Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 27.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Теоретично: какво да се прави?!нови  
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 14:06



Как мислите, може ли в България жена с добро образование, но без потекло да стартира от нула и без проституция, без връзки, без престъпления, без наследства, заеми и хазарт и без подкрепата на мъже да работи и да живее да речем под наем в родния си град? Говоря за София, но и по принцип. Какви са шансовете й според Вас? А за мъж? Има ли в България някой, който да е постигнал нещо по този начин? Под нещо разбирам просто да не е гладен и да си плаща сметките. Някой, на когото родителите не са му оставили апартамент, кола и чичо директор, а са го пуснали да пъпли по белия свят с едното добро възпитание. Наистина питам: аз ли съм сбъркана?



Тема НЕ ...нови [re: Жeнa]  
Автор Kънчo 1 (у клубъ)
Публикувано26.07.03 15:09



... акО неебеш държаватъ тЯ тебе шъ ебе
... тОва е пОложението ... в странатъ ни мОже да се прОсперира амъ самО тОгава кОгато си избърши гъзъ с кОнституциятъ и осъзнаеш,че акО някОй не се грижи за тебе и ти не си длъжна да си пОслушнатъ овца в стадОтО

... прОменяш си вижданиятъ за живОтъ и печелиш



Тема Re: Теоретично: какво да се прави?!нови [re: Жeнa]  
АвторMъж (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 15:11



По принцип не е невъзможно, макар и да е страшно трудно. МИсля, че няма значение дали става дума за мъж или за жена. И за двата пола е еднакво трудно и може би наистина има хора които го правят, но ми се струва, че това е с цената на много усилия, доста късмет и на факта, че едва ли ще успеят да изпъплят нагоре по социалната стълбица, колкото и да се стараят.



Тема Re: Теоретично: какво да се прави?!нови [re: Жeнa]  
Автор Tycи ()
Публикувано26.07.03 17:29



не! от всичко изброено - поне със заем ще се натовариш, и тогава Господ да ти е на помощ, за да не се налага да прибягваш до друго. Жестоко е, но не е неизпълнимо, но покрай борбата да оцелееш не остава много човещина в тебе..........



Тема Re: Теоретично: какво да се прави?!нови [re: Tycи]  
Авторlvan4o (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 17:59



Разбира се, че е възможно! Познавам много такива хора, някои даже и апартамнети си купиха, абсолютно самички, е със заем, но...



Тема Аз такива търсянови [re: Жeнa]  
АвторШeф (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 18:34



Когато търся хора за работа търся точно такива - умни, млади, амбициозни, талантливи, от провинцията и жени. Забелязал съм, че това е печелившата комбинация.

Може да звучи цинично, но аз им давам шанс, в замяна на това не плащам огромни заплати на софиянци с претенции. Идеално се разбирам с такива хора.

Момичетата израстват като истински професионалисти и дори да напуснат нашата фирма си оставаме в перфектни отношения. А щом израстнат толкова в професията и материалното им положение се подобрява.

Така че не си права. Може би имаш някакви нереални очаквания, или се срамуваш на интервюта. Помня веднъж, че бях силно впечатлен от една студентка, която ми представи 20 страници разработка за задача от 2 страници, която и бях поставил на интервю за работа. Веднага я взех и още работиме заедно - 5 години след това. Сега е водещ експерт в нашия бранш.
Увереност в себе си, работа над себе си, усилия.. това е формулата.



Тема Re: Теоретично: какво да се прави?!нови [re: Жeнa]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.07.03 18:55



Зависи какво и къде искаш да стартираш. Ако искаш да правиш кариера, работейки за някой друг е доста трудно. Ако работиш за себе си имаш повече шанс.



Тема Re: Теоретично: какво да се прави?!нови [re: Жeнa]  
Авторxo (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 20:39



ТЪПКАН СЪМ С АМБИЦИИ И НИЩО НЕ МОЖЕ ДА МЕ СПРЕ ДА ГИ ПОСТИГНА.ЗДРАВ СЪМ КАТО БИК И ХИТЪР КАТО ПОЛЯРНА ЛИСИЦА.

Чарлз Дикенс



Тема Re: Теоретично: какво да се прави?!нови [re: lvan4o]  
Авторxyя (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 20:45



Те просто са супермени.Никога не са били в началото на кариерата и още от първия ден в новата служба са били невероятни и затова непоклатими.



Тема Re: Теоретично: какво да се прави?! [re: xo]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 22:06



добре го каза,обзалагам се ,че тази фраза ще обиколи света,хехе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.