Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:40 16.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Робинзон-факторът или защо не си признавате?нови  
Автор Kиpo ()
Публикувано28.06.03 13:43



Разговаряйки с интелигентни,съвременни и не даващи воля на комплексите си жени(всички,четящи това са такива!) много голяма част от тях казват: Никога не бих изневерила на човека до себе си,независимо от качествата на дразнителя,подтикваща ме да го сторя.Ще се учудите каква голяма част от жените го твърдят.
Клиширано,или не,искрено или не,това си е факт.Ок.


Тогава им предлагам да се поставят в една измислена и опростена метафорично-нереална ситуация:
Представете си, драги жени:

Мъжът Х и жената У попадат по стечение на обстоятелствата на един намиращ се встрани от търговски пътища и всякакви комуникации, безлюден остров в субтропичен климат и достатъчно средства за оцеляване на него за неограничено време.
Правим и едно фантастично допускане,но то е за целите на играта
НА острова има извор с жива вода-осигуряваща фиксиране на възрастовото и личностното състояние и на двамата.

Така.Асимилирахте ли? Усещате ли накъде бия?
Приемаме,че и двамата са напълно не-суисцидални личности.
Какво време t е необходимо на жената У ,за да допусне интимен контакт с мъжа Х,колкото и не-неин тип,антипатичен,отвратителен и ....изобщо, неотговарящ за нейните представи за желан мъж, да е той ?
Очевидно е,че и най-вярната жена няма да остане вечна монахиня или ревитализирана девственица при тия обстоятелства.
Явно е,че Т зависи от две групи фактори-психическите,емоционални и биологични спирачки и ступори на жената(основно) -едно и две-тези(с по-голямо ударение върху неговите външни и вътрешни промотиращи,не спирачни качества на мъжа.
Предполага се ,че първата група...мммда речем има по-голяма тежест.

Та:
И най-голямата монахиня(Т1->безкрайност) ще се предаде по някое време
или пък разгонената жена без задръжки (нека не употребим крайно профанското "курва") ще хване нещастния крушенец още докато кацат с парашута или акостират с лодката- (Т2=0)

ОЧЕВИДНО всички вие попадате между Т2 и Т1 ,колкото и да не Ви се ще(поне на някои от вас) да си признаете че принадлежите към човешкия род

И въпрос-какво Т бихте си дали за вас и
а/тъста
б/Антонио Бандерас(баси педала нечистоплътен,мен ако питате,ма женска ви работа!)
в/Бойко Борисов
г/Симеончо дъ секънд
д/Луцифер
е/Св. Гавраил
ж/Мариус Куркински ?

Дано да съм предизвикал усмивки поне у някои от вас,както и (кратък)размисъл,разбира се !
Приятен ден желая и прохлада по това време на годината.


ООО,забравих- една пещера на острова има естествена камина и корабокруширал преди 300 години испански галеони с коняци и суперчервени вина в неограничено количество

Редактирано от Kиpo на 28.06.03 15:42.



Тема Определенонови [re: Kиpo]  
Автор The Goddess (divus)
Публикувано28.06.03 15:45



за мен Т се явява Луцифер.
Но ако мъжът Х не ми допада и ме отвращава /да кажем, че е индиец или циганин/ в никакъв случай няма да му се отдам. А и все ще намеря някакъв заместител - на острова предполагам ще има банани



Тема Не казах екаториален,а субтропичен,моме!нови [re: The Goddess]  
Автор Kиpo ()
Публикувано28.06.03 15:49



Никакви банани !!!
Само някой скучен цитрус !
Лимончета,такива неща.
А за циганите,мани ги ти тия работи,не нам,не нам !
Някоя самотна ноемврийска утрин ще ти се доще човешка топлинка !

"Рейгън - враг номер едно на Тутраканската селищна система"


Тема Краставици тогава:))нови [re: Kиpo]  
Автор The Goddess (divus)
Публикувано28.06.03 15:56



Абе цигани, цигани,ама знаеш ли кви ги вадели



Тема П.С. : Всъщност твоето е поне някакъвнови [re: The Goddess]  
Автор Kиpo ()
Публикувано28.06.03 15:57



отговор.
Инак-виж,повече от 30 прочитания за малко над час,а си трайкат !
Знаем-и аз и ти,и всеки,че съм прав,повечето ще са близо до Т1 ,нежели това на монахинята,но ...

"Рейгън - враг номер едно на Тутраканската селищна система"


Тема Ето-при правилен подход всекинови [re: The Goddess]  
Автор Kиpo ()
Публикувано28.06.03 16:00



изплюва камъчето

"Рейгън - враг номер едно на Тутраканската селищна система"


Тема Мое мнение енови [re: Kиpo]  
Автор The Goddess (divus)
Публикувано28.06.03 16:07



че всички жени са курви в по-малка или по-голяма степен /и за монахините говоря/



Тема Е,нови [re: The Goddess]  
Автор Kиpo ()
Публикувано28.06.03 16:08



дай дефиниция на курва тогава !

"Рейгън - враг номер едно на Тутраканската селищна система"


Тема Има и втори вариантнови [re: Kиpo]  
Автор The Goddess (divus)
Публикувано28.06.03 16:10



освен плодово-зеленчуковия. Ами значи всяка уважаваща себе си жена трябва да си носи в чантичката един вибратор, ако се наложи хехе било то и хипотетично



Тема Re: Е,нови [re: Kиpo]  
Автор The Goddess (divus)
Публикувано28.06.03 16:13



Жена, която не се срамува от мислите си, колкото и мръсни да са и да приема това за напълно нормално!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.