Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 13.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ami ako e pedofil?нови [re: ZlZlTOP]  
Автор CИBИPЪC _CHEЙП (хладен)
Публикувано21.09.03 22:24



следващия път като влезеш изпобзвай друг ник.например DEFENDER... PROTEKTOR... GARDIAN... или нещо друго от тоя сой...

ГАДЕН... А МОГА ДА БЪДА ОЩЕ ПО-ГАДЕН.


Тема Я чакай малконови [re: koroviev]  
Авторcлънчorлeдka (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 22:58



От къде на къде пък някой друг ще ми/му казва дали да иска деца и кога да иска деца. Може и никога да не поиска - има такива хора, харесват този начин на живот и точка. А може и след 5 години да си промени мнението, но след 5.

Аз имам дете, искала съм го, дошло е "планирано" и т.н., и трябва да ти кажа че детето ПРОМЕНЯ живота ти коренно. Не означава че го прави по-лош, но както ти дава, така и ти взема. Докато нямаш дете, каквото и да си разсъждаваш по тези въпроси, не знаеш какво е. И ако преди да го имаш това дете, не си готов поне психически за него...лошо и за теб и за детето.

Така че мадамата е постъпила много инфантилно - въобще не си дава сметка че дори той да се съгласи сега под натиска на обстоятелствата, тези същите обстоятелства след няколко години има голяма вероятност да разрушат семейството(и тогава трима души на чело с въпросното дете, ще бъдат нещастни, а не един...).
Отделно, че това е абсолютно незачитане на правото на избор на партньора - децата се правят от двама, а не щото "абе на мен мноо ми се искаше". Най-малкото, дори да са разведени, той пак ще има отговорности за това дете. Ами ако просто не желае да има такива отговорности? Да го пратим на психоаналитик, щото не разсъждава като теб и мен ли?! За такава "лъжа", аз меко казано бих се разсърдила.... И да, във всяко семейство се правят компромиси в името на любовта, но в определени граници - не за сметка на съдбовни жертви от страна на единия или другия - просто щото големите жертви рано или късно ще заработят срещу въпросната любов... И ако двамата имат разминаване по такъв съдбовен въпрос....сорри....решението не е в лъжите и изнудването със самоубийство - грозна работа.

Моето мнение на майка и съпруга е, че мадамата е доста кофти човек.



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_doktor]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 10:57



Педофил по рождение или що?!



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Edin_doktor]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 11:02



Е, па любящата ти съпруга не е ли запозната с онзи твой непреодолим и... хм, доста странен, по моему, прихически проблем? Със Страшната Тайна?



Тема Re: POMOST. SHENA MI ME...нови [re: Kapли]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 11:05



Но със сигурност, уважаема Карли, той не е психически изправен. Разбирам някой да не иска деца - има ги такивата стерилни тъпаци, ама чак пък в истерия да изпадаш!
Даже като се замисли човек, той щом от дете вика, че страдал от мистериозния проблем, не ще и на училище да е ходил и прочие.
Удивителен човек, удивителен...



Тема Re: ЕЙ... ХОРА.СВЕТНА МИ...нови [re: CИBИPЪC _CHEЙП]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 11:09



Е, нали разправя, че от дете го имал, проблема.



Тема ЕЙ... ХОРА ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!!нови [re: Пo]  
АвторБOГ (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 11:44



Чета,чета и не мога да повярвам колко са ограничени и с промити мозъци някой хора!!!
Те са "научени","дресирани" като една първосигнална тълпа, свикнали някой да им казва какво е "нормално" и ненормално в този живот! - ЖАЛКО Е!

И защото знам ,че ще последва вой,ще цитирам някои мисли и изречиния с кратък коментар,без да имам самочуствието,че съм прав 100%!

