Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 13.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Hora, pomislete malko!нови [re: Edin_Doktor]  
Авторrealistka (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 06:05



Za6to ste tolkova edinodushni i otkazvate da vlezete v polojenieto na choveka??

Ne otricham, che decata sa hubavo neshto i che abortyt vinagi ima posledstviq, no poglednete pak kakvo e pisal Edin_Doktor! Jena mu go e izmamila!!! Toj i se e doveril, a tq go izlygva i postavq pred svyrshen fakt... Tova ne e spravedlivo nito kym myja, nito kym deteto! Za da se syzdade dete v povecheto sluchai e nujno syglasieto i jelanieto i na dvamata roditeli, ne e li taka? Tq e dosta mlada, zashto byrza tolkova? Zashto ne uvajava mnenieto na liubimiq si? Ili prosto gleda na nego kato na chovek, kojto da i dade dete? I zashto trqbva da go pravi po tolkova kofti nachin? Ako tolkova iska dete, e mojelo da opita s poveche razgovori i t.n.

Tia go e izmamila i to po dosta kofti nachin!



Тема ti normalna li si?нови [re: realistka]  
АвторBasi (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 06:36



bila go izmamila??? sigurno go obicha jena mu strashno mnogo i zatova iska dete ot nego...
Az lichno sam otkazala dve predlojenia za jenitba, zastoto mujete molia vi se ne iskaha deca, basi ! No ne sam gi obichala da si priznaia i mi beshe lesno
Podobni muje zaslujavat da sa sami



Тема psolushai taia purvata koaito tie psiala-ANiнови [re: Edin_Doktor]  
Автор Spiro-pirona (Кьрьк)
Публикувано19.09.03 07:34



tia tie akzal sichko.dano da se opravish

navedi glava zashtoto prelitat nisko s kol'loto


Тема Re: psolushai taia purvata koaito tie psiala-ANiнови [re: Spiro-pirona]  
АвторSajalenie (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 07:48



Maja si ima svoite dovodi za da neiska da ima deca i nebiva da go vinim bez da znaem zashto kak i t.n. Vse edno da vi dadat da iadete sirene bez da go obichate ei taka nasila.
A jenata nebiva da postapva taka gadno i neobmisleno misleiki si che pred svarshen fakt toi niama nachin da ne otstapi. Mnogo glypavo i naivno mislene ima tazi Jena.
Vseki chovek sledva cel v jivota si, ako na Jenata e da ima deca to ima drygi nachini i sredstva da poiska i ot edin maj tova.
Pri men sityaciata e podobna, no maja mi ne che neiska ami toi prosto nemoje da ima deca. Az biax na 19 kogato se omajix za nego i razbrax tova godina sled tova i samo kogato kazax ama az iskam da imam deca, toi otgovori... imai si no bez men.
Tai kato obicham tozi maj az ne go ostavix i nexyknax da pravia deca.
Sega sam na 29 godini. Tezi 10 godini po kasno po malko po malko az yspiax da ybedia sapryga si che triabva da imame deca. Toi veche e saglasen i sledvashtata godina shte predpriememe procedyri az da imam dete.
Imala sam mnogo vazmojnosti da si bapravia bebe bez toi da znae i sled tova da otida i da kaja" az sam bremenna" i nemislia da se razvejdam s teb shtoto te obicham. Tova e tolkova ynizitelno za edin chovek.
PO sashtata logika niakoia jena da doide pri men i da mi kaje az imam dete ot maja ti.

Sajaliavam tazi Jena, ot neia niama da izleze nikakva maika i neznaia na kakvo shte vazpitava tova dete.........



Тема toi taka 5 godini miant liнови [re: Sajalenie]  
Автор Spiro-pirona (Кьрьк)
Публикувано19.09.03 08:49



muja pada pod robstvopojelavam ti da imash dete i to da e mnogo zdravo i hubavo,i da e hitro akto don_pabloa choveka go sotavi,toi znae ani-dobre akks ediat neshtata,i kakvo triabva da napravi,imal e nujda da spodeli NE OT SUVET,dosatuchno e goliampzodraviavam ta sus elvis-can't help falling in love.bravo ti naistina go obciahsh tvoia a onaia e EGOISTICHNA KUCHKA KAOITO ASZ BIH RAAZKARAL AN SEKUNDATA

navedi glava zashtoto prelitat nisko s kol'loto


Тема Re: psolushai taia purvata koaito tie psiala-ANi [re: Sajalenie]  
Авторcopadevino (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:00



И защо, моля ви се от нея да не излезе никаква майка? Значи излиза, че ти си по-добра майка, само защото след цели 10 години умуване сте решили да имате деца. Ти не познаваш тази жена и не можеш да твърдиш каква майка ще излезе от нея. А и въпроса на доктора беше какво да прави в създалата се ситуация а не искане на мнение за това каква майка ще бъде жена му!



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME... [re: бyбeнцeтo]  
АвторEdin_Doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:10



Ne iskam da se obishdame draga.
Taka 4e niama da ti otgoworia taka, kakto zaslushawash



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME... [re: Aни]  
АвторEdin_Doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:17



Za aborta az samo i predloshih.
Isobsto ne nastoiawam, nali wi kasah.
Ako triabwa ste se rasweda s neia i towa e.
Po skoro bih shiwial sam zial shiwot, no s dete NIKOGA.



Тема Re: А защо [re: Kapли]  
АвторEdin_Doktor (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:19



Imam mnogo seriosni pri4ini, koito ne moga da spodelia tuk.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME... [re: Edin_Doktor]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано19.09.03 12:19



наистина сериозно питам ЗАЩО не искаш деца. Не те съдя или нещо подобно, просто се опитвам да разбера защо си решил така.....?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.