Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 21.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Za 100% jenaнови  
Авторpak az (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 13:42



Mnogo energia habish.Ostavi gi da si se radvat.
"Majete ebat vsichko koeto ima dupka"
Tzitat,ne e moe tvardenie.Te sa po priroda gadniari.Da rechem,che tiah gi razbiram,taka gi e sazdal bog.

No kak da razberesh tova che milioni jeni se kefiat na tova che sa robi na majete?? I se gordeiat s koeto.
Zagadka

Moje bi pak jenite da sa prosto po naivni i budali.
S malki izkliuchenia:))Gimmi five



Тема Re: Za 100% jenaнови [re: pak az]  
Автор ironside ()
Публикувано20.05.03 14:20



Te sa po priroda gadniari

А ти по природа си тъпа и ограничена феминистична патка. Не ти ли хрумва, че не всичко опира до слугуване, робуване и унижение? Че някои хора уважават тези до себе си, и просто искат да им е добре? Ако ти попадаш все на гадняри и дебили, това е, защото се движиш в такава среда.



Тема Re: Za 100% jenaнови [re: pak az]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано20.05.03 14:27



abe vie dvete shto ne vzemete da si otkriete klub "Monahinya" ili "Savokuplyavame se samo za da se razmnojavame, ostanaloto e gryah"???

Just a genius



Тема tapa feministichna patkaнови [re: ironside]  
Авторaz pak (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 14:41



..sam i se gordeia s koeto.

Toest: pechelia poveche pari ot teb,karam po hubava kola ot teb,hubava sam i na mnogo takiva kato teb im tekat ligite kato mina na polovin metar ot tiah

I nai veche:NE DUHAM,moito momche:))))
A sega mi kaji,za koe ot vsichkite tia neshta nai mnogo te e iad



Тема Уджассс!нови [re: pak az]  
Автор Smile ()
Публикувано20.05.03 14:42



Без малко да тругна да защитавам мъжете - толкова ме доядя на тези писаници. НО! те могат да се защитят сами и при това го правят добре.
И все ви избива на робия - или единия е роб или другия?!?!?!
Това е идея за разнообразяване на секса - от сега се кефя като кажа на моя "днес аз съм робинята ахххх" и падна театрално на леглото.
Или го захвана с "о, робе мой"!

Ей, мъже, вий що ебете всичко, което има дупка бе?!?! Я се пробвайте и на таквоз дето няма дупки!



Тема Re: tapa feministichna patkaнови [re: az pak]  
Автор ironside ()
Публикувано20.05.03 14:50



Щом за теб върховното щастие са парите и хубавата кола, добре Не ти завиждам за абсолютно нищо. Пари и аз имам. Имам и добро и любящо момиче до себе си, с което се чувстваме добре, и това е всичко, което ми трябва. Аз не съм тръгнал да се състезавам с останалите колко по-велик съм от тях. Щом на теб ти прави удоволствие - давай.



Тема Аз само не разбрахнови [re: pak az]  
Автор Pocu (обнадеждена)
Публикувано20.05.03 14:57



Дали вие двете, със 100%-овата по принцип не харесвате орален секс или не харесвате да правите фелацио на мъж? Щото едното няма нищо общо с другото... И как, като не са ви правили, и доколкото разбирам и вие не сте правили, можете да прецените дали ще ви хареса? Въпросите са принципни, а ако отговорите са честни - изводите са ясни.

И аз мога да кажа, че т`ва мидите са едно от най-гнусните ястия и само като ги погледна, ми се повдига. Но има хора, на които те действително са вкусни и ги смятат за голям деликатес. Както и не разбирам как може да има хора, на които сладоледът да не им е вкусен. Но поне го приемам и ... с тяхно съгласие, изяждам и тяхната порция



Тема tzenia humora tiнови [re: Smile]  
Авторpak az (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 15:01



Samo deto zabraviash che pedofiliata,pederastiata,zoofiliata,gerontofiliata,naduvaemite plastmasovi kukli i prochee gadosti ne sa fiktzia a ejednevie.99% uprajniavano ot MAJE.

Tova e imala predvid jenata (edna mnogo gotina avstraliiska pisatelka)kato go e kazala.Preuvelicheno i obobshteno rabrira se,kato povecheto tzitati.NO VIARNO:

istinata e gadna moito momiche,ne sa samo vashite seksualni igrichki,imash komp,znachi ZNAESH kolko e gadna istinata.



Тема Merciнови [re: ironside]  
Авторpak az (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 15:03



Da ste jivi i zdravi i ti i momicheto ti.

I priatno "galtane" i jelaia



Тема Naistina ne si razbrala:)нови [re: Pocu]  
Авторpak rosi (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 15:05



Varni se nazad i procheti pak




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.