Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:46 06.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Аналните бихте ли си признали, ако осъзнавате,нови [re: 1OO%жeнa]  
Автор Dobria Batko (непознат)
Публикувано20.05.03 19:22



Абе не че съм голям фен на аналния секс, но има нещо фанатично в начина, по който обясняваш как тези дето го практикуват или им харесва са извратени.

И с оралния и с него така. Май е най-добре да вземеш да публикуваш един списък на "нормалните" неща в секса - пози, фрази, място, честота, брой партньори и т.н. за да е ясно кой какъв е и да нямат хората илюзии, че са нормални. Току виж се окаже, че любителите на позиция "задна прашка" са извратени педофили :), а тези, които са правили някога секс "сред природата" - заклети ексхибиционисти, които трябва да бъдат лекувани. Като те чета чак се замислих дали не е време да се направи БДС по въпроса и правенето на секс по начин различен от описания в стандарта да се криминализира и да се преследва от закона :)?

Винаги се дразня като чета крайни мнения независимо от темата. Твойте са в TOP 5 класацията ми. Даже се чудя дали нарочно не пишеш откровени тъпизми с единствената цел да дразниш опонентите си?

Не ме закачайте, щото съм категория тежка и имам черен колан - кожен с катарама


Тема Re: Изнасилването също носи "удоволствие" на изродитенови [re: Spidercho]  
Автор1OO%жeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 19:31



И извратени типове. Хи хи



Тема Жено:)))нови [re: 1OO%жeнa]  
Автор Yes! (or No!)
Публикувано20.05.03 19:31



Я кажи, как по дяволите, целуваш гаджето си по устата - същата тая негова уста, която е целувала чужди вагини, а после е целувала устните, които са целували неговия пенис. Не те ли е срам! Не те ли е гнус! Къде са ти моралните ценности! :)))



Тема Re: Изнасилването също носи "удоволствие" на изродитенови [re: 1OO%жeнa]  
Автор Yes! (or No!)
Публикувано20.05.03 19:34



Обещавам ти, че ще ти копи-пействам

на всяка твоя глупава реплика:))



Тема Няма нужда от списък, пак ще си има извратени!нови [re: Dobria Batko]  
Автор1OO%жeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 19:36



Колкото и да се преструваш, знаеш, че съм права! А и аз го знам.



Тема Re: Абе 100%товатанови [re: Spidercho]  
Автор1OO%жeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 19:40



Не, не се разхождам така, защото донякъде си го обяснявам с естествения подбор. Хи хи, някои хора се израждат и поколението им измира, на други не.



Тема Re: Аналните бихте ли си признали, ако осъзнавате, денови [re: v.]  
Автор1OO%жeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 19:42



Ти не си жена а педерастка, затова преценката ти не важи! Хи хи



Тема Re: Абе 100%товатанови [re: 1OO%жeнa]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано21.05.03 13:17



Хохохо :))) Леле колко си неадекватна, драга :)

Само ще попитам преди 500 години в колко държави е имало официален брак между партньори от един пол? А днес?

Хайде помисли пак за изчезващите видове ...

Ма!Лии! Колко брутално неадекватна си
Кушия, братя и сестри



Тема Re: Абе 100%товатанови [re: 1OO%жeнa]  
Автор ironside ()
Публикувано21.05.03 13:27



А ти от къде знаеш майка ти или баба ти (някоя от двете) или пра-баба ти (някоя от четирите) или пра-пра-баба ти (някоя от осемте) дали не е обичала да прави орален или анален секс? Не знаеш, нали? Ама са правили! И това очевидно не е повлияло на естествения подбор, защото очевидно те има и седиш тук да досаждаш Естественият подбор не се влияе от това кой къде го прави, стига веднъж поне да го направи за зачеване по "нормалният" за теб начин.



Тема Re: Аналните бихте ли си признали, ако осъзнавате, денови [re: 1OO%жeнa]  
АвторAnal Master (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 16:29



Tazi, koyato ne dava OTZAD, NYAMA da poluchi *** i otpred.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.