Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Цветята.нови  
Автор 3apaлия (творец)
Публикувано27.05.03 02:11



Дами,


Може ли да ми кажете какви цветя харесват жените и какви символни значения имат различните видове?

И по-добри ли са дребните подаръчета, но поднесени с внимание и в подходящ момент, отколкото големите такива?



Заралия

Life is a flower. Жените са цветя. Жените са живот!


Тема Re: Цветята.нови [re: 3apaлия]  
АвторUzka (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 02:28



Vsiaka jena haresva razlichni cvetia! Pone spored men!
No nai-predpochitanite sa rozi i gerberi!
Simvolikata na cvetiata si e ciala nauka! Kakto i cveta im!
Rpimerno nai- obshtite neshta sa che jultoto oznachava omraza, bialoto -smurt
na jiv chovek nikoga, ne se podariavat cheten bori cvetia i taka!
Tova sa nai -obshtite razbirani za Bulgaria. V drugite strani e razlichno!

Az lichno obicham jivite rastenia, i se opitvam da si otgledam frezia - liubimoto m i cvete!



Тема Няма правиланови [re: 3apaлия]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано27.05.03 10:08



Всяка харесва различно. Например аз много харесвам жълтите цветя - рози, лалета и т.н. Което означава, че ако някой ми подари такива, няма да го приема като знак на омраза, а като знак, че е запомнил, какво харесвам. Ако щеш вярвай - до сега само веднъж съм получавала букет от любимите си жълти рози - за съжаление.
Обичам и розови цветя.
Ако трябва да обобщя - предпочитам сезонни цветя. Т.е. в момента, например, много повече би ме зарадвал букет от божури, отколкото луксозен букет от парникови орхидеи.
А за подаръците - дребни, едри, важното е да ги има!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Цветята.нови [re: 3apaлия]  
Автор maranta (usmivka :))
Публикувано27.05.03 12:03



Подри и живо цвете - аз не обичам букети . Цветята в саксия са живи - ще си ги има дъъъъълго време !



Тема Re: Цветята. [re: 3apaлия]  
Автор ironside ()
Публикувано27.05.03 12:31



Различно е, наистина. Познавам момиче, което не харесва рози. Просто гледай да е хубаво и с любов



Тема Re: Цветята.нови [re: 3apaлия]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 12:42



Изнанада с цвете е прекрасно

Ако на работното й място си има компютър, много полезно е да й подаряваш кактусчета



Тема Re: Цветята.нови [re: 3apaлия]  
Автор snich (минаващ)
Публикувано28.05.03 13:15



Никой не го спомена,но не всяка жена обича да се занимава със саксийни цветя.Това трябва да се проучи.
Съгласна съм,че всяка жена харесва различни цветя.Малко са хората,които познават значението на цвета им.Аз харесвам орхидеи,но най-харесвам градински или горски сезонни цветя,откъснати от собствената му ръка



Тема Re: Цветята.нови [re: 3apaлия]  
Автор7 (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 13:29



Аз пък харесвам всякакви цветя - щом се е сетил да ми подари цвете, няма значение какво е взел, откъснал или откраднал Но за сметка на това например изобщо не се справям със саксийните китки и ако ми подари живо цвете - след това да не ми се сърди ако взема, че го уморя. Няма да е моя вината
Подаръци? Доволна съм и понякога дори щастлива, ако ми донесе и едно цвете.... а за по-големи подаръци... Прекрасно, но и цвете е достатъчно.



Тема oh pitai mene shti kajaнови [re: 3apaлия]  
Автор Sexmagnit (veteran)
Публикувано28.05.03 23:21



sichko shto e putka kat neznaish sa podariava roza bez bodli,aranjirana,ot iznenada.Niama razlichni sichki putkis a ednakvi s edin is usht chalumVajnoe d a ia iznenadash i s podhodiash intersn kompliment i grimasa da podarish rozata.tva e i

chovek cial jivot e sam


Тема Re: Цветята.нови [re: 3apaлия]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано28.05.03 23:42



Мъжът ми ми подарява цветята от всяка градинка покрай която минемм-м-м-, доста романтично!

хапещо



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.