Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 27.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Posledno vapros4e kam Klerнови  
АвторUjas! (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 16:03



Abe baia me ozada4i tvardenieto ti 4e poznava6 mnogo jeni nad 30 na koito problema im e 4e ne mogat da si nameriat maj.Zaradi "krivorazbrana emantzipatzia sa na tova deredje"

Kakvo to4no iska6 da kaje6?Tova 4e sa mogli da zavar6at universitet li i sa u4ili vmesto da se zadomiat na 20 i da rajdat,perat i gotviat ta da mogat majete im da u4at i pe4eliat pari.Kakvo naistina? Ozada4ena sam:)))

Da ostavim na strana fakta 4e i ti si podsaznatelno ubedena 4e jena bez maj e polovin 4ovek.Koeto niama6e da e tolkova 6okira6to ako se otnasia6e i za majete razbira se.:)



Тема Много навътре си възприела темата, момиче!нови [re: Ujas!]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано12.05.03 16:33



Явно, че те засяга много лично. Ти си знаеш защо. Само не си изливай личните проблеми върху моята глава, моля!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.

Редактирано от Kлep на 12.05.03 16:35.



Тема Tova ne e otgovorнови [re: Kлep]  
АвторUjas! (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 17:48



Edno vapros4e samo,ne izlivam ni6to na ni4iq glava:)
I vse pak?



Тема Re: Много навътре си възприела темата, момиче!нови [re: Kлep]  
Автор Minavasht (случайно)
Публикувано12.05.03 18:24



Защо отговаряш въобще?
Не мислиш ли че за анонимните Ujas! и някои други се крие един и същ човек



Тема Re: Много навътре си възприела темата, момиче!нови [re: Minavasht]  
АвторUjas! (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 18:35



e,dragi tozi klub e I za registrirani I za neregistrirani.
Da ti napomnq 4e "registriran" ne zna4i "neanonimen."Ina4e Kler sigurno e Ivanka 4aprazova po pasport,ama az ne i iskam nito snimkata,nito adresa.Nqma takiva pravila v taz igra,igrae koito si iska i VSI4kI sme s nickname.:)))
Ako iskam i az 6te se registriram.
Ako iskam oba4e:)))



Тема Re: Много навътре си възприела темата, момиче!нови [re: Ujas!]  
Автор Minavasht (случайно)
Публикувано12.05.03 19:09



Регистрацията не промения анонимността мило така е ...
хората решават да се индентифицират по един и същ начин ...
и това е свободен избор ...
Но какво криеш че се появяваш само за малко само като Ujas! а после като някои друг и после пак ...
мислите миришат еднакво ...

Редактирано от Minavasht на 12.05.03 19:11.



Тема Re: Posledno vapros4e kam Klerнови [re: Ujas!]  
АвторAHA (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 20:18



Дето се казва - всеки човек има нужда от жена, както и всяка жена има нужда от човек.



Тема Re: Posledno vapros4e kam Klerнови [re: Ujas!]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано12.05.03 21:45



Може ли аз да ти отговоря? На това последното умозаключение? - "Da ostavim na strana fakta 4e i ti si podsaznatelno ubedena 4e jena bez maj e polovin 4ovek.Koeto niama6e da e tolkova 6okira6to ako se otnasia6e i za majete razbira se.:)"
Любопитно ми е ти как точно стигна до извода в какво подсъзанетлно е убедена Клер? Защото след като е подсъзнателно, логично е и тя да не си дава равносметка, та в този случай се чудя ти как направи това откритие?!?
Но да ти отговоря - да, аз без съпруга си съм половин човек.И не смятам, че това е срамно или излагащо ме по никакъв начин. В човешката природа е да живеем по двойки. И когато съм сама се чувствам незавършена, самотна и много тъжна. Когато нямам любим мъж до себе си, живота губи от блясъка си и всичко е безцветно. Нямам стимул, нямам цел, нямам посока.
Мисля, че сме създадени, за да даряваме любов и да получаваме такава ответно. А разбираш, че когато си сам това е трудно да стане.
И смело мога да ти заявя, че това се отнася и за мъжа до мен. Ако ти нямаш мъж до теб, който да те обича и цени - тогава разбирам защо това ти звучи шокиращо и е недостъпно за съзнанието ти.
Също като Клер имам кариера, чувствам се реализирана професионално, но държа и се радвам и на семейството си, на съпруга си, на детето си. За мен е удоволствие да се грижа за тях, а не робство. Чувствата, които изпитвам към моето семейство не ме правят робиня. Когато вършиш нещо с любов - то не ти тежи. Но ако имаш робската психика - тогава да, ще откриваш и в най-малкото задължение тегло. И тук вече идва проблема - защото от робската психика не можеш да избягаш, колкото и да развяваш феминистки лозунги. Тя е вътре в теб!
И истински магьоснички са онези жени които съумяват да имат всичко - и кариерата си, да имат и семейството си, да се радват на мъжкото внимание, защото няма нищо по-нормално за една жена от това да бъде ухажвана и да се радва на мъжкото внимание, което предизвиква. И всяка която твърди противното или казва, че не и е приятно, за мен е лицемерна.
Така, че стига сте завиждали на Клер. Мисля, че всички разбраха какво се опитва да каже тя, но на някои хора просто не им харесва да го признаят !

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.


Тема Re: Posledno vapros4e kam Klerнови [re: dodo_dodo]  
АвторAHA (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 22:17



Мен Клер ме кефи. Евалата, и дано има повече жени като нея.



Тема Ne stava vapros za va6ia mikrokosmos beнови [re: dodo_dodo]  
АвторUjaas!! (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 00:49



Otgovor:tvardeiki 4e vsiaka" istinska jena " bi izbrala zavisimia i no niskopostaven(v ob6testvoto ) status na domakinia i da e zavisima tzial jivot ot edin maj,sadarja tvardenieto 4e ostanalata kategoria jeni za kaka vi Kler sa "neistinska",
Toest za vas jenata e nula,i tzenata i zavisi ot 4isloto (razbirai maja ) pred nea.Visoko poljenie na maja,nulata sa6to se ka4va,nisko-nuli4kata pak varvi ama ve4e po nisko.

I ako se poogledate malko i ti i Kler,moje i da vi napravi vpe4atlenie 4e v nito edno mnenie ne govoria za sebe si--kakva super kariera pravia i kakav gotin pi4 sam gepnala za maj.Za razlika ot vas,kaki

Kler se tupa v gardite kak ia uvajavat i uhajvat
. kolegite i kolko e liubia6t saprugat i.I ti tziala tirada v toia duh.Dori i taka da e(ama sami si znaete 4e pove4eto li4ni istorii tuk sa virtualni razduvki,nali)

No dori i taka da e-WHO CARES???
Stava vapros za NE6to SAVSEM Drugo.Varni se da prepro4ete6 napisanoto ot men.Tam niama virtualni razduvki za li4nia mi jivot a samo istori4eski i sotzialni FAKTI i analizi.

No za6to li se habia.Tova mai ne e materia za plitki moza4ni ganki.Da ste mi jivi i zdravi i dvete:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.