Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 13.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Аналното и оралното еб***е СА си извращениенови [re: ironside]  
Автор1OO%жeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 16:57



Я да видим как ще прозвучи един "любовен" стих с анално и орално участие.

Прониквам в ануса ти и ти го вкарвам целия или нещо от сорта. Баси к'во извратено звучи!



Тема Re: 100% в десяткатанови [re: ironside]  
Автор Pocu (обнадеждена)
Публикувано20.05.03 16:57



То тъй, ама я си представи, че в момента нямаш гадже, харесал си някое девойче /без опит/. И в продължение на няколко месеца даже не смее да те докосне по косматите гърди // и прочие. Само те целува и мисионерска поза. Обясняваш, ама не хваща декиш. Сексът няма ли да ти доскучее?

Опитът се натрупва - вярно е. Ама поне след първите 10 сексуални контакта трябва да се подхожда малко по-уверено, да има напредък. Не говоря за професионализъм, де



Тема Re: Я къде точнонови [re: ironside]  
Автор1OO%жeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 16:59



каква любов в г**а търсиш ти?



Тема Ама те точно ги еб*т, защо да се лъжем?нови [re: ironside]  
Автор1OO%жeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 17:02



Или по-точно защо ги баламосвате тези нещастни жени?



Тема Миличка!нови [re: 1OO%жeнa]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано20.05.03 17:03



Не си в ред, наистина! Горкичката!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Аналното и оралното еб***е СА си извращениенови [re: 1OO%жeнa]  
Автор ironside ()
Публикувано20.05.03 17:04



С такъв стих дори и вагиналното участие ще изглежда извратено. Целият ти проблем е в това как възприемаш нещата. Говориш, че било извратено, че не било това предназначението, че моралът... Глупости. Сексът не е противообществена дейност. Всичко опира до удоволствие и любов. Щом нещо в секса е приятно и на двамата - значи е нормално.



Тема Re: Лара, много зле си играеш ролята, личи тинови [re: 1OO%жeнa]  
Автор Lara (бейби)
Публикувано20.05.03 17:04



Кое наричаш извратено??
Аз когато имам чуства към даден човек изпитвам удоволствие да му правя френска любов, и това не е ебане в устата и не е унижение. Правя го без да искам нещо в замяна и това ми харесва.
По подобен начин стои въпроса и за аналния секс.
Така като те слушам няма да си промениш мнението, затова нека само да ти го опиша - страхотно е!
Мъжете не ме подлагат на мърсотии, аз правя само това което ми харесва, което и на двама ни харесва.
Ако един мъж те уважава, няма да те кара да правиш нещо което не искаш.
Мен никой не ме насилва за нищо. И когато има взаимно уважение има и взаимно удоволствие.

Мъчно ми е само, че децата ти ще бъдат възпитани по този извратен начин!



Тема Re: 100% в десяткатанови [re: Pocu]  
Автор ironside ()
Публикувано20.05.03 17:05



Разбира се, че трябва да има напредък. То компенсирането не е вечно, я



Тема Re: 100% в десяткатанови [re: Pocu]  
Автор Lara (бейби)
Публикувано20.05.03 17:07



Аз секс без любов не правя, а опита идва с времето



Тема ДАААА!!!нови [re: Lara]  
Автор ironside ()
Публикувано20.05.03 17:07



Ееее, каза с няколко реда това, което се опитвам тук да кажа от два часа и половина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.