Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 19.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Робинзон-факторът или защо не си признавате?нови [re: Kиpo]  
Автор Hoвa ()
Публикувано30.06.03 21:54



не че изчетох цялата тема, тя много дългаа , ама седя сега тук оклюмала...щото...със сигурност...ако мъжът е "не-мой тип, антипатичен, отвратителен и ....изобщо, неотговарящ за моите представи за желан мъж"....ще бия по всички показатели и най-голямата монахиня и ще си остана - ох, кво беше, нещо смешно...чакай..."ревитализирана девственица" и със сигурност ще ме изхвърлят от човешкия род! ОХ!

Обаче пък Антонио Бандерас не е нечистоплътен педал....хич...



Тема коза беше, ама фръкна!нови [re: Kиpo]  
Автор Meнтa (и мастика)
Публикувано01.07.03 10:21



Кирчо! На всички тука си им докарал пришки на ушите да те слушат как си щастливо женен, а с клубните дами само си ... да! разговаряте Демек, присмял са хърбел на щърбел, че и ти. Ас нема нужда да ти закарвам гъза на некъв остров, за да разбера, че ше клекнеш още от първия път, па даже и на Антонио Бандерас
Ади приятен и на тебе!

П.П. На мене най- голямото постижение ми е час и дваесе минути устискване! Бес остров и другите хубавни!

Гълтам облаци ... може би съм тайфун?!


Тема ;-))нови [re: Kиpo]  
Автор мyминтpoл ()
Публикувано01.07.03 17:04



А презервативи ще има ли?



Тема Otgoworq ли ти,смятай пак какванови [re: мyминтpoл]  
Автор Kиpo ()
Публикувано01.07.03 17:15



лавина от обвинения ще ми се стовари,тъй че оставям това на въображението ти

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Менто маааанови [re: Meнтa]  
Автор Kиpo ()
Публикувано01.07.03 17:18



АКО ми посо4иш едно шибано местенце в един единствен постинг,където да съм СПОМЕНАЛ дори това,камо ли да мазолирам нечии уши,ще ти пусна пред уеб камера онлайн !
А не ми се прави на Лойола в пола,че не ти отива !

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Otgoworq ли ти,смятай пак какванови [re: Kиpo]  
Автор мyминтpoл ()
Публикувано01.07.03 17:23



Ми виж, ще ти отговоря... не съм чела цялата тема, може да повторя нещо, което вече са ти отговорили.

Не бих спала с мъж, който е отвратителен. Все едно дали с гумички или без - просто ако е нехигиеничен, гнусен и противен - не, благодаря. Бих предпочела да се лъскам, резултатът ще е удовлетворителен. За да спя с мъж трябва да ме възбужда, а ако е с подобни характеристики, едва ли разгонването, от което страдат и жените, ще спомогне нещо да стане.

Пък и все още си има вярност. Ако обичам мъжа си, не бих търчала подир други. Ако не - това е друг въпрос.




Тема Фантазмътнови [re: dma]  
Автор Kиpo ()
Публикувано01.07.03 17:32



в главата ми...ОК,обичам да правя хората щастливи
Ако смяташ,че това отговаря на действителността,няма да те разочаровам,въпреки,че просто не е истина.
Е,инак,естествено няма как да докажа-това е една напълно безобидна хипотетична игричка,която само би накарала някои да се позамислят с усмивка,това бе и целта ми.

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Хахаханови [re: мyминтpoл]  
Автор Kиpo ()
Публикувано01.07.03 17:37



Мноого ми е познато това неколкократно усукване на смисъла:
Никога не бих,но-ако е...-и все пак,ако не бях вярна...-ама съм,виж ако ,обаче той не залужава-това е друго нещо
А инак,с това лъскане за малко да изпадна в положението на фантазмите ,в които ме обвини някой малко по-нагоре

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Хахаханови [re: Kиpo]  
Автор Cтeллa (звезда)
Публикувано01.07.03 18:00



Ами някои мъже страдат от манията да обощават и да смятат едно нещо за истина. Фанатична, единствена и непроменима истина няма и няма да има.

Ако се омъжа за някой и той ме тормози и бие, бих изневерила. Но по-скоро бих се развела.
Ако се омъжа за някой и той ми изневерява всеки месец, ще го кастрирам.
Ако се омъжа за някой... ще гледам да съм го избрала така, че да не ме бие, тормози и изневерява.
Но.... (за да ги има всичките ти елементи на увъртане)...
ако наистина обичам някого, все ми е едно с кой ще бъда на пустия остров. дали с Бандерас или с Брад Пит - има ли значение, след като няма да е този, когото обичам? Оргазмът на жената в между ушите, не между краката, както го беше казала една дама. И е вярно. Съответно затова има толкова симулиращи жени.
Чудя се, какво се опитваш да докажеш... Хубаво, ясно е, че ако един средностатистически мъж попадне на този остров, максимално ще се възползва. Ако е моят мъж обаче, ще го е страх... заради горепосочената кастрация.

Аз лично бих предпочела да се лъскам. Друга би се изчукала на втората вечер. И тъй. Мога да отговоря евентуално за себе си, но не и за "всички жени", каквото и да означава това.

Разни хора, разни идеали, Кире...


П.С. Увъртането е проява на честност. Никога не казвай никога... нали знаеш.

Редактирано от Cтeллa на 01.07.03 18:02.



Тема Re: Определенонови [re: The Goddess]  
Автор Skywalker (Jedi Knight)
Публикувано01.07.03 18:08



???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.