Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 29.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Моята болканови  
АвторПaparpaфчe (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 16:02



Здравейте!Сигурно ще ви отегча,но днес се чувствам изключително кофти и искам просто да си споделя мъката.От днес отново съм сама...Моят съпруг,един изключителен и прекрасен човек,когото много обичам и уважавам,отново ме остави сама.Не ме е изоставил,просто такава му е работата,че през по-голямата част от годината не е в България.Не че се случва за пръв път,но аз така и не можах да свикна с тези раздели.Сега се чувствам все едно част от мен липсва.И така ще се чувствам още доста дълго време.У дома е празно,самотно и тихо.Няма го моето чудесно момче с милата усмивка и нежния поглед!!!И сърцето ми се къса от обич и тъга...Не че това помага,но просто не мога да се чувствам по друг начин...



Тема Re: Моята болканови [re: Пaparpaфчe]  
Авторmoonly (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 16:15



Само мога да предполагам как се чувстваш.Аз доста често се чувствам самотна,макар и с хора около мен.С това май свикване няма.Моята рецепта,когато се чуствам така е.....пускам си диск на Бари Уайт,чаша червено вино,синьо сирене....някакъв хубав стар филм като "Дух" с Патрик Суейзи.....гореща вана с благовонни масла и свещи.....а след всичко това един здрав сън....после се захващам с работа,за да се чувствам ангажирана.....спорта също много ми помага,изморява ме,а и знам че ще изглеждам по-добре с негова помощ.....ако всичко това не ти допада,обади се на приятел,сподели и дано да се разсееш.Да чувстваш липсата на близък човек е побъркващо,но мисли за момента,в който отново ще бъдете заедно.Тогава си истински щастлива,нали?!



Тема Re: Моята болканови [re: Пaparpaфчe]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано09.09.03 16:39



всички мъже са свине..........неразбираема е за нормално разбиращ човек такава мъка зарад едното свинско отсъствие..........

незабележим


Тема Re: Моята болканови [re: moonly]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано09.09.03 16:41



това, което изброяваш - всичкото ми е много любимо,
но ако съм сама и го направя ще ми стане по-самотно.
При мен понякога помага слушане на Елтън Джон





Тема Re: Моята болканови [re: moonly]  
АвторПaparpaфчe (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 16:45



Благодаря ти за насърчението!И при мен твоята рецепта действа безотказно,а и приятелите не ме изоставят.Но днес не съм способна на нищо,освен да рева.Изчистих целия апартамент до блясък и в момента,в който свърших пак ми текнаха сълзите.
И за моментите на завръщането си права.Не бих ги заменила с нищо,защото това са най-щастливите мигове от моя живот!



Тема Re: Моята болканови [re: silent]  
АвторПaparpaфчe (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 16:47



Е,моят тогава е едно приятно изключение!



Тема Re: Моята болканови [re: Пaparpaфчe]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано09.09.03 16:54



бе кой го знае кви свинщини вършее из странско.........

незабележим


Тема Re: Моята болканови [re: silent]  
Авторcopadevino (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 16:58



Еее, няма да говориш така на момичето. Това, че ти само на такива си попадала, не значи, че всички са такива...



Тема Re: Моята болканови [re: Пaparpaфчe]  
Авторmoonly (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 17:06



Защо не отидеш на кино.Всички отзиви за "Лоши момчета"2 са,че е страшна комедия.Много ми се гледа и сигурно утре ще отида.Облечи си нещо удобно,вземи си голям пакет пуканки и се посмей.Аз много обичам сама да ходя на кино,а и смехът е най-добрата терапия.



Тема Re: Моята болка [re: Пaparpaфчe]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 17:27



абе чак такава болезнена зависимост от един човек не е хубава...
чак пък истински рев и сълзи, при положение, че нито те е напуснал, нито е болен, нито се разделяте за сефте? пък и не си напълно сама, щом цитираш приятели...
бих те посъветвала да се опиташ да станеш малко по-независима психически и емоционално.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.