Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 04.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: смотани и готини тестове в края на семестъра -нови [re: ceлянинът]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.07.03 21:24



Теб те хваща анкетьорската параноя май.
Бе нека пишат качествени курсови работи хората, а не да си ги измислят.



Тема Re: мисля, че не си ти -нови [re: ceлянинът]  
Автор NEPOSTOYANNA (no ne vinagi)
Публикувано03.07.03 05:01



Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,a-ha,znachi az si kazah koya sam bez da me pitat,a?.No pone se razbra,che ne sam doktorka(Slava Bogu,taka kato se zamislya,moyata profesia mi haresva mnooooooogo poveche)



Тема snowprincess....нови [re: snowprincess]  
Авторsnowflake (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 06:30



Ti li be? imah sreshta s teb v drug klub- znaesh li kakva vazduharka si ???Imala si tia fantazii, imala jelanie da uchastva tuk i tam, plachela....Vreli nekipeli, ne ti li obrushtat vnimanie v kushti, che se izkarvash emozionalna i temperamentna tuka- vidiah kolko emozionalna mojesh da budesh... Izobshto niama da govoria po vaprosa poveche s tebe- ti si izmenna jena, losha jena....



Тема ми да -нови [re: kakata]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано03.07.03 09:25



в тия жеги -
с Параноя
лягам,
с Параноя
ставам...

много е мераклийка и не ме оставя да спя...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: ми да -нови [re: ceлянинът]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.07.03 09:34



В случая ти споделям параноята, вече писах в темата на смотания готин или готиния смотаняк. На мен пък поведението ми прилича на поведение на сериен изнасилвач и сексуален маниак - такова мазно, възпитано, хрисимо. Но всеки си параноясва съобразно професионалните изкривавяния. :)
В клуб психоанализа и там каквото беше е пуснал същата тема, като е копирал и отговорите си от тук, тоест разговаря с хората там, а копира готовите си отговори тук, та май си прав.



Тема може и да си права -нови [re: kakata]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано03.07.03 09:49



тихите води, както е казал народът...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Оправдана анонимност!!!!!!!нови [re: kakata]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 18:44



Леле, леле, изнасилвач и сексуален маниак. Добре че запазих анонимност. Досега съм внимавал да не говоря за личния си живот дори под влиянието на алкохол, сега ще внимавам два пъти повече.

Да, пуснах същата тема в "психоанализа" и то защото не бях видял че има такъв форум. За ваша чест трябва да кажа, че тук получих далеч по-смислени отзиви. Ако беше чела по-внимателно щеше да видиш че там има препратка към тукашния форум. Ама то може ли да се очаква логика.

Нищо не копирам тук и там, а се старая да отговарям искрено. Егати извратените жени!

И каква ти е професията - полицайка?
МАЗЕН, ВЪЗПИТАН, ХРИСИМ, а всъщност чудовище, каква проницателност!



Тема довърши си мисълта де!нови [re: ceлянинът]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 18:47



Да бе, дебна малки момиченца в тоя форум, защото много са ми прелъстителни приказките за личния ми живот и някоя ще ми върже, като ме гледа какъв съм готин..

АМА НАИСТИНА ПРОСТ СЕЛЯНИН!



Тема спокойно бе -нови [re: Гoтин]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано03.07.03 19:03



гледай по-широко на нещата... ти във всеки отговор, във всяка подробност се завираш... може би това им досадява на жените...

абе - напий се веднъж, трЕсни един юмрук по масата, кАжи - ако не ме слушаш - и пак трЕсни по масата... да усети дамата отсреща, че нема лабаво, да усети странна слабост в коленете...

ти си седнал да търсиш логични отговори на ирационални въпроси...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: Оправдана анонимност!!!!!!!нови [re: Гoтин]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.07.03 21:47



Антака, покажи характер, тресни по масата, крайно време е, на 35 си все пак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.