Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 20.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Микрони - ти си от момичетата,нови [re: mikroni]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано02.09.03 14:04



които знаят какво искат (толкова сте малко под слънцето) - и затова знаеш как да си го получиш. И се хващам на бас, че винаги си получаваш желаното от теб.



Тема Re: Микрони - ти си от момичетата,нови [re: Stefan]  
Автор mikroni ()
Публикувано02.09.03 15:33



хубаво звучи, но знам случаи в които не съм получавала каквото искам -))))
кофти
а и в последно време желанията ми завзеха такива размери, че изпитвам трудност да ги изпълня, за да задоволя егото си

все се каня да те питам нещо: като си толко нормален и разумен над средното ниво, как успяваш винаги да се забъркаш в някой скандал из клубовете?! (може да ми отговориш с бележка, или тук, или да ме пратиш по дяволите)

Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. /Мърфи/


Тема Re: kakvo ocakvate DA VI SE SLUCIнови [re: mikroni]  
Автор 3apaлия (творец)
Публикувано02.09.03 15:54



Присъединявам се към теб - едва ли мога да имам някакви константни желания за живота... Във всеки един момент може да се случи нещо хубаво, което не съм го очаквал, както и да не стане това, за което съм си мечтал... ;)

Имам си някакви краткосрочни и средносрочни планове, пък дали ще станат - ще видим! Хубаво е човек да има цели и приоритети - влагат смисъл в живота му...



Заралия

Turn the beat around! Love to hear her passion... Turn it upside down! Love to feel her passion....


Тема Re: kakvo ocakvate DA VI SE SLUCIнови [re: 3apaлия]  
Автор mikroni ()
Публикувано02.09.03 16:08



мда, иначе се луташ безцелно - минаваш през живота като в мъгла....

колкото повече цели, толкоз по-забавно. може да ти е трудно, но със сигурност няма да умреш от скука.

но аз имах предвид един малко по-различен аспект на същото нещо, а имено: аз наистина искам всичко! .... въобще не искам да "чакам да ми се случи нещо хубаво", по-добре да си направя труда да го реализирам. привърженик съм на максимата: квот си го направиш - такова

Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. /Мърфи/


Тема Re: Моят живот си е само мой живот!нови [re: Stefan]  
Авторas (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 17:31



i bez mag moga





Тема Защо да те пращам по дяволите?нови [re: mikroni]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано02.09.03 18:02



Не се смятам за много умен.

Просто не ме разбират хората - вече съм си го приел и свикнах с тази мисъл. А като не разбират нещо и веднага заемат защитна позиция - като кучето, което лае, защото се чувства застрашено от непознатия. (Изглежда с годините съм култивирал малко по-особени структури на мисленето си - доста различни от тези на average българин.)

Д-р Лектър във филма "Ханибал" казваше на Кларис Старлинг: They hate you and they despise you because they don't understand you! (цитирам по памет). Мнозина, които четат по клубовете и са лоялни към мен ми го казват най-вече в ICQ. Така че не ми пука за скандалите. И тези които ми ги спретват тези скандали - те не се замислят, ако бях толкова лош и зъл и ненормален и прочее гадости, които пишат за мен - как аджеба е станало така, че съм доживял до 40 години, имам две големи деца и сериозна жена със стабилен брак - и въобще как съм оцелял. А повечето те - които са толкова свестни - са с по един развод или вече на втори брак и не могат да изкарат дори до 5 години заедно с един и същ човек...

Е, това е от мен. Не бих се отпуснал пред друг, но ти наистина ми стана с нещо симпатична (само не го приемай лично, че пак тия същите ще ме обвинят, че се свалям по клубовете)!



Тема Е, аз съм гнуслив и не бих могълнови [re: as]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано02.09.03 18:07



да оправя някоя кучка така - пък и тя няма как да ме възбуди...

Тъй че - все пак без жена не мога!



Тема Re: Е, аз съм гнуслив и не бих могълнови [re: Stefan]  
Авторas pak (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 18:12



i as no poniakoga me e iad kogato magete se otnasiat kato kukli[image][/image]





Тема Re: kakvo ocakvate DA VI SE SLUCIнови [re: mikroni]  
Автор 3apaлия (творец)
Публикувано02.09.03 22:56



То и аз така като тебе - но в някои от случаите, когато се опитвам да насиля нещата, нищо не става, друг път - без да очаквам - стават други неща... ;) Но активната позиция определено е по-добра от пасивната във всяко отношение! ;)



Заралия

Turn the beat around! Love to hear her passion... Turn it upside down! Love to feel her passion....


Тема Re: Моят живот си е само мой живот!нови [re: as]  
Автор 3apaлия (творец)
Публикувано02.09.03 23:14



То кучето сигурно може добре да чука, но пък не може да говори... А връзка само на сексуална основа не е пълноценна... ;)




Заралия

Turn the beat around! Love to hear her passion... Turn it upside down! Love to feel her passion....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.