"Слушай, докторе, не знам какви са причините, поради които не искаш да имаш дете, но обещай на този форум, че когато ТО се роди и поотрасне и протегне към теб ръчички и те нарече "тати", ще ни пишеш как си се почувствал и все още ли не го искаш...
Аз лично се хващам на бас, за бутилка уиски например, че не само ще го обикнеш, ами и още едно ще си пожелаеш"

Аз, по твоята логика - бих се хванал на бас,че докато дойде момента да го чуе това "тати",той ще е толкова изнервен,че по скоро ще и бие шута на неговата от колкото да си пожелава още!

А този постинг е "върха на женската глупост"!

"Знаеш ли, останах със зяпнала уста, когато прочетох постингът ти. Не знам защо не искаш да имаш деца, а и виждам, че и да искам няма как да разбера, защото ти не искаш да споделиш, но първо ще ти кажа, че имаш ДОСТАТЪЧНО време, докато бебето се роди да свикнеш с мисълта, че ще ставаш баща, съответно, че в дома ти ще расте дете. Не бива с лека ръка да зачеркнеш тази жена (която твърдиш, че обичаш) и това дете (което пък твърдиш, че не искаш) само заради някакви странни твои виждания за живота. Знаеш ли колко жени влизат в този форум, които отчаяно се борят да имат деца и въпреки голямото желание не успяват?! Аз съм една такава бореща се жена и мога да те уверя, че само човек, който отчаяно се бори да има дете може да оцени какво ВЕЛИЧЕСТВЕНО нещо е СЪТВОРЯВАНЕТО НА НОВ ЧОВЕШКИ ЖИВОТ!!!
Бъди сигурен, че жена ти за нищо на света няма да се откаже от това дете щом си го е извоювала чрез лъжа и наистина се замисли дали не постъпваш ГЛУПАВО като се дърпаш насила от това НЕПОВТОРИМО и УНИКАЛНО събитие в човешкия живот. Замислял ли си се как ще чувстваш след години, когато ценностите в живота ти ще се променят? Смяташ ли, че ще откриеш жена за цял живот, която също като теб няма да иска деца?
По постингите ти съдя, че не си тъп и лекомислен човек, но наистина не мога да си обясня това твое желание... Адски любопитно ми е да разбера причината поради която един нормален човек няма да иска детето си, когато то ВЕЧЕ Е НА ПЪТ?"

Толкова си тъпа,че те оставям "със зяпнала уста" - ти не си нормална!


"Ако обаче, въпреки всичко, установиш, че искаш да живееш като нормален съпруг и баща, в нормално семейство, трябва да направиш опит да се промениш. Любящата съпруга и детето, което чака е уникалният ти шанс за това. Намери сили в себе си и се заеми със задачата. Ако проблемът ти наистина е психичен и ако смяташ, че е толкова сериозен, поговори с професионалист. Дори и в България (апропо в Б-я ли си?) има такива. Ще ти предложат варианти на лечение и всичко оттук нататък ще е в твои ръце - огромното ти желание за превъзмогване на страха и помощта на съпругата ти ще са решаващи. Поговори сериозно с нея и й дай право на избор. Ако реши да е до теб, ДЕЙСТВАЙ!"

Какво значи това "нормален съпруг и баща, в нормално семейство"? - ти ли го определеш кое е нормално?
Какво (според промития ти мозък) означава "уникалният ти шанс"!!? - за кое?
Това,че пича не иска деца,ти го изкара луд,болен, и на всичкото отгоре,го "съветваш" да ходи на някакво лечение!??
Но в същото време този "луд" трябва да "Поговори сериозно с нея"? И той да и даде "право на избор"!?

Още една "нормална" - "ako naistina obichas tazi jena, shte jelaesh i dete ot neia , sled kato ste semeiistvo... tova e tolkova estestveno...

Значи,ако не обича, няма да желае дете?
Уникално прост народ!!!

"Горкото момиче..да се влюби в такъв перко..
Децата са най-истинското нещо,всяка жена основно за това се жени"

Децата са паразити!!!
А,че вие ставате само за разплод... го знам!

