Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 13.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Star-ProofedlAmNot]  
Автор Чepнa_koтka (рошава)
Публикувано25.09.03 16:49



А може да не могат да имат,за това замисли ли се ?



Тема Re: ЕЙ... ХОРА ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!!нови [re: VALSHEBNlK]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано25.09.03 16:52



що бе? него майка не го е раждала
На някои хора това им е чувството за хумор. Съжалявай ги, не си пили нервите;)

Aledar~


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
Автор Чepнa_koтka (рошава)
Публикувано25.09.03 16:59



АБЕ а дали не е педофил и го е страх за собственото му дете,да не му посегне случайно?



Тема Re: в контекстанови [re: ми нe .(]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 21:19



Аха.
Пък аз си мислех, че иде от "ordinary".
За всеки случай пък се консултирах с речника на чуждите думи, където, разбира се, го намерих като "ординАрен". Е, срещала се и друга форма - я, изненада - "ординЕрен".
Но напук на многообразието, ексцентризма, транскрибциите разни и т.н. "ордИЕнерен" не видях.



Тема !!!нови [re: Maлвинa]  
Авторjena (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 01:21



inateresno, i moje bi verno :)



Тема Re:kakvo tolkova strashnoнови [re: Edin_Doktor]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 01:48



moze da stane ako sqzitelstvash sqs sobstvenoto si dete,za kakvi strashni posledizi govorish! prochetox nqkoi temi,ne stava vqpros za opasnost ot nasledstveni uvrezdaniq ili nesto podobno.Kqde e togava problema,nesto nepriqtno si prezivql kato malqk,svqrzano s deza li?????



Тема Re: Докторе. не за помощ, а за бой...нови [re: Eva]  
Автордa... (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 09:46



Точно така е. Не мога да разбера защо някой "трябва" да е на седмото небе защото жена му е забременяла без негово желание. Всеки има право на избор относно това дали да има деца и това трябва да се уважава.

Но защо ли така човека го обвиняват? До колкото разбирам, той има причини заради които не иска дете. Не е някой зъл човек който мрази децата, а се притеснява какво ще стане с това дете и с жена му. Причините, каквито и да са, нямат значение щом той НЕ иска дете... Тя е знаела и не го е взела на сериозно, значи не е постъпила правилно. За мен това е безотговорен егоизъм.

Сигурно когато се роди детето той ще мисли по малко по-различен начин, можеби ще бъде щастлив с това дете... не знам, но въпреки това постъпката на жена му не е честна.

Защо незачитането на чуждите права е толкова популярно?!



Тема .)нови [re: Пo]  
Автор.) (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 14:26



Ясно е като бял ден ,че грешката е техническа
Не ми е никак заядливо днес, що така, като никой път , и затва не го считай като заяждане това , което ще ти кажа:) Още след проверката на постингчето си, видях ,че съм пуснала едно "е" допълнително" и си казах: "Брех, девойката сега, ще се жегне заради невинната ми забележка, и тъй като няма за кво да се хване, баш за пустото му "е" ще се закачи;( И познах, мама му стара, и при това, без да имам кетап за врачка.



Тема Re: ЕЙ... ХОРА ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!!нови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
Автор killall (r00t)
Публикувано26.09.03 14:30



Ей, такива като тебе много ги "обичам".

Какво значение има ЗАЩО не иска деца човека. Важното е че НЕ ИСКА !!! И толкова. Какво толкова чудно има не мога да разбера. Ами НЕ ИСКА човека, НЕ ИСКА, НЕ ИСКА ... и тва е. Щом не иска защо някой трябва да го изнудва по такъв подъл начин ?




Тема Re: ami ako e pedofil?нови [re: The_Guardian]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано26.09.03 14:33



izto4nata religija (arabite) smjata 4e e bkagoslovija da predotvrati6 ne4ija gre6ka... az oba4e ne sam mnogo blagosloven

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.