Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 15.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Харесваме чужденкинови  
Авторпpизнaния (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 10:33



Защо предпочитам чужденки ли ?
Защото са по чисти , защото се грижат повече за себе си , защото са независими , защото са по освободени , защото са високи , защото са руси и червенокоси , защото имат прекрасна кожа , защото са откровени , защото ако искат нещо ще го кажат , защото са достатъчно самоуверени за да не забиват нож в гърба , защото биха ме почерпили едно питие , защото са самостоятелни , защото не лъжат , защото знаят какво искат , защото казват "да" когато имат впредвид " да " и "не" означава точно " не ", защото имам какво да науча от тях , защото ми харесват акцентите им , защото се обличат добре , защото след определена възраст не се изоставят , защото си плащат сметките , защото са еманципирани , защото българките са толкова старомодни , че и със скоростта на светлината да търчат , пак няма да ги стигнат .

Няма какво да допълня, освен че на нашите мургавички, косматички, мустакатички, понамирисващи, понацупени, понамръщени, претенциозни, лигави, мързеливички, незнаещи какво искат, правещи се на интересни сънароднички, пяна и пушек почва да им излиза от всички отверстия, като четат тия ми ти истини...

вяpнo e ! Alzheimer



Тема Re: Харесваме чужденкинови [re: пpизнaния]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано14.05.03 10:40



WOОООW! Какъв ли титан на мисълта го измисли това


Тези които не умеят критикуват


Тема Помисли ли какво ще рекне твоята мама :)нови [re: пpизнaния]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 10:56



На мама смешното момченце :)))

Най-после събра смелост да ни го рекнеш, за което поздравления. Порастнал си, но не чак до там, когато като започнеш да живееш с някоя чужденка еманципатка, като започне да те командири да чистиш, да си оправяш леглото, да переш, да пазаруваш и готвиш, дори и пари да носиш, пък после може да ти плати едното питие в кръчмата вечерта, но с общате кредитна карта... Ой, на мама, наивното момченце, какво ще правиш тогава.

Пак ще се върнеш към българката, която знае 2 и 200 и се нуждае само от време на време от "пожарогасител", за да гаси "...пяната и пушека...", които ти запали



Тема Re: Харесваме чужденкинови [re: пpизнaния]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано14.05.03 11:03



Их, значи!
Това е супер актуална тема напоследък - всяка втора във този клуб е колко са тъпи и грозни българките и колко прекрасни чужденките!
Ами иди в някой чуждоезичен форум бе! Чий го крепиш тука??

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.


Тема Първо,нови [re: пpизнaния]  
АвторMиa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 11:27



всички чужденки ли са такива, каквито ги описваш?
И второ, всички българки ли са такива, каквито ги описваш?
Ако не си написал постинга, просто за да подразниш милите си сънароднички, значи просто в България си се движил в лоша среда, а после си отишъл в чужбина и си сменил средата не само в географско измерение.
Да, в чужбина има такива жени... както има и разплути, тъпи домакини, които дори не са и домакини.
Да, и в България ги има тези, за които говориш. Жалко, че срещата с няколко от тях те кара да правиш обобщения. Но тук има жени, които са също така борбени, откровени, естествени и независими като другите на запад... И имай предвид, че им се налага да се борят МНОГО ПОВЕЧЕ от тях. Защото - чети внимателно, моля те - в България самото общество поощрява този тип поведение, което те отвращава (мен също впрочем). Повечето мъже се плашат от самостоятелните и силни жени, дори те да не са непримирими феминистки и да се държат търпеливо и тактично. И са готови бързо да се откажат от жена с изброените от теб прекрасни качества, просто защото тя ги кара да се чувстват неуверени.
Мисля, че промяната вече е започнала, но тя зависи в равна степен от двата пола.



Тема Re: Харесваме чужденкинови [re: dodo_dodo]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано14.05.03 11:33



А да ти прави впечатление колко са неграмотни болшинството от авторите?
Направо жалка картинка...


Тези които не умеят критикуват


Тема Re: ТОЗИ ОТГОВОР ЖЕНИ ДА НЕ ГО ЧЕТАТ !!!!нови [re: пpизнaния]  
АвторPrimus (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 12:25



Да ти еба и постинга бе, недоразвито педалче!!!
Да ти имам ценностната система...

Ще ти кажа следното (това съм го разбрал, понеже съм бил с достатъчно жени - не мога да се оплача):
Обичаш ли една жена, тя ще направи всичко за теб. Стига да не е някоя тъпа крава, която освен за ходене по кафенета и заведения, за нови тоалети haute couture, златни пръстенчета, дебели портфейли... за друго не мисли. Каквито впрочем са много малко от ИСТИНСКИТЕ българки.
Всяка една българка, която би могла да получава по 3000-4000 лева месечно (без да е магистрална курва или на повикване), ще има блясък на светлинни години напред от чужденката.
Ако си го разбрал, разбрал. Ако не - жив и здрав (ще ти трябва особено последното).

А на теб освен да ти пожелая да имаш всичките полякини, рускини, румънки, испанки, албанки и гъркини взети заедно, друго не знам на какво би се зарадвал... Едни са високи, други са руси, трети са много отворени - тъкмо ще имаш всичко :)))))))))))))))))))))))

Хайде, УСПЕХ !!!!!

Дейбиш и тъпото пЪрче си бил :)))))))))))))



Тема Чудесно!нови [re: пpизнaния]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано14.05.03 12:35



Остава да се надяваме, че и те те харесват. В което дълбоко се съмнявам.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема На теб мисля,нови [re: пpизнaния]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (amused to death)
Публикувано14.05.03 12:57



че ти отговорих (справка - темата "и отново" на боре). И да не си ти, все едно, че си - обяснила съм защо.
И понеже познавам най-малко трима прекрасни български мъже не бих си позволила да кажа лоша дума за български мъж или мъжа въобще, макар че, повярвай ми, бая въм се сблъскавала с мъжка тъпотия.
Но като порастнеш може и да ти дойде акъла. А може и да не дойде... ама няма да обогатиш с постиженията си световната простотия, просто защото такива като теб с лопата да ги ринеш.
Междувпрочем твоите коментари биха могли да се отчетат като прояви на претенциозност, в която обвиняваш българската жена. Задавам си въпроса - имаш ли право на претенция ти? Кой си ти? Какво си направил досега? И сигурен ли си, че ако срещнеш истинска жена, ще я познаеш? И мислиш ли, че ще ти е толкова голяма устата ако се изправиш срещу нея? Всъщност... срещу която и да е. Продължавам да си мисля, че си жалък.

_____
Just free love.


Тема абе скивай сега балки ...нови [re: пpизнaния]  
Автор ln Da Club ()
Публикувано14.05.03 14:45



... щО не Си признаеш,че Си балък детО жените не гО харчатъ? ... тО на всеки му е яснО,че някОя българка тъ е изОставила или не ти е обърнала внимание ... амъ тОва незначи,че Съ ти винОвни всички българки
... не тъ знам защО Си гО писал тОва ... и не тъ знам каквО очакваш от негО ... освен да Съ съберете тукъ цял отряд от незадОволени балъци детО не Съ знаят каквО иСкатъ от еДна жена и да Си миСлите,че българките Съ ви винОвни

... акО не Си опраиш балъщинатъ след време и землянките няма да тъ кеФФятъ ... и нетъ знам каквО ще търСиш извънземни или живОтни? ... спОред мене живОтни най ти дОпадатъ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.