И за да бъда честен,ето и изцепката на един с пишка...
"АКО ЕДИН МЪЖ ОБИЧА ЕДНА ЖЕНА ИЗОБЩО НЕ ПОСТАВЯ ПОД ВЪПРОС ДАЛИ ЩЕ ОБИЧА И ДЕЦАТА И А АКО НЕ ГИ ОБИЧА ТОВА МАЙ НЕ Е МЪЖ."

ГЕНИАЛНООООООООООО!!!!
Пожелавам ти твоята да се плоди всяка година, и нито едно от тях да не е твое!!!
Глупак.....


Има и още много други глупости които не смятам за нужно да цитирам - те са в същия дух на изказвания..


Единственото (имащо връзка с здравия разум мнение) e на "cлънчorлeдka"

От къде на къде пък някой друг ще ми/му казва дали да иска деца и кога да иска деца. Може и никога да не поиска - има такива хора, харесват този начин на живот и точка. А може и след 5 години да си промени мнението, но след 5.

Аз имам дете, искала съм го, дошло е "планирано" и т.н., и трябва да ти кажа че детето ПРОМЕНЯ живота ти коренно. Не означава че го прави по-лош, но както ти дава, така и ти взема. Докато нямаш дете, каквото и да си разсъждаваш по тези въпроси, не знаеш какво е. И ако преди да го имаш това дете, не си готов поне психически за него...лошо и за теб и за детето.

Така че мадамата е постъпила много инфантилно - въобще не си дава сметка че дори той да се съгласи сега под натиска на обстоятелствата, тези същите обстоятелства след няколко години има голяма вероятност да разрушат семейството(и тогава трима души на чело с въпросното дете, ще бъдат нещастни, а не един...).
Отделно, че това е абсолютно незачитане на правото на избор на партньора - децата се правят от двама, а не щото "абе на мен мноо ми се искаше". Най-малкото, дори да са разведени, той пак ще има отговорности за това дете. Ами ако просто не желае да има такива отговорности? Да го пратим на психоаналитик, щото не разсъждава като теб и мен ли?! За такава "лъжа", аз меко казано бих се разсърдила.... И да, във всяко семейство се правят компромиси в името на любовта, но в определени граници - не за сметка на съдбовни жертви от страна на единия или другия - просто щото големите жертви рано или късно ще заработят срещу въпросната любов... И ако двамата имат разминаване по такъв съдбовен въпрос....сорри....решението не е в лъжите и изнудването със самоубийство - грозна работа.
Моето мнение на майка и съпруга е, че мадамата е доста кофти човек.



Колко е трудно да "откриеш" нормален човек!!!
Мога да добавя към горното само още един съвет към Edin_doktor
На МОМЕНТА си събирай багажа (или нейния според обстоятелствата) и я оства да си троши тъпата, шибана, проста глава!
Бягай мой човек,защото ТИ и твоя живот са по важни от животинските инстинкти на която и да било жена! - (и в частност,паразита който тя ще ти "подари" и ще ти ЕБЕ МАЙКАТА!!!)
СПАСЯВАЙ СЕ!
Успех!









Тема Re: ЕЙ... ХОРА ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!!нови [re: БOГ]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 12:48



Оу, скандално!
Бедната ми еснафска душа потрепера пред величието на тез революционни истини за живота, гореизложените.
Не знам кой до каква степен се е замислял, но по моему всякаквата человеческа логика отстъпва пред инстинкта ( в случая за продължение на рода), вдъхновен от... знам ли от какво, но нещо Свише ще да е.
И горко на оня, който се опълчи срещу природата си.



Тема Re: Hora, pomislete malko!нови [re: realistka]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 12:57



Очевидно е и че любимият не уважава кой знае колко мнението и.



Тема Re: toi taka 5 godini miant li [re: Edin_doktor]  
АвторПo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 13:05



Е, като ти е толкова сложно психическото състояние пък, тя как тъй не разбира?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.