Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 06.10.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема не виждам какво трябва да те безпокоинови [re: Petko]  
АвторMoниka (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 19:05



Това, че не си попаднал на подходящото момиче все още. Ами ти си много млад още. Може би си стеснителен / мъж ми беше същия при първите ни срещи /. Мислех си, че не му допадам, а той толкова притеснен, че не знаел какво да прави и каже И това го разбирам след 3 години чак
Опитай се по някакъв начин да покажеш на момичето, което ти харесва.



Тема Постъпи като п-к Ржевскинови [re: Petko]  
АвторSwaljach (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 22:59



21 години без жена - за такова нещо трябва или да си гей или тежък случай.
Гледай сега - първо трябва да се определиш какво искаш - влюбен си или ти се ебе. Ако не си абсолютно сигурен значи абсолютно сигурно е, че ти се ебе, като я свършиш тая работа ще определиш евентуално ако си и влюбен.
Като начало трябва да намериш жена (може и момиче ама гледай да не е някое детенце да не се отвратиш завинаги) , гледай също да си няма гадже щото нямаш още опит да се занимаваш с такива. После може - няма по-голяма тръпка от това да наебеш на някой познат жената само гледай да не е приятел, че да си развалите приятелството (пък що да се унижаваш постъпвайки като путка, с опита ще разбереш, че всички имат дупка и няма смисъл да се натискаш конкретно за еди коя си).
Намираш повод да я срещнеш сама и я заговаряш, важно е да разбереш какви общи интереси имате или къде ходи често, като потръгне разговора и предлагаш да седнете някъде (най-близкото заведение например) ако няма време няма страшно - вече си научил къде ходи. Ако те кефят по стеснителни въдят се много по библиотеки, паркове и т.н. по-отворените ги има по барчета, дискотеки (много е шумно за първи контакт обаче), централната улица.
Каниш я на кино/някое готино заведение (дето на нея и харесва, не на тебе! питай я - дискретно преди да си я поканил естествено!)/екскурзия наоколо през уикенда изобщо някъде където сте сред непознати да можеш спокойно да и пуснеш ръка и да и кажеш, че я харесваш (не се стеснявай - всяка жена обича да я харесват, нито дума обаче за ебане и разни други такива). Сега наблюдавай реакцията - ако се развълнува време е за целувка (за начинаещи може само по бузката), поговорвате се още малко и може да си уговорите втора среща. Тук внимавай - ако тя има терен може да те покани на вечеря/обяд/и т.н. - тогава бинго (не забравяй да си вземеш презервативи), ако е станало ясно, че тя няма терен а пък ти имаш покания пък ти (обяд, вечеря,четене на стихове, свирене на китара.. абе нали си разбрал какви общи интереси имате че ако почнеш с вечеря то си е откровенно предложение за секс и може да се засере работата ако е някоя притеснителна). Ако нямаш и ти терен тогава най-добре отивате на пикник в долно нанагорнище - колкото по забутано толкова по-добре и там свърщвате работата сред природата, сега сезона е подходящ. Внимавай обаче - темата за секса се подема като гаджето е яко възбудено (гледа те като булонка стопанката си, диша учестено, докосва те уж случайно или откровено нарочно). Още нещо, ако гаджето е такава като тебе има реалната опасност от първия път нищо да не стане (по технически или субективни причини) - се се отчайвай повторението е майка на знанието...
Това беше от мен, пич. Успех!



Тема Re: Kak da si nameria priatelkaнови [re: Petko]  
АвторD. (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 04:01



Гледай сега Петко, напълно те разбирам. С много жени съм бил, и въпреки това, всеки път когато искам да се запозная с момиче ми става едно такова притеснено. Как ще я заговоря, какво ще си помисли... Но няма страшно! Колкото и да се притеснява човек, нещата пак си се случват. Тъй че, няма да ти давам акъл как да сваляш гаджетата, то само си идва, само искам да те предупредя - внимавай много. В твоя случай има много голяма опасност първата на която налетиш да те захапе и да не те пусне. Ако се окаже свястно момичето - нищо лошо, и цял живот може да сте заедно, но много малка е вероятността да уцелиш правилната от първия път. Затова, недей да се стремиш само към единствената, по която си хлътнал (усещам че е точно такъв случая), ами се оглеждай и за други.

