Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:18 14.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Za 100% jenaнови [re: pak az]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано20.05.03 15:07



Има хора, за които е загатка, това как така наляво развиваш, а надясно завиваш капачката Кво да ти кажа повече



Тема Re: Naistina ne si razbrala:)нови [re: pak rosi]  
Автор Pocu (обнадеждена)
Публикувано20.05.03 15:12



Ми, нали затова питам? Ако бях разбрала в цялата тази дандания, нямаше да питам.



Тема Re: tapa feministichna patkaнови [re: az pak]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано20.05.03 15:14



Накои хора ще се връщат на земята бая пъти.



Тема Re: Уджассс!нови [re: Smile]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано20.05.03 15:20



Аз пробвах веднъж на таквоз без дупка и после ходих с шина хей там




Ей! И изобщо няма да приказвате с мен щото изкарвам повече точки на Doom 2 от вас, и не ползвам дъждобран като се къпя и съм най-щастливия и самодоволен и вие сте **** **** ** ** **** *****. Ей, а някои си мислят, че морза вече е история



Тема Мерси!нови [re: pak az]  
Автор Smile ()
Публикувано20.05.03 15:23



Само, че цитата си го извадила от контекста му и си го пляснала неподходящо.
Някои истини са гадни - да. Ама защо не пейстнеш тука конкретните линкове, ами си тръгнала да слагаш всичко под един знаменател? Хората, които наистина са под твоя огън няма да ти се върхат, а вместо това обиждаш доста хора тук.



Тема ХА!нови [re: Spidercho]  
Автор Smile ()
Публикувано20.05.03 15:25



Ако ши съ мерим на Doom 2 (щото пишка нямам)...имам претенции.



Тема Re: tzenia humora tiнови [re: pak az]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано20.05.03 15:31



Дааа. Мъдро. Даа. Истината е гадна. Мдаа. Мъдро. Мдаа.
И затова някои си създават не-истина и са фърси (first на мангалски:-)

Не не не не ме бии, моляте не ме бии - аз изкарвам по-малко пари от теб и не съм в страната с банките, ама са кво да праим като ближа женски анусчета и ми харесва и моето да го ближат И аз да бях в чужбина и да изкарвах много пари щях да имам лъскава кола и да лъскам бастуна, а то сега виж с какви извръщения се занимавам - правя кеф на жените, та даже и на мен си правя кеф :((( колко съм жесток :((( Добре, че бяхте ти и тя да ме светнете, че съм геронтофил, педофил, гадофил, хлорофил, русофил и изобщо напрово съм един Филип съм :(((((

Не ме биии :((( Ще се чукам само във вагината, а преди това ще погледна инструкцията за използването й :((((

Моля те, не ме бии :((( ГОСПОДАРКЕ МОЯ



Тема Re: Za 100% jenaнови [re: pak az]  
Автор1OO%жeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 15:34



Права си, че някои жени са се примирили със съдбата си и успешно са си внушили колко им е гот да ги еб*т в г**а и в устата, но не е хубаво тези нещастници да пробутват "номерата" си на наивни и подрастващи девойки. СРАМОТА Е!



Тема Za koi hora govorish?нови [re: Smile]  
Авторpak az (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 15:34



Da si vijdala po ulitzata da varviat maje s lepenka na cheloto:
KLIENT NA PROSTITUTKI
ZOOFIL
PEDERAST
PEDOFIL???
te sa vsichki 2normalni" kolegi ,maje,chichovtzi i prochee MAJE.
Izvod?



Тема Re: Za 100% jenaнови [re: ironside]  
Автор1OO%жeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 15:36



Какво означава 'уважават себе си'?! Как , като позволяват да им го завират навсякъде ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.