Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема za niskite myjeнови  
Авторtypa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.03 16:30



Majka mi e kazvala-vidish li nisyk muj-bjagaj daleche!
Beshe prava-imah nisyk myj gadge i tova beshe naj-koshmarnata mi vryzka.Kydeto videshe jena na ulichata mu potichaha ligite.Dori mi kazvashe ,che iska da gi chuka...
Kakvo vi e mnenieto po vyprosa?



Тема Re: za niskite myjeнови [re: typa]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано30.07.03 18:16



ами повечето мъже са така, май си е нормално
но само някои си го казват, на останалите им седи в главата



Тема Re: za niskite myjeнови [re: typa]  
Автор lSTORlK (Master of time)
Публикувано30.07.03 19:33



Edno e da iskash.
Vtoro - da mojesh.
Treto i chetvarto - da go napravish.

Moje bi, predpochitash da gi chuka, bez da znaesh? Taka shte si po - spokoyna, nali?

Az imah sluchay - obyasnyavah na edna kolejka kakuv tip jeni haresvam...
Pokazvam i - 1,2,5,10, 15 jeni...
Nakraya, tya kaza - kato gledam po kakvi jeni si padash, nastoyashtata ti lyubovnica ne e tvoya tip. Zashto si se hvanal s neya? (dvete sa priyatelki)...
Pomolih ya da si trae...

Predi 4 meseca zaminah za Franciya. Byah tam po studentska programa, pratiha me ot moya univ.
Byah v Lille. Dogodina e kulturna stolica na Evropa.
Tam se zapoznah s edna kitayka i stanahme gadjeta. Sled seksa s neya, ne moga da si predstavya kak shte pravya seks s jeni ot druga RASA (ne naciya, a rasa).
Sega sum pak v BG, a tya - v Kitay.

Vinagi sqm si padal po kitayki i yaponki, mechtata mi se sbudna - Lynn beshe:
s cherni ochi i kosa, krasiva i mqdra kato zmiyata, galyovna kato kotkata i vyarna kato kucheto. Kakvo povecjhe da iskam.
Dokato byahme zaedno (sega sme fizicheski razdleni), nikoga ne mi e hrumvalo da poiskam da pravya seks s druga jena (haresvah - i nishto poveche - i nyakoi ot priyatelkite i, ama te ne byaha savarsheni kato neya), nito sum poglejdal nastrani... I za kakvo da gledam? Az si imah magyosnica do men, za kakvo sa mi drugite?
Loshata novina - Kogato ochite ne se vijdat - zabravyat se...
Ne mi varvi v mejdugradskite vruzki, dali shte mi provarvi v mejdukontinentalna?

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема Re: za niskite myjeнови [re: typa]  
Авторoshte po typa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.03 20:32



Az pa imah visoko gadje i to ligi tocheshe sled seka fusta...sea imam nisko i me goni samo mene



Тема Re: za niskite myjeнови [re: lSTORlK]  
Авторia (Нерегистриран)
Публикувано30.07.03 21:33



имам не много високо гадже - чужденец, така че не мога да не се искажа и по двата въпроса

още първият ми приятел беше нисък и от тогава някак си все с такива се оказвам, всеки е различен естествено, но почти всеки има комплекс за височината си - дали го споделя или не е друг въпрос, но при всички случаи се старае особено в леглото :)

За междуградските връзки не знам много, но международни съм имала сериозни и не чак толкова. За несериозните няма какво да говорим, очите не се виждат и се забравят по взаимно съгласие, а ако някой има нужда от напомняне - светът вече е такова глобално село, че дори и в малка България могат да се срещнат хора от всякакви раси. Относно сериозните - една връзка няма бъдеще, ако хората не могат да прекарат известно време един без друг, преди да се съберат окончателно някъде заедно - било то в Китай, Франция или на трето място.

И едно последно вмятане - относно споделянето: жените говорят!!! Тоест казваш й нещо, молиш я да не го споделя на приятелката си и трябва да бъдеш сигурен, че тя по някакъв начин ще се издаде просто



Тема Re: za niskite myjeнови [re: typa]  
Авторlvan4o (Нерегистриран)
Публикувано30.07.03 23:19



Ами моме, виж сега..има едно не писано правило - тия дето много приказват нали знаеш!! А не му прави чест нагджето ти, че в твое присъствие, прави сексуални намеци към други жени. много често това са лоши индикации..а що се отнася до нискте мъже, ами много е индивидуално, ако човечеца се е преборил с комплексите си - всичко е наред..



Тема Re: za niskite myjeнови [re: Dideto]  
Авторrлyпaвинka (Нерегистриран)
Публикувано31.07.03 18:57



аз съм излизала и с ниски и високи- всички гледат
К'во правя аз ли- отмъщавам им, като се заблейвам на свой ред по минаващите покрай нас красиви мъже



Тема Re: za niskite myje [re: oshte po typa]  
Автор lSTORlK (Master of time)
Публикувано31.07.03 21:46



Sigurno ima zashto...

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема Re: za niskite myjeнови [re: rлyпaвинka]  
Автор kurdOkOlenKO (недорасъл)
Публикувано31.07.03 22:35



po skoro umnavinka togava. A ako si i hubavinka ......

П*тка као яма--к*рец као гредА


Тема Re: za niskite myjeнови [re: typa]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано02.08.03 21:36



Ne haresvam niski muje - az sum 174 - ako e pod 185 vaobshte ne mu obrashtam vnimanie - edno na ruka che niskite sa kmpleksari na temata i samo po visoki gadjeta nalitat ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.