Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 13.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_Doktor]  
Авторceйлъp (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 14:30



Ти си тъпо копеле, егоист, който говори за любов към жена си и в същото време иска да и отнеме най - съвършеното доказателство за любов - детето. Начукай си го!



Тема Re: ЕЙ... ХОРА ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!!нови [re: БOГ]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано23.09.03 14:44



знаеш ли... ника който си използвал е малко високопарен но явно си си направил труда да прочетеш по-голямата част от темата.аз я изчетох цялата.съгласен съм че съм мъничко остър с ДОКТОРЧЕТО и че постингите ми са недообмислени но ме хванаха бесните като зачетох темата и не можах никъде да намеря отговор на ГЕНЕРАЛНИЯ ПРОБЛЕМ защо не желае деца и ме вбеси факта че иска да ни плаче на рамото без да ни каже защо трябва да го съжаляваме.не зная какво иска този човек защото от една страна се жалва от проблема и иска съвет а от друга страна се бори много здраво срещу масовото мнение.по-скоро си мисля че иска да си намери оправдание за това как е решил да постъпи но каквото и да пишем ние тук... ако ще да се насерем пред компютрите... той ще си постъпи както е решил и толкоз.но на моменти се питам как подобни теми понякога могат да разбунят духовете и да предизвикат всеобща дискусия (имаше една с тема "помощ... малък ми е" преди две години която беше събрала над 2000 посетители и над 180 отговора когато на мен ми писна от тая глупост).
пп.това беше защото си цитирал и мен.

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Aurora]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 14:51



Не се ли пишеше "ординАрни"?



Тема Re: ami ako e pedofil?нови [re: The_Guardian]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано23.09.03 14:54



не зная въпросният ник гардиан дали не е по-стар от темата.не е ли пределно явно защо изредих три думички за защитник.прегледай темата и виж че ВСИЧКИ КОИТО СА ЗАЩИТАВАЛИ ДОКТОРА СА АНОНИМНИ!
въпроса е дали той не се защитава сам с "ЧУЖДИ ГЛАСОВЕ" ПО ТОЗИ НАЧИН?
пп.ако наистина се чувстваш обиден на тема ник готов съм да решим проблема на по бира някой ден.

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: Я чакай малконови [re: cлънчorлeдka]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано23.09.03 14:58



абе то е явно че и двамата са ЕБАЛНИЦИ ама ние сме си виновни че им спретнахме такава хубава и тлъста тема

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: ceйлъp]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано23.09.03 15:03



евала ПОПАЙ

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Re: ami ako e pedofil?нови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
Автор The_Guardian (редактор)
Публикувано23.09.03 15:14



ти пък обиден :)) чак такъв комплексар не съм бре :) в интерес на истината за първи път прочетох нещо в клуба и ми направи впечатление и ако не беше бележката може би нямаше и да чета повече :))
иначе по темата не ми се пише, щото има какво да се каже и по двете тези, но тук явко крайностите са на мода или просто хората които пишат обичат да дават "съвети"...
друг е въпроса дали някой страда от липса на внимание и го търси тук...

п.п. за бира съм готов и без да има проблеми

...най-сложното нещо на света е
да видиш, че някой греши и да не го поправиш...


Тема в контекстанови [re: Пo]  
Авторми нe .( (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 17:18



си е баш "ордиенерни". Щото трябва да се има предвид като: ежедневни, обикновени- побългарена чуждица, един вид, за благозвучие



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: jena]  
Автор Aurora (Schumi`s girl)
Публикувано23.09.03 18:10



мислех, че става ясно, че хората запазили позицията на разума се изключват и не е нужно да се сочим с пръст...

тъпотата е сериозността


Тема Докторе. не за помощ, а за бой...нови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
Автор Бopиc (любопитко)
Публикувано24.09.03 01:20



с пръчки по гол гъз си ти. Как може така да ни излагаш пола, бре човек? Ти трябва да си на седмото небе, а не да ни хленчиш тука, затова че жена ти не само че още не те е зарязала след толкова много чакане, ами и се изхитрила да забременее с дете от теб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.