Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 27.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема смотани и готини тестове в края на семестъра -нови  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано02.07.03 09:33



та -
прави ми впечатление, че всяка година по това време - някои с нерегистрирани никове - и грамотно писане - задават въпроси, провокиращи намеса, отговор, съчувствие -
например -
"аз съм трийсе и пет годишна и имахме секс с приятеля на сина ми... кучка ли съм?"
"непрекъснато си мисля за брата на съпруга ми - даже и го сънувам... какво да правя - живеем в една къща?"
"докато мъжът ми беше на далечно плаване, неговият приятел ме изнасили, но пък това взе, че ми хареса... сега какво да правя?"
"на 36 години съм и нямам приятелка... защо жените не се задържат при мен?"
е, някои са си по-честни и директни -
"кога и защо влизате в НЕТ-а"

та-
напълно е възможно зад тези заглавия да стоят истински истории, ама някои от тях, като се развият по-надълго - започват да звучат фалшиво, съчинено, направени с нАучно-изследователска и учебна цел - като, че ли са курсови работи на студенти в някой нов български университет на тема - "общуването в НЕТ-пространство"

та, и аз като Кирето да запитам - дами, какво смятате за това -
истински ли са тези истории или не?
и ако не са - как възпримета това, че докато сте давали съвети - сте участвали всъщност в експеримент?





е, хайде лек ден - че аз отивам да потягам рибарската лодка - яхта ще я правя...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: смотани и готини тестове в края на семестъра -нови [re: ceлянинът]  
Автор snowprincess (срамежлива)
Публикувано02.07.03 10:34




Много обичам да участвам в експерименти,но... си ги подбирам

А в тези истории си има всичко-и истина,и лъжа,и подигравка с хората,и сълзи,и срам...но аз като започна да чета не ми трябва време дори да прочета до края постинга,за да зная с какво чувство е написан...
Селянино,аз ще ти бъда "детектор на лъжата"
...и не са само нерегистрирани никове-виж докторката,вече не е с черен ник,не е с болен мъж,живее в Америка и дава съвети как да живеят 30 годишните/вече казах лоша/лош човек,може даже и мъж да стои зад прякора/
В повечето случаи не се намесвам,само чета...но като видя,че се подиграват или нараняват другите изваждам тежката артилерия


рибарска лодка,яхта или сал-нама значение ,важното е компанията

Повече усмивки!


Тема Re: смотани и готини тестове в края на семестъра -нови [re: ceлянинът]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано02.07.03 10:51



дали са истински тези истории... в повечето случаи изобщо не се замислям. не чета всяка тема, затова трудно мога да проследя мисълта ти кои теми точно визираш.
в повечето случаи се водя от настроението си, ника на автора и от заглавието на темата, за да реша дали да кликна или не.
напоследък се улавям, че най-често чета теми на приятели или хора, които са ми симпатични с писанията си. т.е. подъзнателно преценявам дали темата ще е бъзик, интересна, а темите на нерегистрираните/непознатите никове по дифолт ги приемам като провокиращи или безинтересни.
колкото до експериментите - обичам да съм обект на експеримент, но предпочитам аз да решавам дали да участвам в него или не.

п.п. това тук анкета ли е, не разбрах?

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.

Редактирано от Шeдaнc на 02.07.03 10:57.



Тема да -нови [re: snowprincess]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано02.07.03 11:06



правят впечатление твоите остри реакции по такива теми - както за докторката, пък ний седим и мислим...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема не, не е анкета моето -нови [re: Шeдaнc]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано02.07.03 11:10



просто това, че такива теми зачестяват по това време на годината ми прави впечатление...
иначе не мого със сигурност да позная, кои от темите са истински, кои - измислени... та затуй питам вас - щото сте по-интуитивни...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Отдавнанови [re: ceлянинът]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.07.03 11:48



не се замислям дали темата е истинска - ако ми се пише, пиша.



Тема Принцесо,нови [re: snowprincess]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.07.03 11:50



а не е ли възможно да има две докторки тук в клубовете ?



Тема Re: смотани и готини тестове в края на семестъра -нови [re: ceлянинът]  
Авторминaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 12:22



А това анонимно общуване не ви ли се струва в някои отношения неестествено? Аз отскоро се ръчкам из интернета и не знам дали ще продължа до го правя, затова нямам ник, ама не мисля че съм по малко анонимна от някой с ник - и какво пише в него ? - нищо съществено и може всичко да е измислено.
Виж, ако имаше снимки - те дават страшно много информация, поне за мен.

Може и повечето да са истински, такива невероятни истински истории знам, че ако някой ги напише ще изглеждат като измислици.........



Тема Re: смотани и готини тестове в края на семестъра -нови [re: ceлянинът]  
Автор мaлko мишлeнцe (червено зло)
Публикувано02.07.03 12:45



Какво значение има?
По-интересното са мненията на хората, които пишат редовно тук.
Дискусиите, които се развихрят са забавни.

най-много обичам да мишкувам!


Тема тази анонимнаст -нови [re: минaвaщa]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано02.07.03 13:05



не е чак такава анонимност...
човек, като си избере ник, като се регистрира, като напише нещо в профила си - и като пише с този си ник - лека полека придобива образ и плътност за другите участници... вече не е анонимен - ами доста идентифициран за околните участници... пък и допълнителна информация се обменя - като бележки, мейли, снимки и т.н... освен това - човек не може дълго време да играе, да си измисля да бъде някой друг... в края на краищата - се проявява такъв, какъвто е, въпреки, че е безплътен, без кожа и дрехи...

пък и освен това - в доста от клубовете си правят/правим срещи - и се познаваме на живо... нещо, което въпреки предупрежденията на теоритиците-виртуалисти - не довежда до западане и ликвидиране на клуба, на виртуалното общуване... тоест - двете общувания се допълват...

не, не е неестествено виртуалното общуване - то е просто една допълнителна - и много удобна - нова форма на общуване...

я вземи се регистрирай - ще ти бъде от полза...

прост селянин, ама много прост ви казвам !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.