Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 13.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Докторе. не за помощ, а за бой...нови [re: Бopиc]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 06:26



Пич, ако имаше деца, поне малко щеше да ти е ясно, че това не е въпрос на изхитряване, а на взаимно желание. Ако го няма- пиши я умряла работа. Останалото е лицемерие.
Апропо, и двете страни са се надцаквали, като за бой повече е бъдещата майка. Потърпевшия от цялата дандания са съжаление, ще е детето, което е в ролята на каишка за задържане на таткото и ще служи за начесване на нечие его.
Ей на това му викам безотговорност.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор edna_mama ()
Публикувано25.09.03 01:00



Наистина проблемът ти е голям Единственото, което мога да кажа със сигурност е, че просто няма начин да се "отървеш безболезнено от хлапето". Аз имам 2 деца, живот и здраве искам и трето и децата са най-важното в моят живот, НО.... и в живота на съпругът ми. Смятам, че никой няма право да налага на партньора си (било то съпруг или съпруга) нещо толкова важно - да има или да няма деца! Лично аз не мога да разбера нежеланието да имаш деца, но и никога не бих се омъжила за човек с позиция като твоята. Любовта си е любов, но децата са нещо основно в семейството и тук задължително трябва да има съгласие. В тази връзка категорично не одобрявам постъпката на съпругата ти. Ако още тогава си е мислела, че "ще ти дойде акъла в главата" би трябвало да изчака този момент. А ако тогава е мислела, че може и без деца, а впоследствие е разбрала, че не може, тя би трябвало да знае, че при така създадената ситуация може да се разделите и да е готова на това. Във всеки случай, ако ти не пожелаеш и не приемеш детето с вашият брак е свършено.



Тема Re: ЕЙ... ХОРА ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!!нови [re: БOГ]  
Автор edna_mama ()
Публикувано25.09.03 01:19



А ти как може да си такъв простак? Децата не са паразити и жените не са за разплод - нали си БОГ, би трябвало поне това да знаеш



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор Maлвинa (синекоска)
Публикувано25.09.03 10:52



някой пак явно пише дипломна работа:"колко лесно се манипулира общественото мнение".



Тема Re: Виж сеганови [re: Edin_doktor]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано25.09.03 11:27



Четох много търпеливо до тук - и ще дочета всичко защото ме заинтригува темата - но просто искам и аз да ти кажа две думи.
Имаше тук много теми за абортите и винаги съм твърдяла че съм категорично против абортите /освен по здравословни причини/ но от друга страна смятам че човек трябва да зачева децата си с любов и те да се раждат желани и обичани. Тук определено според мен жена ти е избързала и не е постъпила коректно спрямо теб, каквито и да се били подбудите и така не се постъпва според мен. Но станалото станало както казват хората. Все пак - ти си интелигентен човек - ако наистина си лекар ти трябва да си хуманна личност - помисли и за другия аспект на нещата. Да дариш живот е велико преживяване - повярвай ми - със зъби и нокти съм се борила за да родя и двете си деца /имах проблеми / - но не съжалявам - велико нещо са децата.
Не ти чета лекция, не те и агитирам - но ако си мислиш че ще ти пречат на кариерата - то грешиш, ако си добър в професията си - няма да страдаш от липса на средства за да издържаш жена и дете. Не знам не искаш да споделиш проблема си - но според мен той е на псехечна основа - явно си много наранен в детството си - каквато и да е причината - повярвай ми има начин да се реши. Ти очевидно лекуваш телата на хората - е знаеш че пък някои твои колеги лекуват душите им. Опитай - направи едно усилие поне, може пък и да си струва щом казваш че обичаш тази жена - направи и ти едно усилилие да запазите връзката си!!! Повярвай ми не се намира лесно човек с който да споделиш живота си - помисли дали си струва с лека ръка да хвърлиш назад всичко. Ако искаш дори не ми отговаряй не държа - но просто не бъди толкова котегоричен - доста млад си за да взимаш такива генерални решения за живота си - още повече пък когато касаят още поне два живота.
Ако успея да ти помогна ще съм щастлива



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано25.09.03 15:10



вземи си една бабка на 52 и си я пецкай.........гаранция че нема да иска дете........и няма да бъдеш излъган........просто като фасул........

незабележим


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_doktor]  
Авторvalshebnik (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 15:46



pi4,neproumivam kakuv problem moje da imash s decata(osven nai lososhoto pedofiliata)no v slu4ai 4e ne e tia (pedofiliata) bih ti prelojil da iz4akash da se rodi beb4eto i da pojiveesh s tiah 3-4 meseca i togava reshi dali da gi napusnesh....OT li4nia si opit moga dfa ti kaja 4e deteto e valshebstvo koeto nemojej da osuaznaesh predi da go imash..kolkoto i da ti obiasniavat kolko e gotino da imash dete ste razbersh nai dobre kogato ti go imash i po4uvstvash.
NEDEI DA BURZASH POJIVEI S TIAH I TOGAVA RESHI


P.S.svaliam shapka na momi4etata ot tozi klub koito uspiavat da podurjat dobria ton po tazi tema



Тема Re: ЕЙ... ХОРА ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!!нови [re: edna_mama]  
АвторБOГ (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 15:51



О-оо простосмъртна,
Ти пак се опитваш да се бъркаш в делата божий!
Твоята функция е да се плодиш!
А плодът в утробата ти расте като те изсмуква теб - това е паразит!
Разбирам,че това което "знаеш" ти,е нищо с това което знам аз! - и така ще бъде!



Тема Re: ЕЙ... ХОРА ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!!нови [re: БOГ]  
АвторVALSHEBNlK (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 15:57



AMAN OT KOMPLEKSARI



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Автор Чepнa_koтka (рошава)
Публикувано25.09.03 16:39



Абе глупако чудя ти се защо изобщо си се женил,като не искаш деца,жена ти е права да те лъже,от къде на къде ще и забраняваш да иска деца.Сега ще направи аборт за да ти угоди,а после когато ти се сетиш че искаш ВЕЧЕ деца,тя може и да не може да забременее вече,и тогава ти ще я зарежеш и ще си намериш някоя която може да има,а жена ти ще бъде духовно и физически съсипана.Остави я да роди,после ще го обичаш повече от нея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.