Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:16 01.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Координати на Мазнейкованови [re: Yes!]  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.03 17:41



Естествено
Но право на мнение мога да имам, нали? За това става въпрос.



Тема Re: Координати на Мазнейкованови [re: възмyтeнa]  
Автор мaлko мишлeнцe (червено зло)
Публикувано20.07.03 21:37



Г-жа, не давай мнението си, когато не ти го искат!
Коя си ти да съдиш момичето без да го познаваш дори, просто ей така, на фона на многото аборти??? Всеки прави своя избор и живее собствения си живот. Това е доста важно решение в живота й и критиките и съветите не са необходими!!!!

най-много обичам да мишкувам!


Тема Re: Координати на Мазнейкованови [re: Yes!]  
Автор miroslava (с късмет)
Публикувано20.07.03 22:18



В чакалнята на д-р Мазнейкова има атлас с изображения от УЗИ. В 10-та седмица плодът си има всичко - главичка, зачатъци на ушета и очички, ръчички и крачета...И да не и го е казал лекаря, тя не е ли знаела или просто така е по-лесно...Абортът е убийство, независимо как ни е удобно да го приемаме. Бебето трябва да се запази на всяка цена, а не да се махне на всяка цена.......Човек трябва да приема последствията от постъпките си!
Мира



Тема Re: Координати на Мазнейкованови [re: мaлko мишлeнцe]  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.03 23:01



Айде без истерии много моля.
Мнението ще си го давам. Това е публичен форум и всеки, които пуска питане в него, трябва да е подготвен да чуе всякакви мнения - независимо дали някои от тях ще му харесват или не. Критиките и съветите не били необходими! ХА!
Че защо пита тогава? Или трябва мълчаливо да благоволеем пред нейното питане ?
Да, не съм аз тази, която ще съди питащата. Ако е човек - ще я съди съвестта и.
Без да искам да звуча фанатизирано, ще поясня, че в конкретната тема ме подразни категоричността на жената. Да - има ситуации, крайни които налагат да се пристъпи към такава крачка. Но дори и така да стоят нещата нормално е да ти е поне малко мъчно, жал, да си дадеш равносметка какво правиш. А единственото което прочетох тук беше - "категорична съм".



Тема Re: Координати на Мазнейкованови [re: възмyтeнa]  
Автор мaлko мишлeнцe (червено зло)
Публикувано20.07.03 23:28



Въпросът беше свързан с пост оперативните усложнения от аборта, избора на лекар и всичко свързано с процедурата. Никой не поиска мнението или направо присъдата на фанатизираните, възмутени жени въ форума. Имаше цяла тема за това "За и против аборта" и доста се изписа по нея. Ако те дразни нещо, напиши го там. Стига с упреците и хапливите изхвърляния.
Никой не е длъжен да се разкайва пред "общественото мнение", особено пред хора, които не го познават, не познават живота му и нямат никакво право да се месят в него. Иначе, ако имаш нещо смислено и полезно наум, по този въпрос - информация, добър лекар и т.н. бъди полезна.

Виж, за едно нещо си много права. Това е публичен форум и всеки дава всякакви мнения. Обикновено, истеричните, хапливи, нападателни и невъздържани клубари биват игнорирани с времето от всички и не след дълго сами си тръгват.


най-много обичам да мишкувам!


Тема Re: Абортитенови [re: vili]  
Авторvilivanili (Нерегистриран)
Публикувано20.07.03 23:29



тфа трябваше да бъде с успокояфащ тон(моята реплика)ох ши ма спукаш



Тема ох Миранови [re: miroslava]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано20.07.03 23:45



тези хора как не разбират и за какъв ред говорят? Мамка му на този ред, какво се прави, когато всичко ти е наред - и дом , и съпруг и работа, а не можеш да имаш дете и трябва да се бориш и да се радваш на резултати, на които другите се мръщят, защото са незадоволителни. А в същото време времето и живота си летят без никакъв смислъл в себе си. Тези хора имат ли представа през какво се минава понякога - само заради една детска усмивка ... Ако можеха да разберат и 1 мизерен процент от това, което изпитвам никога не биха се замислили, да не говорм за категоричност ...



Тема Re: Координати на Мазнейкованови [re: мaлko мишлeнцe]  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 00:06



Не съм фанатизирана, смятам, че го подчертах вече.
За истеричната реакция - уточнихме, че твоята е такава.
А това което казваш за "истеричните, хапливи, нападателни и невъздържани клубари" е много вярно и бих те посъветвала да се замислиш ти самата.
Аз изразявам своето мнение, не ме пращай да търся теми в архива. Още повече, че доколкото разбирам касаят същият въпрос.



Тема Re: Координати на Мазнейкова [re: Yes!]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 10:08



Нека да си всимат сами решения, НО нека знаят каква е истината, а тя е че когато се прави аборт детето го БОЛИ докато го убиват!



Тема Re: ох Мира [re: Cygnus]  
Авторпpитecнeнa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 10:18



Ами всеки с проблемите си бе, Cygnus!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.