Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 17.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Аналните бихте ли си признали, ако осъзнавате, денови  
Автор1OO%жeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 16:56



Твърдите, че ви харесва да ви ***** анално, добре. Имам въпрос, чия беше идеята, кога за първи път ви хареса, под въздействието на алкохол, наркотици и т.п. ли се съгласихте или от отчаяние и страх да не загубите любимия, който се е оказал анален фен? Признайте си, няма да ви боли или поне ще ви боли по-малко от ***** в ****-то.



Тема Re: Аналните бихте ли си признали, ако осъзнавате, денови [re: 1OO%жeнa]  
Авторmaso (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 17:40



Men me vazbujda.Ne sam probvala 6toto me e sram da si poiskam.

No me vazbujda.I sam si slagala sve6t v dupeto kato masturbiram.Orgazmat e silen i imam mnogo silni kontraktzii v anusa.

Da ne bi da sam maso??
Mnogo se vazbujdam kato si predstaviam che me iznasilvat trima maje



Тема Re: Аналните бихте ли си признали, ако осъзнавате, денови [re: maso]  
Автор1OO%жeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 17:45



Ми нещо не ти е наред. Иначе защо ще си завираш каквото и да е където не трябва? То се знае, че д-то е за акане. И това за изнасилването, ами определено не си добре.



Тема Re: Аналните бихте ли си признали, ако осъзнавате, денови [re: 1OO%жeнa]  
Авторmaso (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 18:01



Znam li?
Mai si prava.I sigurno istinskoto iznasilvane si e gadna rabota.

ama v moeto si kino ,v glavata,adski me vajbujda.



Тема Re: Аналните бихте ли си признали, ако осъзнавате, денови [re: maso]  
Авторi az (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 18:03



spoko normalna si i az sum taka



Тема Re: Аналните бихте ли си признали, ако осъзнавате, денови [re: maso]  
Автор1OO%жeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 18:06



Това твойто "възбуждане" си е някакво заболяване. Дано се оправиш!



Тема Re: Аналните бихте ли си признали, ако осъзнавате, денови [re: 1OO%жeнa]  
Автор Yes! (or No!)
Публикувано19.05.03 18:12



100%-овите жени са най-малкото обективни, да не кажа умни. Нещо, което не се забелязва от крайните ти изказвания тука. Вместо да казваш кое е нормално и кое не, приеми най-накрая, че аналният секс наистина може да носи удоволствие. Преди да си изказала каквото и да мнение, само държа да ти подчертая: аз дори не съм опитвала още, но познавам една девойка, която говори с такъв патос за аналното проникване, все едно е най-хубавото нещо, което й се е случвало. Така че, вземи ни докажи, че наистина трябва да имаш този ник и не се дръж така все едно снощи си си дала дупето, "само за да не загубиш приятеля си".



Тема Изнасилването също носи "удоволствие" на изродитенови [re: Yes!]  
Автор1OO%жeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 18:18



Педофилите също говорят с патос за проникване в неоформените органи на децата. Не ти пожелавам някой да изпита"удоволствие" като те изнасили или се изгаври с детето ти. На мен не ми се е случвало такова нещо , но накъдето сте тръгнали май на всеки ще му се случва.



Тема Re: Изнасилването също носи "удоволствие" на изродитенови [re: 1OO%жeнa]  
Автор Yes! (or No!)
Публикувано19.05.03 18:25



Айде сега. 100%-ови женски номера. Като няма какво да се каже, се извърта темата. Чакай да ти припомня - говорехме за аналния секс и за удоволствието от него. Удивително си приличаш с Bunny - тя твърдеше, че няма вагинален оргазъм, защото тя не го е изпитвала. Докажи ни, че си поне микрон по-умна.



Тема Re: Аналните бихте ли си признали, ако осъзнавате, денови [re: 1OO%жeнa]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано19.05.03 18:28



Уффф!
На мен не веднъж ми се е случвало при първи секс с дадена жена, тя да ми подаде първо дупето си.
Второ, анално-девствени жени самоинициативно, без да ги карам или притискам както и да било, са ми казвали: дай сега да го пробваме отзад.

Анусът предлага много силни усещания, а мозъкът е този който решава дали това е болка или супер кеф. Това са ми потвърждавали и жени. Така че, ако очакваш болка - получаваш болка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.