Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ти си тиква,нови [re: Edin_doktor]  
Автор Selski ()
Публикувано21.09.03 05:52



А бе цвръцле, немой ми обижда аркадашлара туе, ти одма на граЦки ли че ми се финчиш? На тебе ти требе една голема гьостерицам келеш с келешите. Добре че момето има акъл у главата и не е так'во гламаво као тебе. Да те у зафърцуненио баровец, на дофтор че ми се плацурка.

Site sme ot nashe selo...


Тема Re: Hora, pomislete malko!нови [re: realistka]  
Автор Selski ()
Публикувано21.09.03 05:53



А стига ма, кът не ги грееш теа ми ти бутанци, оти ми се мешкаш тъдеве?

Site sme ot nashe selo...


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Дeни]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 16:52



Babinata ti!O4evidno ne si jenen (a).
samo mnogo elementaren 4ovek moje da si pomisli, 4e horata se jeniat zaradi decata (v grajdanskoto za svedenie ne ti davat kliu4a za devstvenia poias).

Pi4, mnoge e nepriatna tvoiata. za svedenie, ima semeini hora, koito ne obi4at decata i bez da imat psihi4ni problemi.



Тема prosto.нови [re: Edin_Doktor]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано21.09.03 17:15



znachi se hvashtash i otivash na psihoanalitik i hodish dokato problema ti s decata ne se reshi. ako trqbva 10 godini.

"NE NE nikogq nama da imam deca i tochka". zvychish tochno kato bebe :). horata se promenqt - ako iskat - i ako iskat - shte namerqt nachini da se promenqt - naprimer kato hodqt na psihoanalitik.

TI ne si se zasilil da se promenqsh - nito smqtash che e nujno - taka che problema , i vinata - sa si izcqlo tvoi. mnogo egoistichno...
ti si takyv kakyvto si - po sobstveno jelanie. poneje ne si pojelal da napravish neshto da se promenish.
kato hodish 5 godini na psihoanalitik i donikyde ne stignesh - togava ela mi prikazvai che prosto nqmalo nachin da bydesh bashta.

taka che nqmash opravdanie..
_____________________________
Долу нихилизма!

Редактирано от koroviev на 21.09.03 17:22.



Тема Re: ami ako e pedofil?нови [re: ZlZlTOP]  
Автор jena (sluncheva)
Публикувано21.09.03 18:59



1. chovek ne se rajda pedofil, dragi!!!! tova, ako malko ot psihologia chatkash, triabva da go znaesh mnogo dobre!!!!!
2. vseki, koito ima po-malko bratche ili sestriche revnuva!!! tova sushto e azbuchna istina v psihologiata i s edno inteligentno povedenie ot strana na roditelite, tozi suvsem estestven period ot choveshkia jivot se preodoliava .... bez dramatichni posledstvia!!!!!!!!!!



Тема Re: ami ako e pedofil?нови [re: ZlZlTOP]  
АвторZ. (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 19:02



Kato chetoh,chetoh otgovorite mu i az do toya izvod stignah,za sajalenie....V kraya na kraishtata ,ne iskam da obijdam nikogo,no i tova se sluchva v jivota,pak i kato si pomislite,priyatelkata mu e bila na 15-kakto toy sam kazva-"edno dete"...



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 21:14



ако толкова твърдо не си искал деца да си беше направил вазектомия...

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 21:16



сега пишеш че не настояваш но постинга ти от по-горе не изглежда така.там си написал че си готов на всичко...

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: А защонови [re: Edin_Doktor]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 21:19



но можеш да напишеш публично колко е била лоша жена ти нали?
неравностойно е някак не мислите ли?

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: докторе, докторе... [re: Edin_doktor]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 21:26



ОТ КАКВО...
и ти си ми един ДОКТОР НА НАУКАТА НА НЕДОМЛЪВКИТЕ...
чета ти писанията и се питам как жена ти изобщо се е влюбила в теб.тук си анонимен а се държиш по-свенливо от ученичка на първи гинекологичен преглед.ще дочета темата докрай та дано науча какъв е проблемът ти та не искаш дете.мисля си ОБАЧЕ че ако беше физически или генетически медицински щеше да си го написал досега така че остават само ПСИХИЧЕСКИТЕ проблеми.никой не може да те насили да споделиш но не предизвиквай клубарите излишно с подобни мръвки недомлъвки защото току-виж накрая почнали да те ругаят...

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.