Ако искаш да се посмееш на моя опит от тийнейджърските години - страшно бях хлътнал по една, и все нямах кураж да я заговоря. Вместо това, за да и покажа "к'ъв съм пич" постоянно свалях разни други, които изобщо не ме интересуваха, и гледах да се засичаме на публични места, постоянно да ме вижда как се натискам с някакви други гаджета. Знаех всичко за нея от приятелите и приятелките и, и от мои познати знаех, че тя също се интересува от мен. Тя като ме видя че се правя на интересен, взе да ми прави напук с разни други, които предполагам нея не я интересуваха особено. Историята свърши малко тъжно, тя взе че се ожени на 19 и в един слънчев ден я видях как бута детската количка. Странно, но тогава изведнъж осъзнах, че всъщност вече и да имах възможност, не бих имал връзка с нея (не заради това че вече е омъжена, но просто бях загубил интерес).



Тема За какво ти е тази приятелка,нови [re: Petko]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано05.06.03 08:17



Петко? Да ти къса нервите ли?

Един път попаднеш ли им в ръцете на жените - измъкване няма - докато не ти се вземе акъла... Проблемът ти е, че прекалено сериозно гледаш на тях. В живота има толкова хубави неща, освен любовта - приятелства, деца, интереси.

Пък жените можеш да си имаш и без да се влюбваш (хлътваш) много-много - така е по-лесно, пък и повече ще те уважават!



Тема Re: Постъпи като п-к Ржевскинови [re: Swaljach]  
АвторPetko (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 19:14



Merci mnogo, polesni suveti, no kashi kak to4no da sagovoria edno momi4e i na kakvi temi da sa purvite rasgovori-edva li se interesuvat ot Formula 1, Futbol ili nemskia praven kodeks.Sashtoto kato se sagovoria s niakoe momi4e(ina4e ne sam srameshliv, lesno savursvam kontakti) i po4vam da i kovoria sa moite si problemi i tia me gleda sas strah, ne s dosada a sas strah.Kakvo to4no obi4at, koi temi?



Тема Re: За какво ти е тази приятелка,нови [re: Stefan]  
АвторPetko (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 19:18



I as taka poniakoga se uspokoiavam, mislia si sa drugite gotini nesta, no v kraina smetka pak se vrushtam do staroto si poloshenie,Pri teb nomerat moshe da minava, no pri men ne e taka.Tuk isobsto ne govoria sa lubov-govoria sa fakta, 4e ima mnogo momi4eta, koito haresvam, koito o4evidno ne sa besrasli4ni kam men, no prosto ne moga da napravia as purvata stupka



Тема Re: Kak da si nameria priatelkaнови [re: D.]  
АвторPetko (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 19:24



Emi sigurno sled kato sega si sagubil interes kum neia i togava ne si imal niakakvi po dulboki 4uvstva, prosto e bilo edno mladeshko vliubvane.
A as ne kasvam 4e sam hlutnal po onasi, deistvitelno biah, no ve4e mi mina, poneshe ne moga da uvashavam podobni momi4eta, deto si propiliavat shivota.Tia beshe samo primer sa mnogoto nesavmestimosti, koito nabliudavam



Тема dete moeнови [re: Flicka]  
Автор Kloshara (otshelnik)
Публикувано05.06.03 19:25



ami topi akos am en si iztukne +ovete tunko ne vijdam akk shte go ahresat.a ztaka praia i VInagi em ahresvat

niamam raven na zemiata s mujestvenosta i krasotata


Тема Re: не виждам какво трябва да те безпокоинови [re: Moниka]  
АвторPetko (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 19:30



I s men se slu4va taka.Ima mnogo momi4eta s koito kontaktuvam i koito ne sa besrasli4ni kam men, no o4evidno si misliat 4e ne me privli4at i gledat na men otstrani, sas strah.
Dokato s drugi te sa sposobni da govoriat sa mnogo po intimni temi ei-taka ot ras, na men gledat kato 4e li na niakoi, koito e nedostupen moshe bi.
Interesuva me kak da gi nakaram da misliat, 4e gi haresvam, kak da rasgovariam s tiah, na kakvi temi, kak da napravia purvata kra4ka.



Тема Re: Постъпи като п-к Ржевскинови [re: Petko]  
Автор dma (irq)
Публикувано05.06.03 19:34



Разбира се, че доста момичета се интересуват и от формула 1 и от футбол и от какви ли не сюжети. Хей, защо се стягаш така? Теми за разговор много - стига да си отпуснат.

Само за едно не говори в началото - проблемите ти. Честно казано, всеки си има проблемите и последното нещо което иска, е да бъде залян с чуждите душевни отпадъци.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.