Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 25.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Как да сваля мъжа си?нови  
АвторГPИ3EЛДA (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 18:07



Ей момичета,я дайте някакви идейки,че положението е много напечено!Знам,че идеята ми звучи малко странно...Знам,че ще ви е трудно без да ни познавате да ме съветвате,ама питайте,ще отговоря на всички и дано заедно да стигнем до нещо



Тема Re: Как да сваля мъжа си? [re: ГPИ3EЛДA]  
Автор snowprincess ()
Публикувано25.05.03 18:37



Къде да го свалиш-в леглото ли?

Повече усмивки!


Тема Re: Как да сваля мъжа си?нови [re: snowprincess]  
Автор lsabel (chervenokoska)
Публикувано25.05.03 18:58



Veroyatno ima predvid kak da go (koya e tochnata duma) prezavuyuva otnovo , kak da go nakara otnovo da se vlubi v neya...ili az sum tazi , koyato e razbrala greshno.



Тема Re: Как да сваля мъжа си?нови [re: lsabel]  
АвторГPИ3EЛДA (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 19:18



Точно така,правилно си разбрала.Въпросът ми е как да го накарам отново да се влюби в мен



Тема Re: Как да сваля мъжа си?нови [re: ГPИ3EЛДA]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 20:44



Предполагам, 4е той о6те те оби4а, но всекидневието убива... Ако това е проблема ви, те саветвам да замине6 някъде за месец- два. Ако ли пък винаги ти предприема6 сексуалните атаки и това те притеснява, просто те съветвам да го остави6 няколко седмици на сухо, 6те види6 промяната!!! Ако ли пак си е намерил друга, няма какво да тарси6 вината в себе си, хвани си и ти замесник и като той те хвани, тарсете разре6ения заедно!!! Ако ли пък проблемите ви са от друг характер, пи6и, 6те ти давам други идеи!!!



Тема Re: Как да сваля мъжа си?нови [re: X]  
АвторГPИ3EЛДA (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 21:27



Ами той казва,че ме обича и прави всичко възможно да се чувствам добре.Обаче аз усещам някаква промяна в него.Възможно е тази промяна да се дължи на нещо,което не искам да описвам тук.Работата обаче е в това,че преди известно време съвсем случайно попаднах на нещо,което той е писал на някакво момиче-комплименти,молба за среща и такива неща.Момичето ако съдя по снимката е чудесно.Знам че не са се срещали,защото той просто в момента няма такава възможност.Естествено започнах да си блъскам главата защо така се е получило,защото той не е такъв човек.Опитах се да открия някаква вина в себе си но не можах.Минах през всички етапи на отчаянието,както и да е...В крайна сметка реших без да задавам въпроси да направя така,че той да ме преоткрие един вид.И затова се допитвам до клуба,защото много го харесвам и смятам,че тук има достатъчно зрели и умни жени,които могат да ми бъдат полезни в трудната битка,която ми предстои!



Тема Re: Как да сваля мъжа си?нови [re: ГPИ3EЛДA]  
Автор glupcho (ентусиаст)
Публикувано25.05.03 21:34



хм аз направих нещо мноого необичайно и за моя изненада то свърши работа , ама дали би свършило работа на теб...все пак всеки е различен ...
ама беше много нестандартно и рисковано
ако те интересува кажи, ще споделя макар да знам , че ще ме хапнат на една или на две хапки за постъпката



Тема Re: Как да сваля мъжа си?нови [re: glupcho]  
АвторГPИ3EЛДA (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 21:37



Казвай,че ми раздразни любопитството!



Тема Re: Как да сваля мъжа си?нови [re: ГPИ3EЛДA]  
Автор glupcho (ентусиаст)
Публикувано25.05.03 21:45



хм ...обаче с уговорката че при мен явно вървеше... достаъчно дълго имахме проблеми и един ден не издържах и в продължение на часове говорихме...ревахме не смени и си бърсахме сополите....та му казах, че си имам мъжко гадже , женско гадже и вибратор и го попитах това ли искаш....само да пълниш хладилника и да плащаш смектите....защото аз не искам само това....дали се стресна , дали видя , че ме губи ...не знам ама от тогава всичко се промени
знам че така написано звучи много елементарно и предполагам , че много неща се бяха понатрупали , обаче сега даже не знам как да го опиша и да излелзе като съвет
отдавна сме женени и още по-отдавна се познаваме
бяхме си дали всичкката свобода....чак ме е яд, че не я използвах както трябва , обаче сега се настани някакво странно усещане...сякаш сме за първи птъ заедно
и пак казвам явно много зависи от човека до теб , защото май не всеки би приел моето идиотско изказване за всичките модели гаджета , придружени с вибратор



Тема Re: Как да сваля мъжа си?нови [re: glupcho]  
АвторГPИ3EЛДA (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 21:55



Разбрах те,казваш ми да го стресна.Обаче при мен сигурно няма да подейства защото той прекрасно ме познава и знае,че не може да е истина.Виж друго ще бъде ако усети повишен интерес от страна на мъжкия пол към мен-но трябва той сам да го усети,а не да му го казвам.Но се радвам,че при теб е подействало!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.