Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 16.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Абортитенови  
Авторпpитecнeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.03 14:15



Страхувам се от пост-оперативни усложнения. Къде, по какъв метод и т.н. да направя аборт при минимални рискове? А ако се случи така, че да не мога да имам деца в последствие?!! Не ми е за аборта, ами за после...
От малка все са ми повтаряли колко опасни могат да бъдат абортите, ужас! Посъветвайте ме нещо, моля ви!



Тема Re: Абортитенови [re: пpитecнeнa]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано19.07.03 15:54



Съвременната медицина е доста добра, така, че рисковете са сведени до минимум, макар и да съществуват.
Най-важното е да избереш добър лекар, а не толкова болничното заведение къде ще ти направят аборта.
Най-добрият вариант естествено си остава да задържиш бебето и ако имаш и минимално колебание моят съвет е такъв. Помисли, че това е една душа, това е твоето дете, на което няма да бъде даден шанса да се роди, да живее, да ти се усмихне......

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.


Тема Re: Абортитенови [re: пpитecнeнa]  
Авторзarpижeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.03 16:08



нмого спешно ли е да се прави аборта?



Тема Re: Абортитенови [re: пpитecнeнa]  
Авторизпитaлa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.03 16:16



аз пък направих спонтанен аборт,беше се получила една бърза и сложна,разбира се с причини инфекция.след това обаче нямах проблеми с децата.



Тема Re: Абортитенови [re: dodo_dodo]  
Авторпpитecнeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.03 21:45



Да ми се усмихне? - трудно ще се поусмихва, ако се би било родило.
Ама... !!!



Тема Re: Абортитенови [re: зarpижeнa]  
Авторпpитecнeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.03 21:46



Тц. Но е желателно колкото се може, по скоро.



Тема Re: Абортитенови [re: изпитaлa]  
Авторпpитecнeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.03 21:47



Е, ами, хубаво.



Тема Re: Абортитенови [re: пpитecнeнa]  
Авторvili (Нерегистриран)
Публикувано19.07.03 21:50



ako si ot sofia otidi v poliklinika Vita pri d-r K<lvacheva , tia e mnogo gotin chovek i mnogo si razbira ot rabotata ......yspeh



Тема Re: Абортите [re: vili]  
Авторпpитecнeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.03 22:02



Ще рече човек, че съм безотговорна: ама не:
ходих, разбира се, на гинеколог, и ми вика: 'хубавото на "Марвелон" е, че ги вземате 3 месеца и 3 почивате.
Аз съм глупачка, това е ясно. Но необходимо ли е да търпя подобни тежки последици?
Майка ми е лекар, отраснала съм в атмосфера "здравеопазваща"; доволна съм била, че съм на ясно и вземам съответните мерки!
Абе, "без коментар"!
Такава съм консервативна и вманиячена на тема "бременност"!
На определена възраст съм, и вместо да подскачам от щастие, то аз се гърча от скръб!
Без коментар, БЕЗ КОМЕНТАР!



Тема Re: Абортите [re: пpитecнeнa]  
Авторvili (Нерегистриран)
Публикувано19.07.03 22:19



zashto taka obviniavash sebe si, IZVINIAVAI che ti predlojih priatelski s<vet, misleh che shte mi blagodarish , a ne che shte izbivash kompleksite si v/y men




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.