Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 27.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Клубна срещанови  
Автор Pocu (обнадеждена)
Публикувано21.05.03 15:05



Какво ще кажете? Да се срещнете с хората, които пишат в клуба и живеят в населенето място, където и вие.



Тема Re: Клубна срещанови [re: Pocu]  
АвторBepoниka (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 15:11



и как мислиш, че на живо ще си говорим за течения?
Ходила ли си някога на инет срещи?



Тема Re: Клубна срещанови [re: Bepoниka]  
Автор ironside ()
Публикувано21.05.03 15:17



Аз съм ходил, но мисля, че е по-приятно да се срещаш с отделни личности, с които искаш да се срещнеш (които сте си приятелчета), отколкото да се правят срещи с цял клуб.



Тема Re: Клубна срещанови [re: ironside]  
Автор Лютa Чyшka (колкото-толкова)
Публикувано21.05.03 15:32



Била съм и на единия вид и на другия вид събирания. Предпочитаният от теб вариант, действително е по-успешен. След първото по-масово събиране бях решила да не се навивам повече на подобна дивотия. След това в по-отбран кръг се получаваше доста хубаво... :)

Инак по темата... Не е зле човек да се поразчупи, но това е индивидуално. Които сме пожелали да се видим на живо сме го направили



Тема Re: Клубна срещанови [re: Лютa Чyшka]  
Автор ironside ()
Публикувано21.05.03 15:35



Абсолютно



Тема Re: Клубна срещанови [re: Bepoниka]  
Автор Pocu (обнадеждена)
Публикувано21.05.03 15:39



Хихи

На клубни или на И-нет срещи? На клубни - никога.
На И-нет - да. И никога не съм съжалявала. Нито пък хората, които са се срещали с мен И досега сме си приятелчета с доста от тях. Ама какво ли се обяснявам - ти май освен на чат-срещи не си ходила...



Тема Re: Клубна срещанови [re: Pocu]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано21.05.03 15:40



По принцип идеята е добра, но не и за този клуб и точно сега.
Хората от всички клубове се срещат, но ги обединява нещо - приятелство, споделяне, общи интереси. Тук е филиал на Говорим си за секс в чикиджийско-комплексарски вариант.



Тема Re: Клубна срещанови [re: kakata]  
Автор Pocu (обнадеждена)
Публикувано21.05.03 15:45



Аз говоря по принцип. Нямам предвид конкретно време. Но имам предвид конкретен клуб. Да речем - този. Или онзи. Няма значение.
На младини съм излизала 2-3 пъти на срещи, уговорени в чат. После - пак свързано с интернет и както казваш - свързано с определени интереси. Тези вторите бяха и си остават просто страхотни. Не че си нямам компания, не че няма с кого или не знам как да се забавлявам. Просто Интернет е нещо много особено по своята природа.
Ама на клубни - не съм ходила.

Но са прави, де. Няма да ми е приятно да бъде масовка, а с хора, които разбирам и които виждам, че и мен разбират. Иначе няма да имаме какво да си кажем.



Тема Re: Клубна среща [re: Pocu]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано21.05.03 15:49



Ако имаш желание, ела на станалата вече традиция сбирка на 40-50. И не се плаши от цифрите :), всъщност сбирката е 25+++. Щe видиш доста познати никове, няма да съжаляваш. Поне досега никой не се е оплакал. :)



Тема Re: Клубна срещанови [re: kakata]  
Автор Pocu (обнадеждена)
Публикувано21.05.03 15:54



ОК. Кога? Къде? Само че пиши в бележки ли просто на pocu@bk.ru

Странно ми е, ама звучи добре

Надявам се да не е преди 14-ти юни




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.