Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 28.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Още за загадките на Женската анатомия...нови  
АвторDildo (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 23:42



Ladies,

Неудобно ми е, но искам да ви задам следния въпрос:

Защо понякога след добър секс, като вадя парчето, оттам се разнася не особено женствен звук, (който аз лично бих си позволил само в тоалетната, след боб-чорба). Случвало ми се е с няколко партньорки, правим само нормален секс.

Моля сериозно.



Тема Re: Ехххх...нови [re: Дoнчo]  
Авторmurla (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 13:56



prostak si ,to e jasno



Тема Никакава загадка,нови [re: Dildo]  
Автор vesi1 (лудата)
Публикувано12.06.03 15:41



обикновен вакуум, а звукът вярно че наподобява описаният от теб, но опитното ухо (и нос) винаги може да ги различи.

А "ония" верно е абсолютен простак!



Тема Re: Ехххх...нови [re: murla]  
Авторedin (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 15:46



A ti si kompleksiran bokluk. Mnogo dobre znaesh che e vjarno, no se opitvash da zamazesh istinata. Tipichno za edna zena. Kato j kazesh surovata istina, tja njama drug otgovor osven:'Prostak'.



Тема Re: Ехххх...нови [re: edin]  
Автор vesi1 (лудата)
Публикувано12.06.03 15:54



Това че, Дончо е попадал само на мърли не му позволява да прави генерални заключения. Освен това момчето е помолило за сериозни отговори!
Аз на колко мърльовци съм попадала.....



Тема Re: Още за загадките на Женската анатомия...нови [re: Dildo]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 16:06



Получава се вакум.... затова излиза този звук.... не е това, което си мислите - драги ми господа..... ама мното сте смешни в незнанието си



Тема Уважаеми Дами,нови [re: ...]  
АвторДoнчo (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 16:22



Позволете на простака да подкрепи думите си, написани по-горе, с аргумент даден току що от вас.
Вакум в оная ви работа не може да се получи. Вакум може да се получи само в съд с твърди стени, които не могат да бъдат смачкани от атмосферното налягане, т. е. да остане празно пространство м/у тях.

Следователно единственото място където може да възникне вакум е в главите ви, което се доказва от вашите твърдения, което пък от своя страна доказва моят принос към Дарвиновата теория.



Тема Дончо, мами,нови [re: Дoнчo]  
Автордoнчoвaтa мaйka (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 16:26



знам, че много учиш, моето момче, ама защо всички трябва да знаят, че от книжки не ти е останало време една действителна жена да опознаеш, та всичко учиш от учебниците... Недей така, мами, пред хората. За резил ще стана и аз, че не съм ти обяснила.



Тема Re: Уважаеми Дами,нови [re: Дoнчo]  
Автор Pocu (обнадеждена)
Публикувано12.06.03 17:37



Ега ти и здравите стени на Вселената значи...

Интересно какви странни явления се получават при промяна на налягането, някои от които нямат твърди стени

Редактирано от Pocu на 12.06.03 17:40.



Тема Мойто момче..нови [re: Dildo]  
Автор Classic ()
Публикувано12.06.03 18:09



Ти на шишето тапата .. не си ли вадил?

хоххоахахаххахахахохохохохоооо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.