поне, може пък и да си струва щом казваш че обичаш тази жена - направи и ти едно усилилие да запазите връзката си!!! Повярвай ми не се намира лесно човек с който да споделиш живота си - помисли дали си струва с лека ръка да хвърлиш назад всичко. Ако искаш дори не ми отговаряй не държа - но просто не бъди толкова котегоричен - доста млад си за да взимаш такива генерални решения за живота си - още повече пък когато касаят още поне два живота.
Ако успея да ти помогна ще съм щастлива



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано25.09.03 15:10



вземи си една бабка на 52 и си я пецкай.........гаранция че нема да иска дете........и няма да бъдеш излъган........просто като фасул........

незабележим


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_doktor]  
Авторvalshebnik (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 15:46



pi4,neproumivam kakuv problem moje da imash s decata(osven nai lososhoto pedofiliata)no v slu4ai 4e ne e tia (pedofiliata) bih ti prelojil da iz4akash da se rodi beb4eto i da pojiveesh s tiah 3-4 meseca i togava reshi dali da gi napusnesh....OT li4nia si opit moga dfa ti kaja 4e deteto e valshebstvo koeto nemojej da osuaznaesh predi da go imash..kolkoto i da ti obiasniavat kolko e gotino da imash dete ste razbersh nai dobre kogato ti go imash i po4uvstvash.
NEDEI DA BURZASH POJIVEI S TIAH I TOGAVA RESHI


P.S.svaliam shapka na momi4etata ot tozi klub koito uspiavat da podurjat dobria ton po tazi tema



Тема Re: ЕЙ... ХОРА ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!!нови [re: edna_mama]  
АвторБOГ (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 15:51



О-оо простосмъртна,
Ти пак се опитваш да се бъркаш в делата божий!
Твоята функция е да се плодиш!
А плодът в утробата ти расте като те изсмуква теб - това е паразит!
Разбирам,че това което "знаеш" ти,е нищо с това което знам аз! - и така ще бъде!



Тема Re: ЕЙ... ХОРА ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!!нови [re: БOГ]  
АвторVALSHEBNlK (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 15:57



AMAN OT KOMPLEKSARI



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор Чepнa_koтka (рошава)
Публикувано25.09.03 16:39



Абе глупако чудя ти се защо изобщо си се женил,като не искаш деца,жена ти е права да те лъже,от къде на къде ще и забраняваш да иска деца.Сега ще направи аборт за да ти угоди,а после когато ти се сетиш че искаш ВЕЧЕ деца,тя може и да не може да забременее вече,и тогава ти ще я зарежеш и ще си намериш някоя която може да има,а жена ти ще бъде духовно и физически съсипана.Остави я да роди,после ще го обичаш повече от нея.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Star-ProofedlAmNot]  
Автор Чepнa_koтka (рошава)
Публикувано25.09.03 16:49



А може да не могат да имат,за това замисли ли се ?



Тема Re: ЕЙ... ХОРА ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!!нови [re: VALSHEBNlK]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано25.09.03 16:52



що бе? него майка не го е раждала
На някои хора това им е чувството за хумор. Съжалявай ги, не си пили нервите;)

Aledar~


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
Автор Чepнa_koтka (рошава)
Публикувано25.09.03 16:59



АБЕ а дали не е педофил и го е страх за собственото му дете,да не му посегне случайно?



Тема Re: в контекстанови [re: ми нe .(]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 21:19



Аха.
Пък аз си мислех, че иде от "ordinary".
За всеки случай пък се консултирах с речника на чуждите думи, където, разбира се, го намерих като "ординАрен". Е, срещала се и друга форма - я, изненада - "ординЕрен".
Но напук на многообразието, ексцентризма, транскрибциите разни и т.н. "ордИЕнерен" не видях.



Тема !!!нови [re: Maлвинa]  
Авторjena (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 01:21



inateresno, i moje bi verno :)



Тема Re:kakvo tolkova strashnoнови [re: Edin_Doktor]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 01:48



moze da stane ako sqzitelstvash sqs sobstvenoto si dete,za kakvi strashni posledizi govorish! prochetox nqkoi temi,ne stava vqpros za opasnost ot nasledstveni uvrezdaniq ili nesto podobno.Kqde e togava problema,nesto nepriqtno si prezivql kato malqk,svqrzano s deza li?????



Тема Re: Докторе. не за помощ, а за бой...нови [re: Eva]  
Автордa... (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 09:46



Точно така е. Не мога да разбера защо някой "трябва" да е на седмото небе защото жена му е забременяла без негово желание. Всеки има право на избор относно това дали да има деца и това трябва да се уважава.

Но защо ли така човека го обвиняват? До колкото разбирам, той има причини заради които не иска дете. Не е някой зъл човек който мрази децата, а се притеснява какво ще стане с това дете и с жена му. Причините, каквито и да са, нямат значение щом той НЕ иска дете... Тя е знаела и не го е взела на сериозно, значи не е постъпила правилно. За мен това е безотговорен егоизъм.

Сигурно когато се роди детето той ще мисли по малко по-различен начин, можеби ще бъде щастлив с това дете... не знам, но въпреки това постъпката на жена му не е честна.

Защо незачитането на чуждите права е толкова популярно?!



Тема .)нови [re: Пo]  
Автор.) (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 14:26



Ясно е като бял ден ,че грешката е техническа
Не ми е никак заядливо днес, що така, като никой път , и затва не го считай като заяждане това , което ще ти кажа:) Още след проверката на постингчето си, видях ,че съм пуснала едно "е" допълнително" и си казах: "Брех, девойката сега, ще се жегне заради невинната ми забележка, и тъй като няма за кво да се хване, баш за пустото му "е" ще се закачи;( И познах, мама му стара, и при това, без да имам кетап за врачка.



Тема Re: ЕЙ... ХОРА ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!!нови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
Автор killall (r00t)
Публикувано26.09.03 14:30



Ей, такива като тебе много ги "обичам".

Какво значение има ЗАЩО не иска деца човека. Важното е че НЕ ИСКА !!! И толкова. Какво толкова чудно има не мога да разбера. Ами НЕ ИСКА човека, НЕ ИСКА, НЕ ИСКА ... и тва е. Щом не иска защо някой трябва да го изнудва по такъв подъл начин ?




Тема Re: ami ako e pedofil?нови [re: The_Guardian]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано26.09.03 14:33



izto4nata religija (arabite) smjata 4e e bkagoslovija da predotvrati6 ne4ija gre6ka... az oba4e ne sam mnogo blagosloven

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Чepнa_koтka]  
АвторStar-Proofed l Am Not (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 17:00



ами да, естествено че съм мислила, но това изобщо не ми прилича на причината, нито един от двамата не е чувствителен на темата, а за деца става дума в разговорите, определено, по-скоро някакво подобно несъгласие, нея съм я чувала веднъж да казва, че ехее като се огледа колко още много неща и предстоят в живота и май им идва вече времето (тя няма 30), а той, казвал ми е с тези думи: 'Извинявай че ще го кажа, ама аз мразя децата....'



Тема Re: psolushai taia purvata koaito tie psiala-ANiнови [re: Edin-Doktor]  
АвторStar-ProofedlAmNot (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 17:08



Защо спря да пишеш какво става?

Съгласи ли се да опиташ да бъдеш баща? Това е твоето дете. Ако хората правеха като теб какво мислиш, че ще стане един ден? Ако твоята майка не ти беше дала живот сега нямаше да има нищо, нямаше да мислиш и да чувстваш и да имаш жена и да се чудиш сега искаш ли си детето или не.

Според мен ти вече си тръгнал по пътя... успех! Щом толкова се притесняваш дали ще бъдеш добър баща, значи наистина ще бъдеш! Запомни от мен, че като се роди детето ти, в момента в който го вземеш на ръце, ти ще бъдеш най-внимателния и нежен баща, и този момент ще те промени.



Тема А с жена си сподели ли ги?нови [re: Edin_Doktor]  
Автор Mишeл (фитилджийка)
Публикувано27.09.03 09:08



Причините поради които не искаш да имаш деца? И поне след като толкова хора се заеха да разискват проблема ти, можеше да споделиш от какво естество са - здравословни, както Клер попита, религиозни, финансови и т.н и т.н

Но повече ме вълнува твоята жена знаеше ли ПРИЧИНИТЕ, освен че е приела тогава твоето нежелание?



Тема Много хуманно - няма що!нови [re: Edin_doktor]  
Автор Mишeл (фитилджийка)
Публикувано27.09.03 09:13



Човекът ти го е казал - да беше по-подробен, или изобщо да не си беше правил усилието да пишеш тук! Лесен си - така ли? С какво толкова внася ужас в жовота ти появата на едно дете? Не можеш да приемеш да се откъсне част от теб? С какво това ще навреди на жена ти - от какво ще я предпазваш? От себе си, от детето ВИ, от обществото, от какво?!
М/у временно вземи мерки за стерилизацията си, щом е толкова опасно да имаш деца! Може без да искаш да навредиш така фатално и на други и после до кога с лесното?



Тема Re: ЕЙ... ХОРА.СВЕТНА МИ...нови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
Автор Mишeл (фитилджийка)
Публикувано27.09.03 09:14



Ако в това просветление има нещо вярно - по-добре докторът да си намери кой да го осинови... Баси!



Тема Re: dobreнови [re: Kapли]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано29.09.03 13:27



ot prochetenoto dotuk razbrah che ima psihichen problem da zhiveesh s deca, a kak togava se vliubi v 15 godishno DETE (kazvam dete, zashtoto izvinqwaj za men 15 godishnite sa si deca, kolkoto i da izglezhdat golemi)

vyzmozhni psihichni problemi:

prebivali sa te kato dete i zatova mrazish decata zashtoto ne si iskal da bydesh ti samiqt dete

ili pyk mnogokratno sa te naranqwali i se strahuvash da ne prichinish dori bez da iskash syshtoto i na deteto si

vse edno koj tochno e problema, shtom e psihicheski qwno e svyrzan s tvoite naraneni detski chuvstva - v takyv sluchaj te razbiram naistina, no edva li tova mozhe da go razbere vseki chovek

mozhe pone da opitash da se spravish sys syzdalata se situaciq, a ako ne uspeesh togava si syberi parcalite i izchezni ili pone potyrsi medicinska pomosht

naistina syzhalqwam che ponqkoga zhivota e tolkova surov




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.